Not a member of Pastebin yet?
Sign Up,
it unlocks many cool features!
- Čo dnes s EÚ plánujú globalisti?
- V západnej časti EÚ je už dnes z ich pohľadu na tichú a pomalú islamizáciu pôvodných národných štátov, prisťahovalcov tak akurát, v strednej EÚ (V4) nateraz plánujú vybudovať ostrov stability (vlastne nové stabilné jadro EÚ, ktoré pomôže na nejaký čas skonsolidovať Európu).
- Pre GP dnes nie sme až tak moc zaujímaví, hlavnú pozornosť venuje západu, kde potrebuje demontovať zhubný buržoázny liberalizmus a nahradiť ho otvorenejším typom fašizmu, aby mohol vyriešiť určité globálne problémy (hlavne znížiť globálny konzum a uchovať si mocenský monopol).
- Čo sa týka západnej EÚ a jej budúcnosti, tak ako som už napísal, nasledujúce dekády GP bude v západnej EÚ podporovať riadenú a organizovanú "skromnejšiu" imigráciu, ktorá bude vypadať asi tak, že západné krajiny EÚ si budú vyberať z imigrantov len "hrozienka", aby tak vyriešili svoje problémy s demografiou a zbytok si na svoje územie nepustia, resp. "prebytočný odpad" budú posielať nazad, do toho západ hodí pár drobných krajinám (presnejšie západným poskokom, ktorí v prospech vlastníkov západného nad-národného kapitálu zdierajú svoje domáce obyvateľstvo), odkiaľ ľudia utekajú do EÚ.
- Týmto sa samozrejme nevyriešia skutočné príčiny svetového fenoménu migrácie, pretože tie spočívajú v tzv. biblickej koncepcii globalizácie GP, ktorá stojí na parazitovaní, vykorisťovaní a nespravodlivosti, a ktorá sa realizuje rukami západu (aj krajinami západnej EÚ) voči zvyšku sveta (odkiaľ ľudia utekajú na západ).
- Čiže GP len potrebuje dočasne zmraziť problém, aby mohol vyriešiť prioritnejšie veci - čo bude s EÚ za 50 rokov, to ho vôbec nezaujíma, pretože v tej dobe by už podľa jeho plánov mali plnohodnotne fungovať Čína s Iránom ako nové centrá koncentrácie riadenia globalizácie.
- Západnú EÚ čaká buď islamský alebo nacionálny fašizmus (viď J. Kórea), u nás sa chystá niečo podobné, ako dnes existuje v Číne = pseudo-socializmus (v skutočnosti fašistický kastovný/stavovský "poriadok") s pomerne vyspelou technologicko-technickou základňou, avšak pri obmedzenom konzume davu, ktorý bude obsluhovať "elitu" národa, ktorá bude môcť užívať túto vyspelú techniku (podobne, ako to dnes funguje v Číne, alebo ako sa to znázorňuje v amerických "post-apo" filmoch - čínsky model/variant s menšími obmenami a špecifikami GP plánuje aplikovať pre celý svet).
- Našťastie je tu ešte silný globálny faktor = tzv. "zákon času" a Rusko (viď KSB a DVTR).
- Väčšina ľudí dnes nemá ani poňatia, o čo ide a čo sa chystá, vidia len určitý výsek (resp. časť/aspekt komplikovaného a zloženého problému) a aj to zdeformovane.
- Toto je výsledok tzv. "kaleidoskopického" vnímania a chápania u človeka.
- Otázka je, čo sa s tým dá reálne robiť.
- Kapitalismus je mrtev. Nová zpráva Římského klubu "Pojďme na to! (Come On!)"
- ---------------------------------------
- http://leva-net.webnode.cz/products/kapitalismus-je-mrtev-nova-zprava-rimskeho-klubu-pojdme-na-to-come-on/
Advertisement
Add Comment
Please, Sign In to add comment