SHARE
TWEET

Untitled

a guest Sep 4th, 2018 288 Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
  1. "dr Magdalena Adamczak, magdam@amu.edu.pl, pok. B1-05 wtorek12:00 - 14:00 dr Sylwia Antoniuk, antoniuk@amu.edu.pl, pok. B3-25 środa11:00 - 12:00 wtorek12:00 - 13:00 prof. dr hab. Grzegorz Banaszak, banaszak@amu.edu.pl, pok. B1-36 poniedziałek12:00 - 13:00 wtorek12:00 - 13:00 dr Stefan Barańczuk, stefbar@amu.edu.pl, pok. B1-17 wtorek12:00 - 13:00 środa13:15 - 14:15 dr hab. Małgorzata Bednarska-Bzdęga, mbed@amu.edu.pl, pok. B3-33 wtorek12:00 - 13:00 czwartek13:00 - 14:00 dr Joanna Berlińska, berlinsk@amu.edu.pl, pok. B4-05 poniedziałek12:30 - 13:30 wtorek11:30 - 12:30 dr Dorota Blinkiewicz, dorota.blinkiewicz@amu.edu.pl, pok. B1-12 wtorek12:00 - 13:00 czwartek15:30 - 16:30 dr Zbigniew Błaszczyk, blaszczyk@amu.edu.pl, pok. B1-11 wtorek12:00 - 13:00 środa10:00 - 11:00 dr Izabela Bondecka-Krzykowska, izab@amu.edu.pl, pok. B2-33 środa11:30 - 12:30 wtorek12:00 - 13:00 dr Marcin Borkowski, mbork@amu.edu.pl, pok. B3-46 wtorek11:30 - 13:30 dr Daria Bugajewska, dbw@amu.edu.pl, pok. B3-45 wtorek11:00 - 13:00 prof. UAM dr hab. Dariusz Bugajewski, ddbb@amu.edu.pl, pok. B3-06 wtorek11:00 - 13:00 dr Adam Burchardt, adam.burchardt@amu.edu.pl, pok. B1-22 wtorek12:00 - 13:00 piątek12:00 - 13:00 prof. dr hab. Wojciech Buszkowski, buszko@amu.edu.pl, pok. B2-29 poniedziałek13:15 - 14:15 wtorek12:00 - 13:00 mgr Rafał Bystrzycki, rafbys@amu.edu.pl, pok. B0-10 czwartek12:00 - 13:00 wtorek12:00 - 13:00 dr Bartłomiej Bzdęga, exul@amu.edu.pl, pok. B1-15 wtorek12:00 - 13:00 dr Jose Gabriel Carrasquel Vera, jgcarras@amu.edu.pl, pok. B1-11 wtorek14:00 - 15:00 czwartek14:00 - 15:00 mgr Tadeusz Chawziuk, tc21982@amu.edu.pl, pok. B3-13 wtorek12:00 - 13:00 środa12:00 - 13:00 dr Tomasz Ciaś, tcias@amu.edu.pl, pok. B1-47 wtorek12:00 - 13:00 dr hab. Mieczysław Cichoń, mcichon@amu.edu.pl, pok. B4-19 wtorek12:00 - 13:00 czwartek12:30 - 13:30 dr Roman Czarnowski, rczar@amu.edu.pl, pok. B2-41 wtorek11:30 - 13:00 środa12:00 - 13:00 czwartek11:30 - 12:30 prof. dr hab. Ryszard Doman, rydoman@amu.edu.pl, pok. B1-32 wtorek13:15 - 15:15 dr hab. Aldona Dutkiewicz, szukala@amu.edu.pl, pok. B2-05 poniedziałek12:00 - 13:00 wtorek12:00 - 13:00 mgr Tomasz Dwojak, t.dwojak@amu.edu.pl, pok. B2-36 wtorek11:30 - 12:30 wtorek15:00 - 16:00 dr hab. Krzysztof Dyczkowski, chris@amu.edu.pl, pok. B4-17 wtorek12:00 - 13:00 środa12:00 - 13:00 dr hab. Paweł Foralewski, katon@amu.edu.pl, pok. B3-47 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek12:00 - 13:00 prof. dr hab. Wojciech Gajda, gajda@amu.edu.pl, pok. B1-35 wtorek12:00 - 