Guest User

BELEG

a guest
May 5th, 2014
2,349
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. NPC 05.05.2014 16:27:13 [ Reply | Mail | Link | Memo | Filtr | - 1 / 4 + ] [ BELEG/MYTH/NPC - Beleg bezdomovec... - 17:02:18 ]
 2.  
 3. Achjo ...
 4.  
 5. Řekněme, že ke mě promluvil bůch a obdařil mne krátkým zábleskem "čisté mysli" ... a musím si pogratulovat. To, co bude následovat berte jako omluvu, nikoliv výmluvu, je toho celkem dost, ale někde prostě začít musím ...
 6.  
 7. Jedné osobě se chci omluvit, že jsem ho podvedl, když jsem zcizil jeho Ntb. Vedli mě k tomu okolnosti - tobě nechybí protože ti už jistě rodiče koupili nový(předem nou jsi se bavil s tátou o tom, že už je to šrot a on to nechtěl uznat) - ale já byl bez koruny a na ulici + další věci (viz níž). Jsem idiot. Nicméně o dalších věcech za 50k nebo kolik to tvrdíš nevím. Zcizil jsem ti teda ještě tu bambitku, ale ta má cenu tak 100,- ... za to se taky omlouvám, ale ... jsem prostě duší Pirát ... mimochodem, věnoval jsem ji darem Pirátské straně.
 8.  
 9. Druhé osobě se chci obmluvit také za odcizení ntb. Situace a důvody totožné. Jsem idiot.
 10.  
 11. Třetí osobě se chci omluvit, že jsem ji zradil, lhal jí - a to za to, že mě vytáhl ze sraček a pomohl mi. Navíc jsem následně okradl jeho kamarády. To jsem prostě píča.
 12.  
 13. Další osobě se chci omluvit za to, že jí dlužím peníze, protože my byl zcizen její ntb. Tady tedy moc vinny necítím, jelikož v tomto případě jsem byl podveden další osobou, která mě podvedla, když mi tvrdila, že prostory, kde jsem dělal provozního jsou pojištěné a ony nebyly. V té době mě nenapadlo, že by mi můj kamarád a dřevárník mohl lhát, ale stalo se tak.
 14.  
 15. A teď ty důvody - podotýkám, že tuto část sem píšu spíše proto, že přiznání je prvním krokem k nápravě a když vám lže vlatní mozek, je veřejné přiznání jistota. Tenhle text mám na hdd přibližně třetí den, nejedná se o nic ukvapeného, nebo činěného pod nátlakem atd.. Také to není omluva - vím, že to co jsem udělal je neomluvitelné a i když mě to mrzí, realitu nezměním.
 16.  
 17. Takže přibližně v té době, kdy jsem byl podveden osobou kvůli pojištění (viz. nahoře), se přitížilo osobě blízké a já se o ní musel začít víc starat. Tím mi vznikl čas a ten jsem využil ke vstupu do Pirátů. 23.12.2011 jsem s několika osobami s té strany byl v jednom podniku a protože jsem se ten den ošklivě pohádal s jedou vedoucí jednoho odboru - bývalkou od Bartoše - pronesl jsem v tom podniku ukvapenou větu - "dneska jsem tak nasranej, že bych si i dal čáru" - a trvalo asi vteřinu než jsem ji měl v ruce. Nutno říct, že tuhle epizodku jsem měl za sebou - v minulosti jsem bysdlel v praze kvuli jedné co dneska dělá masérku a nějakou dobu jsem z mladické hlouposti zneužíval opl. No, ten večer v baru dopadl, doma jsem pak sedl k práci a za dalších 12 hodin udělal práci za tři dny ... cesta do pekla je dlážděna ... a ta moje byla diamantová. Nesralo mě nic, idioti ve straně, rodina, která (v tu dobu jsem si myslel) měla uleveno skrze dědečka ... no a bylo fajn ... uplynulo cca 18 dalšách měsíců a dědeček umřel. Podotýkám, že v té době jsem nelhal, nekradl, peněz měl dost a bydlel v 2+1 a vůbec ... nepředstavujte si trosku na nádraží (!) - pochopitelně se na mě podepsali drogy, takže roztržitost a rozložená osobnost určitě (na pokec jsem nebyl, ale stránky jsem psal krásný) ... no a v té době mi otec oznámil, že se mám odstěhovat, protože strašný kecy a sračky. V kostce jsem pohřbil oba jeho rodiče, dva roky se staral o dědu (demence III, ztp/p IV) ... naslybováno jsem měl od všech jak byt dostanu po dědově smrti já, že ... no a protože milý Vrána Cuták - jistě ho někteří znáte - nevím proč, tuším, protože mi dlužil 500,- a nemohl mi je vrátit a bál se - šel za mojí maminkou a řekl jí že zneužívám a že mu vyhrožuju a že sem se zbláznil ...
 18.  
