Advertisement
AgnessaAngel2012

Odwyk 08.05.2012 r.-komentarz

May 15th, 2012
212
0
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
text 1.41 KB | None | 0 0
  1. Co do muzyki to trudno powiedzieć, czego słuchać tak de facto... tyle o tym w necie jest, że chrześcijanom/katolikom takiej a takiej muzyki nie wolno słuchać, różne artykuły na temat wpływu muzyki na ludzi, przekazy podprogowe... Ja jednak lubię muzykę ogólnie i wiele gatunków, słucham takiej, jaka czuje, że na mnie dobrze działa-relaksuje mnie, uspokaja, dodaje energii, poprawia humor, bądź sprawia, że staję się refleksyjna. Tej, która mnie denerwuje po prostu nie słucham i tyle :P Słucham takiej, która mi pomaga :)
  2. Nie powinniśmy słuchać zaś takiej muzyki, która działa na nas źle-denerwuje, sprawia, że się zatracamy, nie kontrolujemy się, nie panujemy nad sobą...
  3.  
  4. Teoretycznie mamy prawo sobie robić krzywdę, bo to nasza sprawa, ale ja jestem jednak zdania, że nie powinniśmy, tym bardziej, że mówi się : Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego :)
  5.  
  6. Mi też nie pasuje to marginalizowanie modlitwy, bo ona uczy chociażby rozmowy, co się przedkłada na rozmawianie z ludźmi też, i czytanie Biblii także ma wpływ, a wręcz jest bardzo ważne, bo uczy, jak rzeczywiście być chrześcijaninem-gdyby tak katolicy czytali Biblię i ją rozumieli...
  7. Fakt, że obie te rzeczy można robić, kiedy się rzeczywiście ma na nie czas i jest potrzebna hierarchia ważności różnych rzeczy, w tym wypadku czynności w życiu.
  8. I kiedy możemy i jak możemy powinniśmy pomagać innym :)
Advertisement
Add Comment
Please, Sign In to add comment
Advertisement