Advertisement
Guest User

Techniki duszenia koni

a guest
May 19th, 2019
112
0
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
text 7.40 KB | None | 0 0
  1. Techniki duszenia koni
  2.  
  3. Wprowadzenie: Techniki te jak i cały obrządek humanitarnego duszenia koni wymyślił i opracował Polak - ojciec pewnego maltretowanego od urodzenia i zamkniętego w piwnicy Mateusza S. W świecie ludzie nazywają go po prostu Starym Szczepana. Stary Szczepana w momencie gdy jego syn wspomniany Mateusz 3 miesiące po narodzinach przeżywał śmierć kliniczną wyruszył w podróż za chlebem do krajów trzeciego świata, Ameryki oraz orientalnej Japonii. Pierwotnie Stary Szczepana nie miał zamiaru w ogóle zajmować się profesjonalnym dusicielstwem koni (bo tak nazywa się prawidłowo wymyślony przez niego zawód). Na początku chciał zarobić hajs na rozkręcenie interesu związanego z mieleniem kiosków w Trójmieście. Jednak gdy jadąc starym Hummerem przez Bronx zauważył jak grupka dzieci z tamtejszego gangu znęcała się nad małym źrebiątkiem, Stary Szczepana zrozumiał sens swojego brutalnego życia. Z miejsca porzucił swoje dotychczasowe plany i postanowił podróżować by zebrać informacje i przygotować się do nowego życia jakie rozpocznie po powrocie do Polski. Podróże zajęły mu 10 lat i po 10 latach uporządkował zdobyte informacje i doświadczenie tworząc 10 Mistycznych Zakazanych Technik Końskiego Cierpienia zapisanych na prastarym zwoju podpierdolonym z Muzeum Historycznego Japonii.
  4.  
  5. 10 Mistycznych Zakazanych Technik Końskiego Cierpienia
  6.  
  7. Poziom 1 - Technika Taco Paco (Meksyk) Polega na kopnięciu konia w organy rozrodcze powodując tym samym zaawansowane ogłupienie zwierza. W momencie jego ogłupienia konia chwyta się tzw. Chwytem Spasionego Luchatora (El Balero Lucha) i czeka aż koń przestanie oddychać. Jest to najłatwiejsza i najmniej efektywna technika którą Stary Szczepana opracował z myślą o ciotach. Nazwa techniki (Taco-Paco) wzięła się od meksykańskich czopków, których używał Stary Szczepana podczas pobytu w Meksyku gdy ujawniła się w jego organizmie rzadka choroba weneryczna.
  8.  
  9. Poziom 2 - Technika Odbytniczego Przyłożenia (Wenezuela) Technika ta polega na wsadzenia śpiącemu koniowi w odbyt specjalnego trzpienia (Anilos) Podciśnienie powstałe w odbycie zwierza po wsadzeniu trzpienia powoduje wylew wewn. w okolicy szyi konia powodując uduszenia poprzez gwałtowne wylewy krwi do mózgu. Jest to kolejna słaba technika wymagająca jednak celności i umiejętności od Dusiciela.
  10.  
  11. Poziom 3 -Technika Czarnego Osłupienia. (Los Angeles) Technika nieco bardziej zaawansowana ale wymaga zaprowadzenia konia do bardzo ciemnego pomieszczenia np. piwnica. W momencie gdy koń wejdzie do pomieszczenia jego zmysły i system nerwowy wyłącza się i koń wpada w głębokie osłupienie. Dzięki tej operacji koń nie ma pojęcia co się z nim dzieje i wystarczy klasyczny oburęczny chwyt i ścisk szyi by koń umarł. Ponieważ koń do samej śmierci nie czuje żadnego bólu (poprzez głębokie osłupienie) Technika Czarnego Osłupienia jest jedyną techniką zaakceptowaną i przyjętą przez Kościół. W 2005r. dostała certyfikat humanitarności nadany prze papieża.
  12.  
  13. Poziom 4 - Technika 64 punktów Chakry (Shibuya) Orientalna technika polegająca na zadaniu koniowi 64 ciosów dwoma palcami: wskazującym i środkowym w miejsca przepływu Chakry umieszczonych w przedniej części ciała zwierza. Technika ta powoduje paraliż przepływu energii natury zwierza i koń umiera w ciągu 64 minut. Jednak prze te 64 min. Dusiciel ma czas by spokojnie przygotować się do Ciosu Wykańczającego (Hakke Rokujuuyonshou). Jest to ostatni cios dwoma palcami w gardło konia powodują zniszczenie górnych dróg oddechowych i w efekcie uduszenie konia.
  14.  
