Advertisement
idevpas

"Tchor" vyliezol z nory

Mar 6th, 2022
49
0
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
text 1.68 KB | None | 0 0
 1. "Tchor" vyliezol z nory
 2. -----------
 3. "Tchor" vyliezol z nory, kde čakal, dokým sa jeho páni nerozhodnú, že ako ďalej!
 4. A už je zrazu fit, lebo jeho páni sa už rozhodli a rozdali mu noty:
 5.  
 6. https://www.aktuality.sk/clanok/ziDhY3I/komentar-jaroslava-nada-nastal-cas-posilnit-nasu-obranu/
 7.  
 8. Je celkom úsmevné sledovať, ako sa tento kovaný pod-pindos Naď vytešuje pomaly ako malé decko, že sem príde počtom bezvýznamný medzinárodný kontingent vojakov NATO, ktorý by bol v prípade vojny s Ruskom zlikvidovaný ruskými riadenými strelami ako prvý, a ktorý nás nemá šancu ochrániť!
 9. To medzinárodné zloženie toho kontingentu je kľúčové, aby sa na Slovensku ešte viac nestupňovali už dosť silné proti-americké nálady!
 10. Avšak každému je jasné, že kto tomu bude v skutočnosti veliť, lebo USA = NATO = nástroj na krytie/legalizáciu americkej agresie vo svete!
 11. Takže prečo sem amíci vlastne poslali tie symbolické "posily" v podobe "závratných" cca 1000 druhoradých panáčikov z NATO?!
 12. Jednak preto, lebo musia na vzniknutú medzinárodnú situáciu aspoň minimálne reagovať a niečo predviesť, aby nestratili svoju tvár a neprišli aj o posledné zbytky dôvery v NATO na Slovensku, a jednak, aby ukľudnili svojich nervóznych verných pod-pindosov, ktorí tu už začínajú strácať pôdu pod nohami, a ktorí vidia, že Rusko sa nie a nie zložiť k nohám USA!
 13. Teda amíci svojim pod-pindosom na Slovensku dávajú falošný pocit istoty, že sa na nich v najhoršej situácii nevybodnú!
 14. Lenže pre amíkov sú všetci ich "partneri" iba spotrebným materiálom resp. toaleťákom na jedno použitie, čo platí aj pre amerického tajtrlíka Naďa!
Advertisement
Add Comment
Please, Sign In to add comment
Advertisement