SHARE
TWEET

mp3 shqip 2011

veqhite May 15th, 2011 482 Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1.         Shkarko te gjitha keto mp3 ne nje vend www.VeqHite.Net
 2.  
 3.         - Qendrim Kodraliu - Tash harrom [ Premier 2011 ]
 4.         - YLLI - Lamtumir [ Premier 2011 ]
 5.         - Adnan Daci - Kanagjegji [2011]
 6.         - Bajrami Gigolli - Mihone [2011]
 7.         - D-MasTeR - Beats [ 2011 ]
 8.         - D-MasteR REMIX ft. (Lvin and LyricMaster) - Ato dit [ 2011 ]
 9.         - Flori Feat. Albatrit Muqiqi e Noga - Tequila [ 2011 ]
 10.         - Kobra aka Helmusi - Freestyle [ 2011 ]
 11.         - Qendresa Rexhallari - Electrogirl [2011]
 12.         - Seven Saraqi Ft. Tonic - E Dini [ 2011 ]
 13.         - 2po2 - Thuj Mirdita djalit tkeq [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
 14.         - Kusha ft Lyric Master - Ditet e Shkolles [ 2011 ]
 15.         - Blindi VG Ft. Kosovare Hasi - Nje sekret [ 2011 ]
 16.         - KAOS - Ska lidhje [ Premier 2011 ]
 17.         - Muhamet Sejdiu - Tallava [2011]
 18.         - Sinan Zylbehari - A do kthehesh ( Kerkes muzikore )
 19.         - TiKi - Parajs Ne Erresir [ 2011 ]
 20.         - Aziz ft Elvana - Duro zemer [ 2011 ]
 21.         - Elita 5 Feat Noga Beatbox e Gold-Ag - Qka mka syri [ Premier 2011 ]
 22.         - KAOS - Le tkallen [ 2011 ]
 23.         - Meda - La ilahe il-Allah [ 2011 ]
 24.         - Seldi Qalliu Ft. Snupa - Veq Du Me Dit [ 2011 ]
 25.         - 2Kings - Hands Up [2011]
 26.         - Besart Halimi e Haliband - Ne tren per Prezeren [ Premier 2011 ]
 27.         - JERICHO - Kanga jone [ Premier 2011 ]
 28.         - Vani ft Amarda - Arome Indie [2011]
 29.         - 2po2 - Hello (Feat. Real 1, DJ Blunt and Capital T) [ Full Verson 2011]
 30.         - Fjolla Morina ft Kris Rock - Hot Hot [ 2011 ]
 31.         - Shpat Kasapi ft Ton Voka - Shum hot [ Premier 2011 ]
 32.         - Artan Jusufi - Ma Ban Halla Kosovare [ 2011 ]
 33.         - 2po2 ft Real 1 DJ Blunt Capital T - Hello [ 2011 ]
 34.         - Dhurata Ahmetaj - Nje Nate [2011]
 35.         - Don Feat. Don Arbas - Loja Mbet e Njejt [2011]
 36.         - Gold AG - Shala e Bajgores [ Premier 2011 ]
 37.         - Eni Koci - Me Ndjek [2011]
 38.         - Mc Kresha ft Lyrical Son e Capital T - Baby I do it [ 2011 ]
 39.         - Nootix - Gjithmon Me Ty [ 2011 ]
 40.         - Alban Gashi - My Love [ Premier 2011 ]
 41.         - Cyanide - Fjala Sinqert [ Premier 2011 ]
 42.         - Qendrim Kodraliu - Pse Nuk Me Don [ Premier 2011 ]
 43.         - Rozana Radi - Qokolata [ 2011 ]
 44.         - Blero feat. Snupa - Veq Du me dit [ 2011 ]
 45.         - Eurovision Song Contest Duesseldorf [2011]
 46.         - Dr Mic - Une Jom Me Ty [ Premier 2011 ]
 47.         - Lyrical Son e Mc Kresha - Pa Mu [ Pa reklama 2011 ]
 48.         - MbReTi Ft. Floriani Vogel - Jetim [ 2011 ]
 49.         - Prince Double H - Xhihadi Jem 3 [ Komplet 2011 ]
 50.         - Rap Star Ft. 2Kings - Big Boobs (Prod By. Lyric Master) - [ 2011 ]
 51.         - Shaqir Cervadiku - Kenga kushtuar bashkeshortes [ 2011 ]