13:00 czwartek12:00 - 13:00 dr Andrzej Gaszak, agaszak@amu.edu.pl, pok. B1-33 wtorek12:00 - 13:00 czwartek13:30 - 14:30 prof. UAM dr hab. Stanisław Gawiejnowicz, stgawiej@amu.edu.pl, pok. B4-06 wtorek11:30 - 12:30 środa10:00 - 11:00 dr Karol Gierszewski, kgiersz@amu.edu.pl, pok. B2-40 wtorek12:00 - 14:00 dr inż. Marcin Gogolewski, marcing@amu.edu.pl, pok. B0-15 wtorek12:00 - 13:00 czwartek13:00 - 13:45 mgr Anna Golińska, czyzak@amu.edu.pl, pok. B1-47 wtorek12:00 - 13:00 dr Michał Goliński, golinski@amu.edu.pl, pok. B3-10 wtorek12:00 - 13:00 czwartek12:00 - 13:00 dr hab. Tomasz Górecki, tomasz.gorecki@amu.edu.pl, pok. B4-11 wtorek12:00 - 13:00 środa11:00 - 12:00 dr Krzysztof Górnisiewicz, krisgorn@amu.edu.pl, pok. B1-16 wtorek12:00 - 13:00 piątek12:00 - 13:00 dr Jolanta Grala-Michalak, grala@amu.edu.pl, pok. B4-14 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek12:00 - 13:00 dr Filip Graliński, filipg@amu.edu.pl, pok. B2-34 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek14:30 - 15:30 mgr Roman Grundkiewicz, romang@amu.edu.pl, pok. B2-36 wtorek10:30 - 11:30 wtorek11:30 - 12:30 dr Maciej Grześkowiak, maciejg@amu.edu.pl, pok. B2-06 wtorek12:00 - 14:00 dr hab. Jerzy Grzybowski, jgrz@amu.edu.pl, pok. B3-45 wtorek0:00 - 0:00 dr hab. Michał Hanćkowiak, mhanckow@amu.edu.pl, pok. B3-34 poniedziałek11:45 - 12:45 wtorek12:00 - 13:00 prof. dr hab. Henryk Hudzik, hudzik@amu.edu.pl, pok. B3-04 poniedziałek12:00 - 13:00 wtorek12:00 - 13:00 mgr Eliza Jackowska-Boryc, elijac@amu.edu.pl, pok. B0-10 wtorek12:00 - 13:00 mgr Michał Jarząbek, jarzabek@amu.edu.pl, pok. B4-13 wtorek12:30 - 13:30 środa11:45 - 12:45 dr hab. Michał Jasiczak, mjk@amu.edu.pl, pok. B2-42 wtorek12:00 - 13:00 środa10:00 - 11:00 prof. UAM dr hab. Krzysztof Jassem, jassem@amu.edu.pl, pok. B2-25 wtorek12:00 - 13:00 wtorek10:00 - 11:00 dr Rafał Jaworski, rjawor@amu.edu.pl, pok. B2-35 wtorek12:00 - 13:00 wtorek9:00 - 10:00 dr Edyta Juskowiak, edyta@amu.edu.pl, pok. B1-04 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek11:30 - 12:30 dr Jan Kaczmarek, jankaczm@amu.edu.pl, pok. B2-37 wtorek11:30 - 12:30 wtorek13:30 - 14:30 mgr Joanna Kaczmarek, joanna.kaczmarek@amu.edu.pl, pok. B1-47 wtorek0:00 - 0:00 dr Radosław Kaczmarek, radekk@amu.edu.pl, pok. B3-13 wtorek12:00 - 13:00 środa11:40 - 12:40 prof. dr hab. Jerzy Kaczorowski, kjerzy@amu.edu.pl, pok. B2-45 wtorek12:00 - 13:00 dr Maciej Kalkowski, kalkos@amu.edu.pl, pok. B2-23 wtorek11:30 - 12:30 wtorek12:30 - 13:30 dr Marek Kaluba, kalmar@amu.edu.pl, pok. B1-30 wtorek12:00 - 13:00 środa12:00 - 13:00 prof. UAM dr hab. Maciej Kandulski, mkandu@amu.edu.pl, pok. B2-30 