 19. No, takže mi otec řekl, že nedostanu nic a byt pronajal - mimochodem dobrá kurva - sice chápu, že mě tuhle větu omlátí o hlavu, ale já si to fakt myslím. Dva roky v prdeli, všichni kámoši v prdeli (protože jsem taky od toho dědy nemohl nikam moc chodit, drogy byli fakt ... a jelikož to věděl ... proč mi dopíči nějak nepomohl, zmrd?), závislost na krku a od vlastní rodiny se dočkám tohohle. Jakože já mu trn s paty vytáhnu, ale když se sám dostanu do hoven, on se na mě vysere, kokot?
 20.  
 21. Tak stejně všichni ti, kteří si říkali moji kamarádi. Třeba takovej Teddy. Nechci být moc hnusnej, ale od kamaráda, co ho znám přes deset let jsem - teď si tak říkám v retrospektivě - čekal daleko víc, než to nic co udělal. Muselo být EVIDENTNI že jsem v píči - co jste to kurva za lidi? I ten kokot Slavnar - co to píšeš za hovna? Kdyby tady kdokoliv byl člověk a né zmrd, třeba bych nikoho nemusel okrádat - ale to se už nedozvíme. Takže svým bývalým kamarádům a rodině jedno velké a ironické - DÍKY!
 22.  
 23. No, co ale teď s tím? V rámci zákona učiním asi maximum co v současné době můžu - veřejně slibuji, že do 12ti měsíců finančně odškodním všechny ty, které jsem okradl a zítra se při podání vysvětlení ke všemu doznám. Podotýkám, že jsem přes to všechno o mozek nepřišel (naopak, naučil jsem se další dva programovací jazyky + dokuwiki a naučil se pár zákonů) a kdybych zítra odmítl vypovídal dle Ústavy, nic mi nedokážou. Což je mimochodem důvodem, proč tamti nechcou jít na pčr.
 24.  
 25. Nakonec se zmíním o Lumen, protože to je taky píča. Zaprvé pro ni platí to samé co pro Teddyho a zadruhé - něke tu psala, že jsem jí slíbil vrátit peníze, k čemuž podle ní pochopitelně nedošlo - tak to bylo takto. Byl jsem na Vánoce ev Francii asi hdinu jsem jí volal a domluvil si s ní, že až se vrátím, koupím nějakej hotel a strávím spolu dva pěkný dny, protože jsem na ni byl ošklivej a mrzí mě to (epizoda s jablkem) a při té příležitosti ji peníze vrátím (šlo o 4.000,-). Ona slouhlasila a po návratu jsem se z Prahy (kde jsem tou dobou bydlel) vydal kvuli ní do Brna, kde jsem za cca 3k koupil hotel. když jsme se potkali, řekla mi že musí pro něco domů, kde na mě čekali další tři dřevárníci (zeptejte se jí, vypadla mi jména), kteří mi v bytě začali vysvětlovat, že mám podepsat směnku na 8K. Což jsem odmítl a zavolal policii. (docela fail, necht mi mobil). No z bytu jsem odešel a počítám protože jsem volal před nima jedné osbě, že má přijet je trošku uklidnit, zači se mnou vyjednávat že to byl omyl a že mě nechtěli nic udělat (proto tam byli 3 jasný :D) - takže jsem jim klukům řekl, že pohoda, že jen Lumenn miluju a že mě mrzí to co se stalo. Podepsal jí dobrovolně směnku na 4K a bylo - mimochodem, milá Lummenka mi s úsměvem sdělila, že to byla od ná past a že na hotel nejdeme (v tom okamžiku, kdy ti tři přišli do toho bytu, ještě před tím, než jsem je posral). Takže milá Lumenko, jedna dobrá rada - taky se zamysli nad tím, jestli njsi normální.
 26.  
 27. Hágene - není pravda, že ten klub nečtu, jak vydíš ho čtu, ale nemám potřebu se vyjadřovat hned ke každý mu hovnu, co se na internetech napíše.
 28.  
 29. Pro siláky s trubkou a škodovkou - nedělejte žádný nesmysly, nosím etď u sebe docela dost zbraní. Doufám, že jsem situci vyřešil tím veřejným příslibem, ale byl bych rád aby jste věděli, že mi vaše vyhrožování připadá fakt dětinské a ... no buďte rádi, že jste mě nepotkali. Asi tak.
 30.  
 31. K btc burze - no a? :D
 32.  
 33. K Exotopedii - když ji zrušili, podepsal jsem petici za její znovu otevření - a jsem moc rád, že se nyní znovu mohu kochat jejími stránkami. Tu moji považuji za umělecké dílo a jedinečný skvost, který mi závidí i ten pastafarián, co má na občance cedník a psali o něm na titulce Timesů ..
 34.  
 35. Pro rejpali a právníky - jsem plně střízli a při smyslech. Necítím se pod nátlakem. Prostě bych se sebou po tom záblesku čisté mysli nedokázal žít a zabít se ještě nechci.
 36.  
 37. Tak, to by tak bylo. Děkuji za pozornost.
 38.  
 39. Beleg konec.
 40.  
 41. P.s.: Bůh existuje.
RAW Paste Data