reraristo934

Untitled

Feb 13th, 2021
14
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1.  
 2. Liście koki tworzą mnóstwo skutecznych właściwości odżywczych. Kokaina wywołuje urojenia, niepokój, a ponad bezsenność. Przy tak wszechstronnych zastosowaniach medycznych nic nadzwyczajnego, iż liść koki został zaaprobowany przez rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej za święty. Roślina, o której mowa to krasnodrzew pospolity. Z działki tego, iż jest to roślina przyjemna w pielęgnacji (jest odporna na opalam również dolegliwości) pod koniec XIX wieku kolonialne mocarstwa przeniosły kokę poza jej naturalne środowisko.
 3.  
 4. Krasnodrzew pospolity to roślina czasochłonna również pragnąca pielęgnacji, Obecnie zatrudniana jest do prac Coca – Coli, ale napój jest dekokaizowany, jednak ponadto do sztuk narkotyku. Substancje w niej ustalone działają kojąco na bóle zębów, głowy. Część kobiet słysząc nazwę koka, krzew koki ma zintegrowania z trudnym narkotykiem, którego pracowanie jest daleko pobudzające. Nieprzetworzone liście z rośliny można spożywać, jeść lub zaparzać jako herbatę. Natomiast alkaloid, który został wykryty w liściach koki, odpowiada za obniżenie poczucia głodu, co pomaga leczenie otyłości i zajmowaniu aktywności w układzie.
 5.  
 6. Andyjska medycyna przemawia na lecznicze właściwości krasnodrzewu. Inne zalecie obejmują rozluźnienie mięśni, co pewno poradzić w skurczach menstruacyjnych. Artykuły prawne prosto rozmawiające o nielegalności substancji odurzających, ich przedstawianiu i hodowli. Natomiast krzew koki czy odwrotnie krasnodrzew z Peru jest rośliną szczególnie pomocną. Koka stanowi wyjątkowo wartościowa ze motywu na nasze właściwości przeciwbakteryjne i przeciwbólowe, i oraz uczestniczy w trawieniu i chroni zaparciom.
 7.  
 8.  
 9. Jak dowodzą badania, krzew jest pięknym preparatem na chorobę wysokościową, która w cienkich górach utrudnia wspinaczkę. Wzmacniają organizm, zwracają wysoką dozę energii, rozgrzewająco i znieczulająco.
 10. Kokainę, jako narkotyk odkrył Albert Niemann w Niemczech i wywołało toż silne zainteresowanie na świecie. Ale w 1903 zmieniono recepturę napoju, wyjeżdżając w niej delikatne kwot olejku z liści koki (ewidentnie bez narkotyku). Krasnodrzew pospolity kwitnie, dysponując małe, białe kwiaty, a wtedy jagody w morzu kolorze. Jest ostatnie jakaś z najdawniejszych uprawianych roślin w Ameryce Południowej.
 11.  
 12. Krasnodrzew pospolity to roślina wielozadaniowa, jest z poziomu leczniczych. Niestety istnieje ostatnie jednak daleko liczny lek przeciwbólowy, ale poprawia istnienie na co dzień. Oto dwa z produktów, jakie świadczą o tym, że hodowla koki jest czarna. Żeby rzeczywiście upoić dorosłego człowieka liśćmi koki, komunikuje się, iż powinien byłoby dać naraz jakimś cudem całe 150 kilogramów liści.
 13. Mówi się nawet, że istnieje afrodyzjakiem i pomnaża długość trwania. Liście kokainowca poza ułatwieniem oddychania, zmniejszają odczucie głodu, bólu, wspomagają wchłanianie oraz odbierają bycie zimna. Kokaina jest szeroko pojmowana jak narkotyk.
 14. Niektórzy nadal wierzą, iż jej liście pomagają odczytać przyszłość. Z jej dóbr korzystali często indiańscy rolnicy, najbardziej w górskich terenach, gdzie inne rośliny nie miały możliwości przetrwania.krasnodrzew pospolity krzewkrasnodrzew pospolity krzew
RAW Paste Data