czwartek12:00 - 13:00 wtorek12:00 - 13:00 prof. dr hab. Michał Karoński, karonski@amu.edu.pl, pok. B3-24 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek10:30 - 11:30 mgr Henryk Kasprzak, henryk.kasprzak@amu.edu.pl, pok. B1-46 wtorek12:00 - 13:00 dr Piotr Kasprzak, kasp@amu.edu.pl, pok. B2-31 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek11:30 - 12:30 prof. dr hab. Jerzy Kąkol, kakol@amu.edu.pl, pok. B3-42 wtorek12:00 - 13:00 czwartek13:30 - 14:30 dr Mirosława Kołowska-Gawiejnowicz, mkolowsk@amu.edu.pl, pok. B2-24 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek10:00 - 11:00 mgr Joanna Kończak, jkonczak@amu.edu.pl, pok. B3-48 poniedziałek14:00 - 15:00 wtorek12:00 - 13:00 prof. UAM dr hab. Maria Korcz, mkorcz@amu.edu.pl, pok. B1-06 wtorek12:00 - 13:00 prof. dr hab. Mirosław Krzyśko, mkrzysko@amu.edu.pl, pok. B4-09 wtorek12:00 - 13:00 czwartek11:00 - 12:00 dr Krzysztof Krzywdziński, kkrzywd@amu.edu.pl, pok. B2-23 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek11:30 - 12:30 prof. dr hab. Ireneusz Kubiaczyk, kuba@amu.edu.pl, pok. B4-21 wtorek12:00 - 13:00 czwartek12:00 - 13:00 dr Marek Kubis, mkubis@amu.edu.pl, pok. B3-19 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek17:00 - 18:00 prof. dr hab. Tomasz Łuczak, tomasz@amu.edu.pl, pok. B3-30 wtorek12:00 - 13:00 czwartek11:45 - 12:45 dr Adrian Łydka, adrianl@amu.edu.pl, pok. B2-44 wtorek12:00 - 14:00 dr Stanisław Machowski, machowsk@amu.edu.pl, pok. B1-03 wtorek12:00 - 13:00 czwartek12:00 - 13:00 mgr Miłosz Makowski, milosz.makowski@amu.edu.pl, pok. B4-13 poniedziałek14:30 - 15:30 wtorek12:00 - 13:00 mgr Maria Marchwicka, maria.marchwicka@amu.edu.pl, pok. B1-22 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek15:30 - 16:30 dr hab. Jacek Marciniak, jacekmar@amu.edu.pl, pok. B3-17 środa9:00 - 10:00 wtorek12:00 - 13:00 prof. dr hab. Wacław Marzantowicz, marzan@amu.edu.pl, pok. B1-31 wtorek12:00 - 13:00 środa11:30 - 12:30 prof. dr hab. Mieczysław Mastyło, mastylo@amu.edu.pl, pok. B4-23 wtorek12:00 - 14:00 prof. UAM dr hab. Artur Michalak, michalak@amu.edu.pl, pok. B3-11 wtorek12:00 - 13:00 środa12:00 - 13:00 dr Katarzyna Mieczkowska-Chwedyna, kaska@amu.edu.pl, pok. B3-25 wtorek12:00 - 13:00 dr hab. Janusz Migda, migda@amu.edu.pl, pok. B2-04 wtorek12:00 - 13:00 środa14:30 - 15:30 dr Paweł Mleczko, pml@amu.edu.pl, pok. B1-23 wtorek12:00 - 14:00 prof. dr hab. Roman Murawski, rmur@amu.edu.pl, pok. B2-32 poniedziałek10:00 - 11:00 wtorek12:00 - 13:00 mgr Adam Nawrocki, an20468@amu.edu.pl, pok. B2-13 wtorek0:00 - 0:00 prof. UAM dr hab. Marek Nawrocki, nawrocki@amu.edu.pl, pok. B3-44 wtorek12:00 - 13:00 dr