Advertisement
idevpas

Falošná pozitivita PCR testov

Jul 12th, 2020
166
0
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
text 0.38 KB | None | 0 0
  1. Falošná pozitivita PCR testov na "korónu"
  2. -----------------------
  3. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rastislav-madar-rozhovor-koronavirus-karantena-covid-19.A200710_132247_domaci_knn
  4. Keby sa pri "koróne" používali časovo náročnejšie kultivačné vyšetrenia odobratých vzoriek namiesto nespoľahlivých PCR testov, tak by logicky nemohli kvantitatívne strašiť ľudí na dennej báze!
  5.  
  6. Autora PCR metódy a nositeľa nobelovej ceny Kary Mullis-a pre istotu poslali na onen svet tesne pred rozpútaním tejto globálnej "korónovej" mystifikácie, aby náhodou zbytočne nerozviroval nejaké nepohodlné informácie, vzhľadom k tomu, že zvykol mať "kontroverzné" názory (ako sa tomu dnes hovorí).
  7. Podobne ako Jurij Gagarin-a pred akože pristátím amíkov na Mesiaci.
  8. Furt ten istý modus operandi, ale ovce to nevidia.
  9. Kary Mullis raz v súvislosti s PCR metódou a HIV/AIDS povedal, že táto metóda nie je vhodná na zisťovanie príčin vírusového onemocnenia, pretože dokáže iba zistiť prítomnosť určitej génovej informácie (resp. sekvencie) nejakého vírusu, ale nedokáže určiť, či je tento vírus v tele ešte aktívny alebo nie (to môže stanoviť až kultivačné vyšetrenie):
  10. https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-pcr/fact-check-inventor-of-method-used-to-test-for-covid-19-didnt-say-it-cant-be-used-in-virus-detection-idUSKBN24420X
Advertisement
Add Comment
Please, Sign In to add comment
Advertisement