Advertisement
idevpas

Ako spoznať/rozoznať žida

Nov 25th, 2022 (edited)
70
0
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
text 4.41 KB | None | 0 0
 1. Z diskusie k článku: https://vk.com/wall389227936_1011
 2.  
 3. Čo sa týka (etnického) pôvodu Pjakina, tak podľa mňa je to žid. Pjakin - Panarin - Putin - Zaznobin, Veličko - Kličko - Pročko... Inak ten Veličkov krivý obličaj je zaujímavý, akoby mi niekto hovoril, aby som si na neho dával „majzla“, ale i napriek tomu som videl asi všetky otitulkované videá s Veličkom a nemyslím si, že to bola strata času.
 4. Čo sa týka informačno-osvetovej činnosti Pjakina, tak ja osobne s ňou nemám v zásade/základe žiaden problém a mňa osobne obohatila (hlavne v chápaní fungovania zložitých sociálnych super-systémov). Pjakinove videá používam nielen ako zdroj zaujímavých informácií a kvalitných analýz, ale aj na porovnávanie svojich názorov s názormi Pjakina (prípadne na korekciu svojich niektorých názorov), pričom nad jeho niektorými názormi a tvrdeniami sa pousmejem a jeho emocionálne výbuchy ignorujem. Vždy sa snažím zobrať si z niečoho podľa mňa len to dobré/najlepšie.
 5.  
 6. Takže Pjakin je podľa mňa jevrej. A netvrdím to len tak pocitovo. Lebo za tie roky (tvrdého) samo-štúdia som si vypracoval vlastnú pomerne spoľahlivú metódu identifikácie židov hlavne podľa priezviska (prípadne aj krstného mena) a fyziognómie tváre (nos, oči, uši, ústa, čelo + proporcie tváre, tvar/typ hlavy a vlasov).
 7. Pjakin vypadá podobne ako môj jeden bývalý učiteľ zo školy (tiež žid), ktorý mal podobnú hlavu (aj účes) a výraz tváre (hlavne oči [akoby taký „uplakaný“ či ostrejší pohľad], ústa, čelo a nos).
 8.  
 9. Táto moja metodika mi napovedá, že napr. aj Čaputová má židovský pôvod (okrúhla tvár, oblé časti/prvky tváre, okrúhlejšie oči, väčší/výraznejší plnší nos a pery; drsnejšia pokožka, znamienka a bradavice na tvári, širšie hryzáky/zuby), Orbán detto (okrúhla tvár, oblé časti/prvky tváre, okrúhlejšie oči, väčší/výraznejší plnší nos a pery, širšie hryzáky/zuby), aj zavraždený JFK mal židovské korene (okrúhla tvár, oblé časti/prvky tváre, okrúhlejšie oči, plnšie pery, širšie hryzáky/zuby).
 10.  
 11. Ďalší môj učiteľ (tiež žid, s priezviskom končiacim sa na „o“ ako „ocot“) sa čiastočne podobal akurát na Orbána (podobná okrúhla tvár, oblé časti/prvky tváre, okrúhlejšie oči, väčší/výraznejší plnší nos a pery, širšie hryzáky/zuby, podobný účes na stred, a navyše aj drsnejšia pokožka a bradavice na tvári typu Čaputová/Fico), aj menšou a tučnejšou postavou.
 12.  
 13. Mal som tiež spolužiaka židovského pôvodu, ktorý akoby z oka vypadol Robinovi Gibbovi z Bee Gees. Okrem iného mal takisto vysoké čelo a nosil okuliare. Neuveriteľná podobnosť. A takto by som mohol vymenovať aj ďalšie príklady.
 14.  
 15. Všimol som si, že židia (a nielen oni) sa dajú v podstate kategorizovať na základe určitej opakujúcej sa fyziognómie tváre (viď aj napr. Michel Foucault a Igor Bukovský), ako keby v minulosti na Zemi žilo niekoľko židovských pra-otcov či pra-matiek.
 16.  
 17. A je aj Putin (chasidský?) žid? Vzhľadom na nepomerné zastúpenie židov v riadiacej oblasti, potom na základe ďalších indícií a „sedliackej“ logiky si myslím, že je.
 18.  
 19. https://aeronet.news/analyza-chasidskeho-puvodu-vladimira-putina-a-jeho-zidovskych-predku-jak-jste-dosud-mozna-vubec-netusili-proc-predseda-evropskeho-zidovske-kongresu-privedl-vladimira-putina-v-roce-1999-do-kremlu
 20.  
 21. https://podarilove.ru/sk/kto-po-nacionalnosti-vladimir-putin-russkii-ili-evrei-putin-nastoyashchaya
 22.  
 23. Ale aj tak ho rešpektujem za jeho riadiace schopnosti, rozvahu, odvahu a za to, čo zvládol.
 24.  
 25. Mimochodom, aj medzi boľševikmi bolo zastúpených nepomerne veľa židov (aspoň spočiatku - viď tzv. výnos o kuchárkiných deťoch), lenže boľševici dokázali spolu s obyčajnými ľuďmi vybudovať GLOBÁLNU super-veľmoc - ZSSR - svojou územnou rozlohou najväčší štátny útvar všetkých čias, ktorého existencia/prítomnosť donútila globalistov skoncentrovať (štruktúrne) riadenie všetkých zdrojov kolektívneho západu pod jediné (štruktúrne) centrum koncentrácie riadenia stelesnené štátom USA (resp. nacionálnou/štátnou „elitou“ USA)!
 26.  
 27. Viď aj:
 28.  
 29. https://hnonline.sk/svet/1908862-ako-spoznat-zida-polsko-poburil-clanok-ako-z-cias-nacistickeho-nemecka
 30.  
 31. https://www.omediach.com/tlac/15218-polsky-tyzdennik-radil-ako-rozoznat-zida-predaval-sa-aj-v-parlamente
Advertisement
Add Comment
Please, Sign In to add comment
Advertisement