Tomasz Obrębski, obrebski@amu.edu.pl, pok. B3-18 wtorek12:00 - 13:00 czwartek13:30 - 14:30 prof. UAM dr hab. Zbigniew Palka, palka@amu.edu.pl, pok. B4-07 wtorek11:30 - 12:30 czwartek12:30 - 13:30 dr Wojciech Pałubicki, wp06@amu.edu.pl, pok. B4-18 wtorek12:30 - 13:30 środa13:15 - 14:15 dr hab. Łukasz Pańkowski, lpan@amu.edu.pl, pok. B2-07 wtorek12:00 - 13:00 prof. dr hab. Krzysztof M. Pawałowski, kpa@amu.edu.pl, pok. B1-21 wtorek12:00 - 13:00 czwartek12:00 - 13:00 dr hab. Krzysztof Piszczek, kpk@amu.edu.pl, pok. B3-10 wtorek12:00 - 13:00 czwartek10:30 - 11:30 dr Piotr Płuciennik, pplucien@amu.edu.pl, pok. B1-28 wtorek12:00 - 13:00 wtorek15:15 - 16:15 dr Joanna Polcyn-Lewandowska, joaska@amu.edu.pl, pok. B3-36 wtorek12:00 - 13:00 czwartek11:30 - 12:30 mgr Maciej Prill, mprill@wmi.amu.edu.pl, pok. A1-26 wtorek12:00 - 13:00 piątek17:00 - 18:00 dr Adam Przestacki, adamp@amu.edu.pl, pok. B3-40 poniedziałek12:00 - 13:00 wtorek12:00 - 13:00 dr Hubert Przybycień, hubert@amu.edu.pl, pok. B3-46 wtorek11:00 - 13:00 mgr Bartłomiej Przybylski, bap@amu.edu.pl, pok. B4-04 wtorek11:30 - 12:30 piątek13:45 - 14:45 mgr Jan Pulikowski, pulik@amu.edu.pl, pok. B1-33 wtorek12:00 - 13:00 czwartek11:00 - 12:00 dr hab. Maciej Radziejewski, maciejr@amu.edu.pl, pok. B2-10 wtorek12:00 - 14:00 dr inż. Michał Ren, renmich@amu.edu.pl, pok. B0-15 wtorek12:00 - 13:00 czwartek15:30 - 17:00 prof. dr hab. Andrzej Ruciński, rucinski@amu.edu.pl, pok. B3-23 wtorek10:00 - 11:00 dr Jerzy Rutkowski, rutjerzy@amu.edu.pl, pok. B2-40 wtorek12:00 - 13:00 środa11:30 - 12:30 dr hab. Katarzyna Rybarczyk-Krzywdzińska, kryba@amu.edu.pl, pok. B3-35 wtorek12:00 - 13:00 czwartek11:30 - 12:30 dr Michał Rzeczkowski, rzeczkow@amu.edu.pl, pok. B1-29 czwartek9:00 - 10:00 wtorek12:00 - 13:00 dr hab. Aneta Sikorska-Nowak, anetas@amu.edu.pl, pok. B4-20 wtorek12:00 - 13:00 środa9:15 - 10:15 dr Paweł Skórzewski, pms@amu.edu.pl, pok. B2-35 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek17:00 - 18:00 prof. dr hab. Leszek Skrzypczak, lskrzyp@amu.edu.pl, pok. B1-42 poniedziałek12:00 - 13:00 wtorek12:00 - 13:00 dr Łukasz Smaga, ls@amu.edu.pl, pok. B4-08 wtorek12:00 - 13:00 wtorek13:00 - 14:00 prof. UAM dr hab. Andrzej Sołtysiak, asoltys@amu.edu.pl, pok. B2-48 wtorek12:00 - 13:30 piątek12:00 - 13:30 dr inż. Anna Stachowiak, aniap@amu.edu.pl, pok. B4-27 wtorek12:00 - 13:00 czwartek9:00 - 10:00 prof. UAM dr hab. Stanisław Stoiński, stoi@amu.edu.pl, pok. B1-40 wtorek12:00 - 13:00 mgr Tomasz Stroiński, tomasz.stroinski@amu.edu.pl, pok. B2-13 wtorek12:00 - 13:00 środa11:00 - 12:00 dr Cezary Suwalski, suwalski@amu.edu.pl, pok. B2-16 środa11:30 - 12:30 