ronaldrogers71

הרפורמציה הדיגיטלית מהטלוויזיה

Mar 31st, 2020
40
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. הרפורמציה הדיגיטלית מהטלוויזיה
 2.  
 3. אולימפיאדת לונדון 2012 באמת הביאה לי בית רק מה קפיצה טכנית מסיבית בתקשורת אלקטרונית קרה במהלך קומץ השנים האחרונות. היו למעשה פריצות דרך משמעותיות בדחיסה אלקטרונית וגם בשידור.
 4.  
 5. השנה, בנוסף לתוכנית hd, שעוררה במשחקים בבייג ' ינג 2008, טלוויזיה תלת-ממדית נכללה באופן דומה גם במסדר, מספקת יותר תחנות וגם בחירות. יחד עם שידור טלוויזיוני אנלוגי שכמעט הגיע לסיומו, הטלוויזיות האלקטרוניות הבטיחו לספק הרבה יותר עבור הרבה פחות התגשמו. נכון לעכשיו, רק איך הצוות שלנו להגיע לגורם זה וגם מה מבצע את האחיזה הפוטנציאלית למולטימדיה דיגיטלית?
 6.  
 7. לפני המעבר הדיגיטלי, cognate television היה למעשה מידע מורעב ביחסים לכמות העברת נתונים קרא להחזיק רשת בודדת. זה בדרך כלל בין 6-8 מגה הרץ בהסתמכות על צורת מפרט קליפ שנעשה בו שימוש בפועל. דבר זה הגביל את מספר הערוצים שניתן לשדר, מאחר שיש היקף מוגבל של טווח שיש להראות לחברות אחרות כמו טלפון נייד, שידור ו-2 טכניקות תקשורת.
 8.  
 9. מה שהקריטריון הדיגיטלי של ATSC (צפון אמריקה) וגם DVB (שאר העולם) נתן היה למעשה היכולת להשתמש מחדש בספקטרום האנלוגי הקיים בהצלחה רבה יותר. דבר זה מרמז כי חברת mhz רגילה עשתה שימוש עבור cognate program עשויה להיות מופנית ל-DVB - T (וידאו-Terrestrial Video-Terrestrial) מה שהופך אותה ל-carry 9 ערוצי הגדרה סטנדרטיים או 3 רשתות HD ועוד רשת אחת עבור אותה רשת שידור של bandwidth Television.
 10.  
 11. הוא יהיה ברשות קרא ליותר מ -70 MHz של ספקטרום סדירות כדי להשיג את זה יחד עם הדרישה קוגנטית המיושנת. יחד עם לחיצה על רשתות נוספות באזור הרבה פחות, טלוויזיה דיגיטלית היא הרבה יותר ברורה וגם לא סובלת מחפצי רפאים או ממצאים אחרים אשר הטריד cognate יחידות. בנוסף לכך, בהיותו למעשה דיגיטלי, מאפשר רכיבים אחרים כמו מחוזק של צלילים אלקטרוניים, מדריך מסלול אלקטרוני וגם סיוע לכיתוב בהשתתפות.
 12.  
 13. טלוויזיות מוצעות למעשה יחד עם תאגידי המפענח האלקטרוניים וטלוויזיות ישנות יותר עשויות להשתמש באוסף נפרד. כפי התקדמות הטכנולוגיה, החברה שלנו בהחלט לראות שיפורים בנהלי הדחיסה מנוצל, מה שאומר הרבה יותר תוכן עבור מדיה דיגיטלית, למעשה זה אפשר תוכנות 3D לכמה הזדמנויות כמו האולימפיאדה.
 14.  
 15. העתיד
 16.  
 17. בסופו של דבר, כ-fibre למגוריו הוא למעשה שוחרר ברחבי העולם, כל ה-IP שאופשר ייסד את ה-box בהחלט ישנה את תקן ה-DVB, עקב העובדה שפרוטוקול האינטרנט בסט קונטיינר הוא הטוב ביותר בעל הטבה ייחודית על חידושי תוכנות אלקטרוניות, במיוחד עם דרישות. שלא כמו DVB-T או DVB-S, IP מולטיקאסט מאפשר לנמען לשלוח שלט עם מידע לרשת המועדפת לאחר מכן, אם הבקשה תצליח, השידור מועבר רק לקיבולת השידור עבור הערוץ המבוקש. יחד עם מפרט ה-DVB, כל התחנות המוצעות משודרות בבת אחת, וספירת התחנות מוגבלת על ידי הכמות המוגבלת של העברת נתונים של החדר ללא קשר לשיטות הסחיטה.
 18.  
