Cico_Ciciak

Untitled

Mar 27th, 2017
130
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
  1. V tomto má chlap práve že vcelku pravdu a ty sa musíš ešte hodne učiť, ak nechceš byť hlavne podvedome manipulovaný a ovládaný kadejakými defektnými filozofickými, ideologickými a teoretickými bludmi (čo Darwinova evolučná teória bezpochyby je, ako je ňou aj účelovo zákulisím zdeformovaná, myslím si že celkom pravdivá pôvodná filozofia života podľa svedomia - Ísu alebo Mohameda, dnes známe ako pseudo-kresťanstvo a pseudo-islam, a pod.!), ktoré vzišli z hláv rôznych židovských "učencov" a "vedcov" (Einstein, Freud, Milton Friedman...).
  2. Totižto, židia ako vyšľachtené hovoriace nástroje tzv. vše-vidiaceho oka určené ku globálnemu riadeniu (k realizovaniu biblickej doktríny globalizácie GP), boli zámerne starovekými sociálnymi a kulturologickými inžiniermi (vlastne sociopatmi) ideologicky naprogramovaní hlavne na podvedomej úrovni tak, aby vnímali objektívnu realitu odlišne od gojímov, preto je aj vyšší židovský rabinát v globálnej mocenskej pyramíde hierarchicky nadradený RKC a ostatným pseudo-kresťanským sektám.
  3.  
  4. GP (globálny prediktor) vládne ovciam veľmi jednoducho: na princípe schémy defektného čierno-bieleho uvažovania, ktoré tlačí ľuďom do hláv od narodenia pod rôznymi filozofickými, teoretickými a ideologickými obálkami:
  5.  
  6. Chcete Boha? Ok, tak tu máte na výber pseudo-kresťanstvo, pseudo-islam... kde pochopiteľne v skutočnosti žiaden reálny Boh (Tvorca, Vyšší princíp, Nad-realita, Vyššia moc...) nie je! Teda nejedná sa o skutočnú relígiu = spojenie človeka so skutočným Bohom, ktoré sa má uskutočňovať bez prostredníka!
  7. Neveríte na Boha, alebo máte (pochopiteľný) odpor voči pseudo-kresťanstvu, RKC a jej zvráteným dogmám? Ok, tak tu máte (samozrejme nie tak celkom pravdivú) (d)evolučnú teóriu od nami piáreného (čím viac sa niečo cez meeediá propaguje, tým je nutné byť viacej ostražitejší!) Darwina alebo ateizmus-materializmus v podobe marxizmu ako falošnej teórie o komunizme (= spoločnosť ľudí žijúcich podľa svojho svedomia!)...
  8. Nepáči sa vám vykorisťovateľský kapitalizmus? Nevadí, tak vám dáme na výber ešte ale IBA pseudo-socializmus a nič medzi tým (žiadna správna miera / optimum / balans pre daný vývojový stupeň ľudstva), cez ktorý vás tiež budeme ovládať jedna báseň (čiže tu nejde až tak o nejaký spoločenský obal, ktorých môžu vytvoriť x, alebo o jednotlivé presne nezistiteľné úrovne riadenia, ale hlavne ide o jadro a koncepciu, ktoré sú davo-"elitárne"; a otroctvo na úrovni podvedomia, kde ide o prevládajúci svetonázor a prevládajúce vzorce správania danej kultúry medzi ľuďmi)!
  9. Jak je libo ovečky, my sa už zariadime!
  10. Chápeš?
RAW Paste Data