wtorek11:30 - 12:30 prof. UAM dr hab. Tomasz Szulc, tszulc@amu.edu.pl, pok. B4-24 poniedziałek11:30 - 12:30 wtorek11:30 - 12:30 dr Radosław Szwedek, szwedek@amu.edu.pl, pok. B1-24 poniedziałek13:00 - 15:00 dr hab. Bogdan Szydło, bszydlo@amu.edu.pl, pok. B1-34 wtorek12:45 - 13:45 czwartek15:15 - 16:15 prof. UAM dr hab. Jerzy Szymański, jesz@amu.edu.pl, pok. B3-32 wtorek12:00 - 13:00 czwartek12:00 - 13:00 prof. dr hab. Kazimierz Świrydowicz, swirydow@amu.edu.pl, pok. B2-22 wtorek12:00 - 13:00 czwartek11:30 - 12:30 mgr Katarzyna Taczała, katarzyna.taczala@amu.edu.pl, pok. B0-10 wtorek12:00 - 13:00 czwartek11:30 - 12:30 dr Bernadeta Tomasz, betom@amu.edu.pl, pok. B1-09 wtorek12:00 - 13:00 środa11:30 - 12:30 dr Maria Trybuła, mtrybula@amu.edu.pl, pok. B1-10 wtorek13:00 - 14:00 poniedziałek9:30 - 11:30 mgr Lidia Typańska, lidia.typanska@amu.edu.pl, pok. B1-12 wtorek12:00 - 13:00 czwartek11:00 - 12:00 prof. UAM dr hab. Yoichi Uetake, uetake@amu.edu.pl, pok. B1-18 wtorek12:00 - 13:00 piątek12:00 - 13:00 prof. dr hab. Ryszard Urbański, rich@amu.edu.pl, pok. B3-07 wtorek11:45 - 13:00 środa9:15 - 10:00 prof. dr hab. Zygmunt Vetulani, vetulani@amu.edu.pl, pok. B3-16 wtorek12:00 - 13:00 czwartek13:00 - 14:00 dr Wojciech Wawrzyniak, wwawrzy@amu.edu.pl, pok. B3-37 wtorek12:00 - 13:00 piątek9:00 - 10:00 prof. UAM dr hab. Kazimierz Wiertelak, wiertela@amu.edu.pl, pok. B2-43 wtorek11:00 - 12:00 prof. UAM dr hab. Marek Wisła, mwisla@amu.edu.pl, pok. B3-05 wtorek12:00 - 13:00 czwartek10:00 - 11:00 dr Marcin Witkowski, mw@amu.edu.pl, pok. B3-37 wtorek12:00 - 13:00 piątek9:00 - 10:00 dr Rafał Witkowski, rmiw@amu.edu.pl, pok. B2-11 poniedziałek11:30 - 12:30 wtorek12:00 - 13:00 prof. dr hab. Witold Wnuk, wnukwit@amu.edu.pl, pok. B3-43 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek11:30 - 12:30 dr Dominika Wojtera-Tyrakowska, dwt@amu.edu.pl, pok. B4-26 wtorek11:30 - 12:30 wtorek13:30 - 14:30 prof. UAM dr hab. Waldemar Wołyński, wolynski@amu.edu.pl, pok. B4-12 wtorek12:00 - 13:00 poniedziałek12:00 - 13:00 dr Andrzej Wójtowicz, andre@amu.edu.pl, pok. B4-18 wtorek11:00 - 12:00 poniedziałek13:00 - 14:00 prof. dr hab. Maciej Wygralak, wygralak@amu.edu.pl, pok. B4-25 wtorek12:00 - 13:00 środa13:15 - 14:15 mgr Marcin Żurowski, marcin.zurowski@amu.edu.pl, pok. B4-05 wtorek12:00 - 12:30 środa14:00 - 15:00 wtorek13:30 - 14:00 dr Patryk Żywica, bikol@amu.edu.pl, pok. B4-22 wtorek12:00 - 13:00 czwartek11:00 - 12:00"
RAW Paste Data
We use cookies for various purposes including analytics. By continuing to use Pastebin, you agree to our use of cookies as described in the Cookies Policy. OK, I Understand
 
Top