Advertisement
kofany

Dzień Sądu

Dec 4th, 2021
155
0
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
text 2.18 KB | None | 0 0
  1. Mxl - przykro mi, że okazałeś się osobą tak nieetyczną - i nie oszukuj siebie i innych, że to ja jestem nieetyczny bo ujawniłem Twoje przekroczenie wszelakich norm etyki. Jak zobaczyłem, że ściągasz obrazy nie swoich vemek do siebie w wiadomym celu to szlak mnie trafił i stwierdziłem, że to co ciągle nazywaliście plotkami może być prawdą i postanowiłem to sprawdzić… Niestety na moje nieszczęście (bo czuję się w chuj oszukany przez Ciebie i wykorzystany - bo nigdy nie dałem zgody na tak nieetyczne zachowania - czytanie cudzej prywaty!!!!) Spy sesje ok to mogłem zrozumieć, ale nie logowanie wszystkiego na Freakshells, włącznie z privami i wykorzystywanie tego do swoich celów. Tak się kurwa po prostu nie robi! I nie wypieraj się, nie mydl innym oczu. Mamy dowody na wszystko i od Ciebie zależy co jeszcze ujawnimy. Zachowaj się kurwa raz odpowiedzialnie, jebnij się w pierś i się przynajmniej jak na faceta przystało przyznaj.
  2.  
  3. mh and BR - On Your place I will think two times, to trust mxl again. He use private logs from Freakshells (yes mh Your private msgs with soniaczek also … all of them - they will not disappear after changing the network - new folder is just created and old logs remains for mxl….) in his private war. They was abusive as well, they ask Italians to make ddos attacks on other and many many more. Lot of K-lines was a personal… We can prove it all. It is sad, I trust mxl also but I will not let to do such no ethical behavior on my dedicated server… (Freakshells is hosted now on my Dedicated server till now, he need to take it back…) mxl can tell You now everything he want but I have history and logs to prove what he did. Takeovers, ddos provcating behavior that was what mxl, soniaczek and others from #qc channel was doing all the time…
  4.  
  5.  
  6. Jeszcze jedno do wszystkich będących po stronie mxla jak i przeciw mu, też byłem po jego stronie, ale nie wiedziałem czego się dopuszcza. Pomagałem mu jak mogłem ale nie przyłożę ręki do tego by czytał cudze logi. Wykorzystywał je i mamił ludzi kłamstwami. Tak się nie robi. Myślcie o mnie co chcecie. Ale takich rzeczy nie mogę puścić bokiem. Musiałem działać.
  7.  
  8. Kofany
Advertisement
Add Comment
Please, Sign In to add comment
Advertisement