PatrZDZ

Fiktivnaya Ukraina - Hromadske TV

Feb 26th, 2021
60
0
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
text 9.59 KB | None | 0 0
  1. Громадське телебачення — український цифровий мовник. Поширює контент через свій вебсайт і інтернет-телеканал. Громадське телебачення було створено 8-ма українськими журналістами 22 листопада 2013 року. Набуло популярності завдяки трансляціям Революції гідності. Переважно фінансується міжнародними фондами та внесками читачів.
  2.  
  3. Мовлення каналу у прямому ефірі розпочалося 22 листопада 2013 о 14:00, це сталось раніше запланованого часу через рішення Кабінету Міністрів України про призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС та пов'язаним Євромайданом.
  4.  
  5. Вже за два дні, 24 листопада, кількість переглядів «Громадського» сягнула 761 тисяч за 8 годин із середнім часом перегляду 12 хв 36 с, а максимальна кількість одночасних переглядів досягла 36 тис. Кількість пристроїв, з яких переглядали канал, склала 289 тисяч. 29 листопада у Маріїнському парку у Києві невідомі побили двох журналістів «Громадського телебачення» — Дмитра Гнапа та Якова Любчича.
  6.  
  7. «Громадське телебачення» стало одним з найважливіших джерел інформації про події Євромайдану. 1 грудня прямий ефір каналу дивилось близько 100 тис. глядачів.
  8.  
  9. У листопаді 2014 року стало відомо, що канал «Громадського телебачення» на YouTube став найбільшим каналом в історії сайту за кількістю годин показаних у прямому ефірі.
  10.  
  11. «Громадське телебачення» позиціонує себе як незалежний медіаканал, що фінансується напряму глядачами через краудфандинґ. При цьому особливу увагу команда «Громадського» збирається приділяти прозорості й звітності своєї організації. На офіційному веб-сайті було оприлюднено проміжний фінансовий звіт станом на початок грудня 2013 року. Підсумковий звіт за 2013 рік був наданий на початку 2014 року.
  12.  
  13. ===
  14. Громадське радіо — українська недержавна організація, яка має на меті створення незалежного радіомовлення в Україні.
  15.  
  16. Нині існує друга організація з такою самою назвою. Перше Громадське радіо було створене у 2002 році журналістом Олександром Кривенком. Одне з перших незалежних медіа в Україні проіснувало до 2005 року.
  17.  
  18. У 2013 році Громадське радіо відновила група професійних журналістів. На сьогодні Громадське радіо веде цілодобове прямоефірне мовлення у семи містах по всій Україні, зокрема у Києві та на Київщині на частоті 90,7 FM. Слухати інформаційну радіостанцію можна також у мережі — на сайті hromadske.radio, на подкаст-платформах та у мобільних додатках.
  19.  
  20. Заснована 2002 року львівським журналістом, редактором і публіцистом Олександром Кривенком. Після безуспішних спроб отримати ліцензію на радіомовлення та смерті Кривенка у 2003 році, Громадське радіо припинило своє існування 2005 року. Громадське радіо вважалося одним перших незалежних та об'єктивних майданчиків в Україні, де могли висловитися представники різних політичних сил всупереч цензурі.
  21.  
  22. Від початку свого існування, у час посиленої цензури останніх років президенства Леоніда Кучми, Громадське радіо безуспішно намагалося отримати ліцензію на радіомовлення від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.
  23.  
  24. Значна частина тематичних програм цієї радіостанції (ток-шоу, авторські програми, програми новин) розповсюджувалася в інтернеті в формі подкастів. Від осені 2004 і до лютого 2005 Громадське радіо мовило протягом 1 години на тиждень також і в прямому ефірі в Києві та багатьох обласних центрах на хвилях розмовно-інформаційного Радіо Ера.
  25.  
  26. У лютому 2005 Громадське радіо припинило своє існування через припинення фінансування з боку Міжнародного фонду «Відродження». Роботу сайту radio.org.ua, на якому базувалося Громадське радіо, певний час підтримувала його команда як пам'ять про Олександра Кривенка та його проєкт. Нині цей сайт не працює.
  27.  
  28. У 2013 році інша ініціативна група професійних журналістів заснувала новий проєкт під тією ж назвою, що поділяє цілі Громадського радіо Олександра Кривенка. Першопочатково журналісти Громадського радіо записували авторські подкасти, згодом проєкт переріс у формат веб-радіо.
  29.  
  30. Проєкт використовує логотип першого Громадського радіо з дозволу Міжнародного фонду «Відродження». Також, стартуючи, нове Громадське радіо користувалося частиною обладнання, що залишилася після закриття першого Громадського радіо.
  31.  
  32. У липні 2015 року Громадське радіо в результаті конкурсу ліцензій Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення отримало можливість мовити на семи частотах — у Києві та області, Дніпрі, Донецьку, Запоріжжі, Маріуполі, Луганську та Сімферополі.
  33.  
  34. Громадське радіо — одна з небагатьох в Україні некомерційних, недержавних радіостанцій формату news & talk. Ми маємо мережу мовлення у семи містах нашої країни, що має потенційну аудиторію у кілька мільйонів слухачів.
  35.  
  36. Ми віримо у силу безумовної свободи слова, яка не може обмежуватися державою та інтересами великого бізнесу, тому ми втілюємо в життя унікальну для України бізнес-модель незалежного публічного медіа.
  37.  
  38. Щодня ми подаємо останні й найважливіші новини та аналіз поточних подій, не профільтровані через інтереси влади, бізнесменів чи політиків. Ми працюємо заради сталого розвитку суспільства. Для нас журналістика – один із засобів розвитку демократичного суспільства.
  39.  
  40. В нашому ефірі: Свіжі новини України та світу, глибинний аналіз подій. Наші журналісти тримають руку на пульсі й дотримуються високих стандартів журналістики. Наша музика в ефірі може стати фоном вашого життя. Ми готуємо як важливу новинну інформацію, так і навчально-розважальну.
Add Comment
Please, Sign In to add comment