Guest User

Untitled

a guest
Oct 21st, 2019
70
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. -Nick szefa: rob1nek
 2. -Nicki członków(max 7 osób + szef): @rob1nek, @KaRaMeL , @Gruby.css , @Oskar,+ rekrutacja
 3. -Nazwa gangu: Rinascere Cosa Nostra
 4. -Pomysł na gang: Przede wszystkim urozmaicenie rozgrywki, ponieważ nasz gang będzie kreował także podłoże legalne (np. ochrona, później planujemy również oczywiście za autoryzacją naszego konceptu przez właściciela dostarczanie asortymentu do klubu, oraz wszelakie konwoje)
 5. -Historia gangu:Wszystko zaczęło się w XX wieku gdy to Benito Mussolini zadeklarował bezwzględną walkę z mafią. Była to jedna z większych emigracji z Włoch gdyż
 6. gangsterzy uciekali przed wymiarem sprawiedliwości, a chłopi przed biedą i wyzyskiem. W tamtym czasie do USA wyemigrowali bynajmniej Carlos czy Joseph Bonanno którzy dali początek Amerykańskiej La Cosa Nostra. W latach 50 do najwyższych pozycji w Cosa Nostra doszli Luciano Leggio, Toto Riina czy Tomaso Bruschetta najwyższy rangą Bossa który postanowił zeznawać przeciw swoim braciom. To wtedy Cosa Nostra zaczęła podupadać jako gang w Ameryce lecz dobijającym momentem był tak zwany ,,maxi proces''. To wtedy najwięksi Bossowie zostali skazani, a Cosa Nostra zmalała o ogromną liczbę członków. W Kalifornii z ludzi honor nie odnaleziono kilku osób lecz nimi władze nie przejmowały się gdyż gangsterzy nie mogli nic zrobić poza ukrywaniem się. Jednym z nich był Claudio Ditore. Gdy Claudio ukrył się przed Amerykańskimi organami władzy spotkał pewną kobietę w której się zakochał. Była to Carolyn Pablo. Gdy Claudio poprosił ją o rękę, a ona się zgodziła postanowili zamieszkać na wsi niedaleko miasteczka Paleto Bay. W 1995 roku urodził się im chłopczyk któremu nadali imię Juan oraz nazwisko po matce gdyż nazwisko Ditore było jednym z poszukiwanych przez rząd. Juan miał 21 lat Claudio zabrał go na spotkanie z innymi ,,przetrwałymi'' po maxi procesie. Spotkanie odbywało się na jednej z farm niedaleko Los Santos.
 7. Gdy Juan dowiedział się kim tak naprawdę jest z pochodzenia i co zrobiło prawo z jego ,,braćmi'' postanowił pomóc ojcu w odbudowie organizacji. Po dwóch latach udało się zdobyć kilka osób takich jak Luis Tabchan, Artur Alonzo, Jacob Anderson i stworzyć nową organizację o nazwie Rinascere Cosa Nostra co tłumaczyło się na ,,odradzającą się Cosa Nostre''. W tym czasie policja aresztowała Claudio przez co Juan został capo di tutti czyli głównym Bossem całej organizacji. Na początku nie układało się zbyt kolorowo lec
 8. lecz gdy udało im się skontaktować z braćmi zza oceanu to zaczęli przemycać do kraju narkotyk
 9. -Cele gangu: Teraz głównie narkotyki . Lecz gdy już zdobędziemy sobie dobre imię oraz kontakty to chciałbym aby moja organizacja zajęła się również:
 10. -Ochroną
 11. -Haraczami
 12. -Wyłudzeniami
 13. -Przekrętami
 14. -Charakterystyczne cechy gangu: Biały ubiór oraz białe samochody z czarnymi elementami
RAW Paste Data