daily pastebin goal
62%
SHARE
TWEET

Pytia

a guest Nov 25th, 2013 31 Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. Najnowsze przepowiednie Pytii !
 2. 1. Historii bogowie wyznaczyli dzieje i dla nas nadzieja na lepsze czasy istnieje. Świat zmieni się niesłychanie, to, co wczoraj było, jutro istnieć przestanie.
 3. 2. Wśród ludów słowiańskich takie państwo powstanie, które trzy razy rozebrane, na nowo się stanie. Ludzie w nim waleczni, odważni, lecz przywódcy nierozważni.
 4. 3. Wśród wód dalekich, gdzie wzrok nie sięga, kryje się inna ludność, rychło potęga. Kontrolę przejmie nad całym światem czymś, co nazwie ,,wywiadem’’.
 5.  
 6. Horoskop Pytii
 7. BARAN – Nabędziesz nowe zdolności, poznasz ciekawe osoby. Pamiętaj, nie wychodź z domu po zachodzie Słońca. Może ci się przytrafić coś niemiłego.
 8. BYK – Sytuacja w zaciszu domowym ulegnie poprawie. Nie dawaj się namówić na nagłe zachcianki partnera życiowego. Uważaj na złodziei, któryś może cię okraść.
 9. BLIŹNIĘTA – Nadchodzą lepsze czasy. Nie będziesz kłócić się z partnerem, jeśli przestaniesz się odzywać. Kontroluj swoje emocje, mogą być niestabilne.
 10. RAK – W najbliższym czasie będziesz niecierpliwy, więc wyrzekaj się wszelkiego oczekiwania. Pilnuj swoich spraw, a nie wymkną ci się spod kontroli.
 11. LEW – Staniesz się mocarzem, jeśli zaczniesz ćwiczyć. W tym położeniu gwiazd twoja kondycja będzie się poprawiać, gdy będziesz ciężko nad sobą pracować.
 12. PANNA – Twoje życie uczuciowe legnie w gruzach. Nie załamuj się jednak, jakiś czas później poznasz osobę godną pokochania.
 13. WAGA – Martwisz się o pieniądze na życie? Nie potrzebnie. Gdy zaczniesz oszczędzać, zacznie ich przybywać . Ale pamiętaj, oszczędzaj sumiennie.
 14. SKORPION – Niebawem przyjdzie dla ciebie radosny czas. Zacznie się układać twoje życie zawodowe, jednak pamiętaj, by nie zaniedbać rodziny.
 15. STRZELEC – Musisz rozwijać swoje talenty, by rosły. Uważaj na kłamców. Nie wszystko, co mówią to prawda, któryś w końcu cię okłamie.
 16. KOZIOROŻEC – Jeśli pokłóciłeś się z partnerem, jak najszybciej się pogódź. Przez ten konflikt możesz stracić poważanie w rodzinie.
 17. WODNIK – Poświęć czas dla drugiej połówki. Wybierzcie się razem na Dionizje i spędźcie miło czas. Pozwoli wam to rozładować napięcie spowodowane wcześniejszą sprzeczką.
 18. RYBY – Uważaj na nieprzyjaciół. W najbliższym czasie ktoś wbije ci nóż w plecy, więc miej oczy dookoła głowy.
RAW Paste Data
Top