Advertisement
Guest User

Noriu pinigu

a guest
Sep 16th, 2015
4,670
0
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. Kiek reikia uždirbti, vol. 1.
 2.  
 3. Galioja Java/PHP/.NET bei kitoms populiarioms kalboms Lietuvoje. Rašydamas skaičius rėmiausi buvusių ir esamų kolegų atlyginimais. Jeigu jums žemiau pateikti skaičiai atrodo nematyti ir nerealūs, apačioje galite rasti patarimų kaip pritraukti savo esamą atlyginimą arčiau jų.
 4.  
 5. RoR/Django/Front-enderiai bei kiti normalūs žmonės - dauginkint skaičius 1.5-2x.
 6. Testuojai, automatizuotojai, analitikai - +-10%, labai priklauso nuo jūsų darbo specifikos bei levelio. Pažadu jums dedikuoti vol2.
 7.  
 8. Junior 0.5-2yrs.
 9. Corporate/užsieny operuojančios įmonės: 1200 EUR
 10. Lietuvoje operuojančios įmonės: 500 EUR
 11. Startupas: Google maikės, coachingo pamokos iš multi-llevel marketing specialistų bei akseleratoriaus pedalas iš Audi 80.
 12. Middle 2-4 yrs.
 13. Сorporate/užsieny operuojančios įmonės: 2000 EUR
 14. Lietuvoje operuojančios įmonės: 1200 EUR
 15. Starupas: Akcijos, Login bilietai, asmeninė informacija startapo crunchbase profilyje(self branding and shit).
 16. Senior 0-10* yrs.
 17. Сorporate/užsieny operuojančios įmonės: 3000 EUR
 18. Lietuvoje operuojančios įmonės: 1800 EUR
 19. Starupas: Leidimas vadintis CTO Linkedine ir kitose respektabilumą lemiančiose platformose + mid level perksai.
 20.  
 21. *Senior levelis nėra skaičiuojamas pagal jūsų išdirbtą laiką. Jeigu manote priešingai - pats laikas iškišt galvą pro jūsų taip pamėgta Barclay'aus langą.
 22.  
 23.  
 24. P A T A R I M A I
 25.  
 26. №1 Nustok žliubmt.
 27. №2 Nesilaikyk serfitikatų.
 28. №3 Skanuok kas vyksta darbo rinkoje VISADA, o ne tada kai planuoji keisti darbą.
 29. №4 Nedirbk pas tuos, kurie upgradina Lietuvos VMI sistemą ir programuoja e-regitra.lt. Kam dirbti ten, kur piranijos apkandžioja didžiąją dalį pinigų.
 30. №5 Pradėk domėtis technologija su kuria dirbi bei jos alternatyvom. Žinodamas kelis variantus, kaip galėtų būti įgyvendintas tam tikras funkcionalumas, būsi kietesnis už kitus. Kietesnis už kitus = daugiau babkių, simple.
 31. №6 Išmok dirbti, deliverinti ir pristatyti tai ką esi padaręs. Uploadink savo šūdą i GitHub ir atėjęs į pokalbį rodyk pirštais į kodą, užtikrintai aiškindamas kokį niekam nereikalingą open-source nesamonę čia sukonstravai.
 32. №7 Dirbk remote'u. http://remoteok.io http://www.weworkremotely.com
 33.  
 34.  
 35.  
 36. Lietuvoje atlyginimų iškrypimas yra be galo didelis. Viena iš priežasčių yra Lietuviškų projektų neišgalėjimas mokėti tiek, kiek siūlo kompanijos atėjusios iš vakarų ar šiaurės. Iš pakos seka: nesugebėjimas tinkamai savęs parduoti, pasitikėjimo savimi stoka, post-sovietiniu tėvų įkalta paniatkė, kad darbas yra šventas ir jį reik saugot, nes vieną dieną rūstusis bosas gali paimti ir atleisti, o tada laukia badas.
 37.  
 38. Nebijokit keisti darbo, ypač savo karjeros pradžioje. Darbadviai sakys, kad jiems reikia "patikimų ir lojalių" darbuotojų... Jūs jiem sakysit: "Eik tu nachui". Keisdami darbo vietą karjeros pradžioje jūs žymiai greičiau įgausit pagreitį ir pamatysit skirtingų projektų, technologijų bei kitos darbui aktualios informacijos. Keičiant pozicijas atlyginimas augs sparčiau nei sėdint vienoje vietoje. Settlinti ir ieškoti šiltos vietos rekomenduoju tik tada, kai jausitės, kad tikrai supratot ko jūs norit ir žinot kur tai rasti.
Advertisement
Add Comment
Please, Sign In to add comment
Advertisement