 52.         - Skillz - 1 Milion [ Premier 2011 ]
 53.         - Argjentina Ramosaj - Perfekt [ 2011 ]
 54.         - Big-D - City Life [ 2011 ]
 55.         - DJ Blindi - Remixs [ 2011 ]
 56.         - DaKey Ft. Mad Lion - Ta Jepi Ni Pallom [ 2011 ]
 57.         - Ingrid Gjoni Ft Stine - Relax [ 2011 ]
 58.         - Kusha ft.Rap Star ft Lyric Master - Qa Po Bojna Na [ 2011 ]
 59.         1sT ft ZuKa e eL-G - Fshije Lotin [ 2011 ]
 60.         2 Ton ft. GT - Surpriza [ 2011 ]
 61.         ALBI ft. Grupi Simpatiket - Oj Teuta Shpirti Jem (Premier 2011)
 62.         AdeLina Ismajli .ft. UraGani - Heyy [ Remix 2011 ]
 63.         Adelina Berisha - On Air [ 2011 ]
 64.         Adelina Ismaili - Tribalb, MR.PiNK [ 2011 ]
 65.         Adelina Tahiri - Bad Boy [2011]
 66.         Adhurim Deari - Te Kerkoj Ne Ender [2011]
 67.         Adnan Daci - Je e re axhami [ 2011 ]
 68.         Adnan Daci - Nje Her Zemra Falet [ 2011]
 69.         Afrim Muqiqi - Kthehu Moj Zemer [ 2011]
 70.         Afrim Muqiqi - Pse Te Jetojm Te Ndar [2011]
 71.         Afrim Muqiqi dhe Viola - Potpuri [ 2011 ]
 72.         Afrim Uka - Prap Dhimbja e Vjeter [2011]
 73.         Agim Osmani - Kur isha i ri [ 2011 ]
 74.         Agnesa - Dj Lshoje Play [ 2011 ]
 75.         Agron Ahmeti - Dashuria e Humbur [2011]
 76.         Agron Ahmeti - Tallava [2011]
 77.         Ahmet Dranogllava - Afrohu pash syt e Ballit [ 2011 ]
 78.         Alban Gashi Ft.Qendrim Kodraliu - Si Nje Yll [ 2011 ]
 79.         Alban Skenderaj - Rrufe ne qiell te hapur [ Premier 2011 ]
 80.         Alberie Hadergjonaj - Kur nuk shkon nuk shkon [ 2011 ]
 81.         Albert Pestisha - Konkurrenca [2011]
 82.         Albulena Uka - Te Dashuroj [ 2011 ]
 83.         Ali Lestrani - Bashkimi i Trojeve Shqiptare [2011]
 84.         Amarda Gazi Artushi - Facebook [ Album 2011 ]
 85.         Anduena Tahiri - 1000 Lot [2011]
 86.         Anduena Tahiri - Shi ne syt e mi [2011]
 87.         Anonimos -Ti Pe Don [ 2011 ]
 88.         Anonimos ft. Mad Lion - I Dashuri President [ 2011 ]
 89.         Antigona Sejdiu - Kot Fole [2011]
 90.         Antrax - Stili yt [ 2011 ]
 91.         Arben Gashi - Aman Of Aman [2011]
 92.         Arbnor Muharremi - Tallava [2011]
 93.         Arbnora Bashota - hajde Me Mu [2011]
 94.         Arbnora Kleqka - Divorci [2011]
 95.         Ardi Rexhepi - Nje pik loti [2011]
 96.         Arion Gashi - Ti se dite [ 2011 ]
 97.         Arjana Leti Ft. Pro Band - Prishtine - Tirane [ 2011 ]
 98.         Arta Osmani - 100 perqind Live [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
 99.         Astrit Hoxha - Si ajo Asnja [ 2011 ]
 100.         Astrit ft Geni ft Diellza - Banana Split [ 2011 ]
 101.         Aurela Gaqe - Feel the Passion [ Eurovision 2011 ]
 102.         Avdyl Mziu - Drit Per Ty [ 2011 ]
 103.         Averita - For You [2011]
 104.         Aziz Murati - Bjeri Shum Tupanit [2011]
 105.         B Genius - Un Me Ty [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
 106.         B-Genius - A ma jep [ 2011 ]
 107.         B-Genius - Krejt [2011]