 19. ה-IP המצויין יכול לסייע לכל יצור מולטיקאסט סלקטיבי (אחד לרבים), וכמו שצריך מופע unicast (אחד לאחד), זה מאפשר באופן בסיסי נפח אינסופי של תוכן רשת. אף על פי כן, בניגוד ל-DVB, חברת IP ביססה את החבילות הטובות ביותר צריכה לדאוג לגבי חביון ו-QOS, בהתחשב בכך שיש חוות דעת תנועה באתר יחד עם שני פס רחב מגורים וכן טלפוניה פרוטוקול אינטרנט. פריסת IPTV מיושם גרוע יכולה בקלות להתנהג כמו טלוויזיה אנלוגית ברשת חברה מנויה, אלא אם כן ניהול התנועה הנכון מתגורר במיקום.
 20.  
 21. Hd
 22.  
 23. כיום HD נחשב למעשה לתוכן אינטרנט יוצא דופן באמצעות הרבה מפעילים וגם הוא למעשה טעון במחיר גבוה יותר מ-SD (הגדרה סטנדרטית). עם הזמן זה ישתנה כשאנשים יעדכנו את הטלוויזיות שלהם לגרסאות אייץ ' - די. היום יש שני מפרטים לתוכנית HD הדיגיטלית, 720p ו-1080i. ה-p מרמז על התקדמות וה-i מרמז על השתלבות. בשידור720p, החשבון בנוי מ-720 קווים אופקיים וכן רזולוציה זקופה של 1280 פיקסלים, אשר מדרג כי מסגרת אנשים מייצגת תמונה מלאה.
 24.  
 25. ב-1080i שודרה תמונה זו, למעשה, מגיעה משתי תמונות מקבילות של 540, אשר כאשר החברה מסייעת ליצור 1080 שורות. הפיקסלים הזקופים מגיעים בסופו של דבר ל-1920 פיקסלים. רוב הטלוויזיות המודרניות מסייעות להשמעה של 1080p, שהוא ללא ספק טוב יותר מ-1080i, במיוחד בסדרת טלוויזיה מתקדמת בה ניתן היה לחוש פעילות טשטוש. אף על פי כן, בטלוויזיות של ימינו, הווריאציה היא שידור טלוויזיוני נדיר.
 26.  
 27. טיפים מובילים לטלויזיה באיכות גבוהה
 28.  
 29. להתחיל עם טלוויזיה באיכות גבוהה
 30.  
 31. Hd Television-סוג חדש של טלוויזיה המשלב tuner טלוויזיה באיכות גבוהה וגם מסך תצוגה בעל יכולת גבוהה. כמעט כל HDTV זמין בקלות שם בחוץ לעשות שימוש בפרופורציה של 16: 9 מסך רחב. מכוון טלוויזיה באיכות גבוהה יכול לרכוש אנלוגי ושידורים אלקטרוניים מעל השמים. טלוויזיה תואמת בהגדרה גבוהה היא רק מסך ברזולוציה גבוהה והיא גם יכולה פשוט לקבל שידורים דיגיטליים אם היא מחוברת לטונר HDTV נפרד. Hdtv טלוויזיות מוכנות עשויות להחזיק יחס מסך רחב של 16: 9 או אפילו את הריבוע כמו יחס אלמנט 4:3.
 32.  
 33. טלוויזיה באיכות גבוהה קיבלה כאן וכאן כדי להישאר מוצע משיכה טיפוס של שידורים שקופים בטלוויזיה האמריקנית. המעבר של טלוויזיה אנלוגית לכל מכשיר אלקטרוני למעשה מבשר עידן חדש ב 65 השנים האחרונות של טלוויזיה. שעות של טלוויזיה באיכות גבוהה עלולות להיראות כמעט ערב. הקהל יכול פשוט לקבוע אם תוכנית מופיעה בהגדרה גבוהה בטלוויזיה אם המידע המוצג בהגדרה גבוהה שבו נגיש " מוצג בתחילתה של תוכנית.
 34.  
 35. בחירת הטלוויזיה האידיאלית חשובה מאוד בידע הטלוויזיוני הגבוה. טלוויזיה עם מסך של 4: 3 תהיה בחירה מצוינת אם תוכניות מחשב אזוריות וגם רשתיות נפוצות בשוק שלך וגם בהגדרה גבוהה של טלוויזיה בכבלים הן דלות למעשה. יחד עם הופעתה של טכנולוגיה מודרנית חדשה, שמות דומים לצופים שיתאימו עצמם לתרחיש. אלה שעדיין משתמשים באוספי טלוויזיה קונבנציונליים לא יצליחו לקבל אחד מהחוויה הטלוויזיונית המוגדרת הגבוהה ביותר.