  15. Poziom 5 - Technika Bezdźwięcznego Cierpienia (Honsiuu) Technika mająca swoje korzenie w japońskim klanie rodziny ninja Toranaga. Polega na podejściu do śpiącego konia i bezpośrednim zastosowaniu chwytu tenketsu co powoduje natychmiastową śmierć zwierza. Ze względu na wymagania techniki stosuje się ją tylko na otwartej przestrzeni i koniecznie w nocy. Wymaga opanowania w stopniu zaawansowanym poprzednich 4 technik.
  16.  
  17. Poziom 6 - Technika Wkurwionego Wrestlera. (USA) Technika składa się z 2 części: Wstęp (Walka z Koniem na ringu) i Zakończenie (Uduszenie konającego konia ; najlepiej przy dużej obecności dzieci) Uduszenie konia polega na chwycie opartym na technice wrestlerskiej. Wymagany jednak jest wyjebany biceps i mięśnie rąk. Zwierze dusi się zakładając dźwignię na szyję mając głowę konia pod pachą. Przeważnie dusi się nawet 5 minut po zgonie konia w geście dla publiczności.
  18.  
  19. Poziom 7 - Technika 7 Ścieżek Bólu (Honshyiu) Technika wywodzi się z religii Yashin (Bóg Cierpienia) Polega ona na wykonywaniu określonych w zwoju Hidan 7 kar cielesnych na koniu Kary wykonuje się w kolejności od najmniej do najbardziej bolącej. Po tym rytuale na wpół umarłego konia praktycznie tylko dodusza się lekko naciskając na dwa gł. punkty Chii umieszczone w okolicach gardła.
  20.  
  21. Poziom 8 - Technika Lwiego Terroru (Afryka) Jedna z potężniejszych technik ale wymaga od Dusiciela posiadania co najmniej jednego lwa afrykańskiego. Polega ona na szczuciu konia wygłodniałym (głodzonym prze 3 miesiące) lwem. Gdy lew przegryzie i rozszarpie koniowi główne tętnice, Dusiciel podbiega z nożem wykutym prze plemię Ore (nóż, właściwie dzida z rękojeścią o długości 1,5m wykonana z kości ogonowej słonia) i wbijając go w ranę konia przyciska do ziemi kończąc jego żywot. Bardzo efektownie wyglądająca technika (dzięki rozbryzgowi krwi z otwartej rany i charakterystycznym dźwiękom konia który dosł. kwiczy z bólu)
  22.  
  23. Poziom 9 - Technika Yan-Ken-Pon (Tokio) Prawie najpotężniejsza technika polegająca na zadawaniu męki koniowi odpowiednio najpierw papierem (np. z gazety "Mój Kochany Konik") następnie nożycami (zaleca się nożyce do cięcia metalu z CKP'u) a na końcu kamieniem lub dwoma kamieniami pomiędzy które wkłada się głowę konia. Czynności te mają za zadanie złożyć cześć bogu Kenpo, który odpowiada za dalsze pośmiertne męki konia. Po tym obrządku głowa konia jest całkowicie zniszczona a sam zwierz nie żyje więc Dusiciel wykonuje tylko "teoretyczny" chwyt mający na celu sprawienie tylko i wyłącznie frajdy i pobudzenie seksualne Dusiciela. Często po zakończeniu techniki dochodzi do stosunku analnego Dusiciela z koniem.
  24.  
  25. Poziom 10 - Technika Żylnego Pierdolnięcia (Gdańsk) Zdecydowanie najpotężniejsza, najkrwawsza, najbardziej bestialska, legendarna technika duszenia konia. Stary Szczepana opracował ją już we własnym kraju we własnej rzeźni po udanej orgii z końmi nafaszerowanymi viagrą w ostatni dzień przed ich masową egzekucją. Technika ta pozwala Dusicielowi udusić jednocześnie do 10 koni na raz (po 5 na jedną rękę) polega ona na znalezieniu w szyi konia Żyły Pierdolnięcia i umiejętnym ściśnięciu jej. Gdy żyła zostanie brutalnie zduszona głowa konia dosł. eksploduje wydalając całą (!) krew konia na zewnątrz a z samej głowy nie pozostaje nawet najmniejsza tkanka. w połączeniu z ilością koni można doświadczyć niesamowitego tzw. Spektaklu Tańczącej Krwi. Podobno Dusiciel zdolny opanować tą technikę rodzi się raz na 1000 lat. Wymagana jest potężna pizda w łapie Dusiciela.
  26. W świecie krążą również niepotwierdzone informacje na temat nowej 11 techniki opartej na mocach telepatycznych i okularnych pozwalającej udusić jednorazowo do 100 koni bez użycia siły fizycznej.
Advertisement
Add Comment
Please, Sign In to add comment
Advertisement