 108.         B-Genius Feat. Noga - Mos ta nin [ 2011 ]
 109.         B-Kena ft Petro-G - Jeta na Mashtron [ Premier 2011 ]
 110.         Babo - Darabuka [2011]
 111.         Bajra Dhe Filja - Dashuria e Gabuar [ 2011 ]
 112.         Bajram Gigolli - Per ty [ 2011 ]
 113.         Barooti - Zanati Vjeter [ 2011 ]
 114.         Bashkim Dhe Valbona Spahiu - Ska Pishman [ 2011 ]
 115.         Bashkim Spahiu - Ti i Ngjan Asaj [ 2011 ]
 116.         Beatrix Ramosaj - Let me love you [ 2011 ]
 117.         Bekim Kastrati - Pavarsia [ 2011 ]
 118.         Bekim Kastrati - Vishe Qun Kemishen [2011]
 119.         Bekim Kastrati Dhe Flora Gashi - Moj e Mira [Premier 2011]
 120.         Beli - Ani Ani Shko [ 2011 ]
 121.         Beli - Her si akull her si zjarr [2011]
 122.         Beli dhe Klodi - Sa Me Ka Mar Malli Met Pa [ 2011 ]
 123.         Beni - Nuk ka ne bote si dashuria [Album 2011]
 124.         Beretta Ne Veri .ft. UraGani - Mitro-VERi [ 2011 ]
 125.         Berkan - By the way [ 2011 ]
 126.         Bernard Brevinja - Ne Martesen Tende [ 2011 ]
 127.         Bertan Asllani - Kujt i thua xhan [ 2011 ]
 128.         Besa - Kaloresi I Nates [ 2011 ]
 129.         Besa Krasniqi - Enderr e Vertete [2011]
 130.         Besim Morina - Nese kam gabu [ 2011 ]
 131.         BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh - MjeeGull [ 2011 ]
 132.         BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh - Ti a Un [ 2011 ]
 133.         Big D ft Linda Halimi - Supa Dupa Fly [ Premier 2011 ]
 134.         Big Mama - Kucuk prens [2011]
 135.         Big Tip ft Fatoni - Ty Te Dua [ 2011 ]
 136.         BilBilat - Maturant [ 2011 ]
 137.         Bim Bimma Ft. Dr.Mic - Raw [ 2011 ]
 138.         Bim Bimma ft Kaos Mc Kresha Singi Lyrical Son Skillz e Dj Flow - Anthem [ 2011 ]
 139.         BimBimma - New Demo (Mars 2011)
 140.         Blero feat. Astrit Stafa - Sonte mos qaj [ TOP FEST 8 ]
 141.         Blero ft. Freax - Rock City [ Premier 2011 ]
 142.         Blerta Sopaj - Je Si Molla Laqe [ 2011]
 143.         Blindi Beats - Hip Hop Beat Violin [ 2011 ]
 144.         Blindi Beats - Hip Hop Beat [ 2011 ]
 145.         Blindi Producion a.k.a Dj Blindi - Free Beat - Hip Hop [ 2011 ]
 146.         Blindi VG - Oh Zot Pse [ 2011 ]
 147.         Blindi VG - Special for VeqHite.Net [ 2011 ]
 148.         Blindi VG Ft. Ab Ex-Hej Hanny [ 2011 ]
 149.         Blindi VG Ft. Ak Rappers - Sna Bjen Vlera [ 2011 ]
 150.         Bohemi - Smokeweed [ 2011 ]
 151.         Burim Hoxha - Djal Ideal [2011]
 152.         Burimi vjollca Shqipja Tini - Ti ske Zemer Potpuri [ 2011]
 153.         Bussulla e Toni G. Ft Mc Kresha - Thiri krejt [ 2011 ]
 154.         Butrint Rashiti - Qaje [ 2011 ]
 155.         Cadi dhe Ardi - Kurr Mos Paq Gezim [ 2011 ]
 156.         Capital T - Make a wish [ 2011 ]
 157.         CrystaL Mc Ft. Blindi VG - Pse Te Du [ 2011 ]
 158.         D.u.d.A ft ZeerOman and BiGGi ft D.a.sh.I - Po folmi pa dorza [ Premier 2011 ]
 159.         DJ Jeti - Pse Sem Beson [ Premier 2011 ]
 160.         DUDA ft B Genius Rruges Tem [ Premier 2011 ]