 36.  
 37. לשם כך אתה צריך להחזיק מקלט כדי להשיג ולפענח אותות טלוויזיה באיכות גבוהה ממשאב, כמו גם תצוגה ברמה גבוהה ביותר שעשויה ליצור מחדש את הפרטים והצבעים יוצאי הדופן המגיעים מתוכנית בעלת הגדרה גבוהה. הרזולוציה הרבה יותר גבוהה של טלוויזיה באיכות גבוהה הופכת את התמונות שלה מצמצקות יותר ונבחנות יותר לטלוויזיה הקונבנציונלית. תמונות טלוויזיה מסורתיות מחזיקות רק 480 סדרות של רזולוציה זקופה, בעוד שלטלוויזיה בעלת 1,080 שורות יש צ ' ק ו-720 סדרות מודרניות. האיכות הגבוהה הטובה ביותר שיכולה להיות מוצעת על ידי טלוויזיה אנלוגית היא למעשה 480i, אשר בניגוד הוא סימן הפרמיה הנמוך ביותר שניתן על ידי טלוויזיה אלקטרונית.
 38.  
 39. התחלה בטלוויזיה באיכות גבוהה היא בהחלט לא יקרה כמו בזמן שהיא הוצגה בשוק. העלויות של hdtv כמו גם של מקלטים להישאר לרדת עדיין האיכות הגבוהה לעתים קרובות מגבירה במהירות. כדי לסייע לך לייעל את הסדרי הטלוויזיה שלך, מבלי להקדיש את הכסף שלך ברשימה, יש כאן כמה טיפים מכריעים, להתרחק ממזימות יקרות, ולעזור לך לחוות טלוויזיה באיכות גבוהה במקסימום. מעל תוכניות השמים: כמעט 1,500 תחנה אזורית סביב ארה " ב שולחים אינדיקטורים טלוויזיה דיגיטליים היום. כ-90% מתוכניות התחנה הדיגיטליות נוצרות למעשה ב-UHF משתנה, ניתן לגשת אליהן באמצעות שימוש באנטנת UHF טיפוסית. לתרחיש זה אתה צריך להיות:
 40.  
 41. -טלוויזיה תואמת HD
 42.  
 43. - מקלט טלוויזיה באיכות גבוהה
 44.  
 45. - אאוטדור או בבית אנטנת UHF
 46.  
 47. - תוכניות טלוויזיה באיכות גבוהה במקום שלך
 48.  
 49. טלוויזיה דיגיטלית בלווין: טלוויזיה באיכות גבוהה באמצעות ג ' י.פי. אס מוצעת עבור אלה שגרים בארצות הברית ויש להם גם נקודת מבט מאוד ברורה של השמיים. בעיקרון, השירות הזה זמין כמעט בכל מקום. רשתות טלוויזיה Hd כבר נגישות מ-top gps ספקי טלוויזיה DIRECTV העליון כמו גם את Dashnetwork. ברי מזל אלה המתאימים לשהות באזורים מטרופולינים משמעותיים עשויים אפילו להשיג תחנות מקומיות HD באמצעות לווין. בשביל הסידור הזה צריך להיות לך:
 50.  
 51. - טלוויזיה תואמת HD
 52.  
 53. - צלחת לווין תואמת HD
 54.  
 55. - נמען gps תואם HD
 56.  
 57. - תכנות HD
 58.  
 59. מוביל מקלט טלוויזיה באיכות גבוהה בשוק היום
 60.  
 61. נמען GPS DIRECTV HR10-250
 62.  
 63. מקבל ה-gps הישיר HR10-250 בהגדרה גבוהה הוא מושלם עבור אלה שרוצים לקבל את הטוב ביותר מתוך צפייה בתוכניות HDTV שקופות. HR10-250 יכול בקלות לקבל ולתרגם אינדיקטורים אלקטרוניים מהתוכניות ברזולוציה גבוהה של DIRECTV. גם מקבל ה-gps כולל דיסק קשיח מובנה ומקליט קליפ אלקטרוני.
 64.  
 65. HD-שידורים כוללים תמונות עשירות במיוחד ושכן שמע יוצר חדר לחיים וגם מלא חיים. Hr10-250 hdtv מקלט gps יכול להיות מחובר לכל סוג של טלוויזיה HD-מוכן וגם מערכת שמע בית.
 66.  
 67. ההיסטוריה של הטלוויזיה
 68. VISIT https://www.israeli-tv.com/apps
RAW Paste Data