 161.         Da-Ligs - Jena tran [ Premier 2011 ]
 162.         Da.kiLLa Ft J-Lane - Hi Lady [ Premier 2011 ]
 163.         Da.kiLLa Ft. 2-Rim e Maksi - Qika Mamit [ Premier 2011 ]
 164.         DaLLe ft 1sT - Jamaica [ 2011 ]
 165.         Dafina Zeqiri - Kur shkove ne gurbet [2011]
 166.         Dafina Zeqiri - Kush Do Me Ngushlloj [2011]
 167.         Dafina Zeqiri Ft. Ledri(Skillz) - Pom Pelqen [ 2011 ]
 168.         Dafina Zeqiri Sinani Sabriu Mihrija - Te gjithe se bashku [2011]
 169.         Dafina Zeqiri ft. Ledri - Po mPelqen [2011 High Quality]
 170.         Daim Lala e Buqja - Kapigjik dola met pa [ Premier 2011 ]
 171.         Daim Lala,Buqja,Shkokla - Indiau [ Premier 2011 ]
 172.         Daimi dhe Buqja - Hajde Djal Hajde [ 2011 ]
 173.         Dani - Ik nga diaspora [2011]
 174.         Dani e Azizi dhe Gazmendet Potpuri [ 2011 ]
 175.         Demush Malaj - Me Ke Vra Ne Zemer [2011]
 176.         Desole ( version shqip 2011 )
 177.         Destan Shabanaj - Te Embla Ishin Fjalet [Album 2011]
 178.         Devis Xherahu - Fotografia [2011]
 179.         Diellza - Kam Diqka Qe Duhet Ta Them [2011]
 180.         Dinamit Alboombardimi 1 [ Album Premier 2011 ]
 181.         Dj Blindi a.k.a Blindi Beats - Meda - Nuk Pranoj [ Remix 2011 ]
 182.         Dj Sina [ Remix 2011 ]
 183.         Dj Sina [ Remixes 2011 ]
 184.         Dj Trimy ( Remix 2011 )
 185.         Dr.Mic (TDS) - When i Get High,I wana RAP [ 2011 ]
 186.         Drenusha Latifi - Aspak [ 2011 ]
 187.         Duda - Sa Shtir [ Premier 2011 ]
 188.         Duda Ft. Monny and. ZeeroMan - Loja [ 2011 ]
 189.         Duda ft Noizy - Krejt u Pa [ 2011 ]
 190.         Duda ft. Noizy e B-Genius - Nena Loke [ 2011 ]
 191.         ETNA - Si meteor [ Premier 2011 ]
 192.         Edi Furra - Vetem Hare Live (Album 2011)
 193.         Edi Krasniqi - Ti Ne Zemren Time [ 2011 ]
 194.         Edison Fazlija Live Tallava [ 2011 ]
 195.         Edita Sopjani - Plus Minus [2011]
 196.         Edona Bujari - Kaluan Disa Vite [2011]
 197.         Eki - Engjellesh e Bukur [2011]
 198.         Elida Bardhi Ft. Soni - Me Mu [2011]
 199.         Eliza Hoxha - E Dua kete Vend [ 2011 ]
 200.         Eliza Hoxha - Perballe Vetvetes [2011]
 201.         Eliza Hoxha - Te Dua Veq Ty [2011]
 202.         Elvana Gjata - I wanna bring it up [ 2011 ]
 203.         Elvana Gjata - Me ty Top Fest 8 [ 2011 ]
 204.         Elvana Gjata ft. Flori - Dhe zemra ndal [ Remix 2011 ]
 205.         Ermal Fejzullahu - Oj nafaka jeme [ Premier ne VeqHite.Net 2011 ]
 206.         Fatmir Elezi - Mere shpirtin [2011]
 207.         Fisniket - Vdeksha per ty [TOP FEST 8]
 208.         Florent Haliti - Nje dit kur te vdes [ Premier 2011 ]
 209.         Flori Mumajesi - Tallava Top Fest 8 [ 2011 ]
 210.         G-STREET - Kujtimi per ty [ Premier 2011 ]
 211.         Genc Morina - CNEG [2011]
 212.         Ghetto - Ajo [2011]
 213.         Ghetto - Thug Life [2011]
 214.         Gili e Enis Potoku - Badiahava [TOP FEST 8]
 215.         Gold AG - Jo Negociata [ 2011 ]
 216.         Gold AG - Realiteti [ Album 2011 ]
 217.         Granit Imeri - Intrigante Live [2011]
 218.         Ibrahim Tatlises - Le Daye [Album 2011]
 219.         Irva Stefa - Tregom [2011]
 220.         Kastro Zizo - Super star [2011]
 221.         Kole Oroshi - Ah Loke [ 2011 ]
 222.         Korab Shaqiri - Ska me dy lug [ Premier 2011 ]
 223.         Kusha ft.Lyric Master - Matura [ 2011 ]
 224.         Latino Band - Veq ty [ 2011 ]
 225.         Legenda Ft. Hekuran Krasniqi - Zemer sonte nuk Vjen [ 2011 ]
 226.         Leonora Poloska - Engjulli im [ Premier 2011 ]
 227.         Life Soldier ft. Arthur - La Jamaica,Reggae [ 2011 ]
 228.         Lil Vlora - Maximus [ 2011 ]
 229.         Liman Qerimi - U Largove [ Album 2011 ]
 230.         Linda Shabani - Avanturat jo si du [ Premier 2011 ]
 231.         Liridon Gashi - Leonora [ Premier 2011 ]
 232.         Lori - Pse [ 2011 ]
 233.         Lyric Master - Fundi i Miqesis [ 2011 ]
 234.         Lyrical Son ft Fuga Mc Kresha - Do U
 235.         Machiato Band Ft. Labinot Rexha NOTI - Maska [ 2011 ]
 236.         Mad Lion Feat. DuKaTi, DaKey and. Don Edison - Gjurmet [2011]
 237.         Mc Kresha - M.A.D.E Kartel (Freestyle) [ Premier 2011 ]
 238.         Mc Qoppa - Ghetto Boss [ 2011 ]
 239.         Meri ft Elia - Dua Sdua [2011]
 240.         Muharrem Ahmeti - Ne syt e mi shihet malli [ Premier 2011 ]
 241.         Nadi - Intrigante [Live 2011]
 242.         Nadi - Maturant [ 2011 ]
 243.         Naim Ukaj - Potpuri [Album 2011]
 244.         Noizy Ft. Eni Koci - So Hot [ 2011 ]
 245.         Noizy feat Eni Koci - Sonte [ 2011 ]
 246.         Orginallat - In Da House [2011]
 247.         Qendresa Rexhallari - Me perqafo [2011]
 248.         Qendrim Kodraliu - Kthehu [ Premier 2011 ]
 249.         Qendrim Kodraliu - Special Per Www.VeqHite.Net [ 2011 ]
 250.         Rebel a.k.a.Unikkatil - Dostat e vertet [ High Quality ]
 251.         Rezarta Shkurta e Vedat Ademi - Dua te iki [ 2011 ]
 252.         Saabii Tash Kur E Kuptova Live [ 2011 ]
 253.         SeLA a.k.a BosZMaN - Qefi, Mllefi [ Premier 2011 ]
 254.         Stine - Besoja [2011]
 255.         Stine ft Niku (2die4) - Dashuria ime [ 2011 ]
 256.         StronGi ft Kook.1 - Apo don s3ks [ Pa cenzur 2011 ]
 257.         Stupcat live humor ne Munchen [ 2011 ]
 258.         TiKi ft. Belistar and Ratima - Dont Stop [2011]
 259.         Top Fest 8 [ Kenget e reja Konkuruese 2011]
 260.         Valon Gelanca - Zemra ime Live [ 2011 ]
 261.         Valton Krasniqi ft Mc Qoppa - Oh No [ 2011 ]
 262.         Vlorentin Vladi Tini - Matura [ 2011 ]
 263.         Xheza Ft Shqipe Abazi - Ne Ket Bot [ 2011 ]
 264.         Xhihadi Jem 3 (Part 1) - Prince Double H e JambeatZ [ 2011 ]
 265.         Xili - Miliona hilet e tua [ Premier 2011 ]
 266.         Yllka Deliu - U Kry [2011]
 267.         Ymerli Krasniqi - Kush te Foli Keq per mu [2011]
 268. -------------------------------------------------------------
 269. www.VeqHite.Net
 270. www.VeqKs.Net
 271. www.RadioIlirida.Net
 272. www.Knaqnu.Com
RAW Paste Data
Pastebin PRO BLACK FRIDAY Special!
Get 60% OFF on Pastebin PRO accounts!
Top