Guest User

Untitled

a guest
May 21st, 2019
80
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. Role Play jest to gra aktorska w której możemy odgrywać postać która nas fascynuje lub postać którą samą stworzyliśmy .
 2.  
 3. John Nezikowsky
 4.  
 5. John jest młodym mężczyznom pochodzący z małej miejscowości, która nazywa się Naples na Florydzie. Jego rodzice od lat prowadzą warsztat samochodowy. Mama John'a od lat przygotowuje posiłki dla całej załogi warsztatu, natomiast tata jest głównym dowodzącym. Od zawsze tata uczył syna jakie kierunki ma podejmować, aby w przyszłości przejąć rodzinny interes, jednak John'emu nie odpowiadało to. Bardziej do gustu przypadła mu kuchnia. Bardzo często pomagał mamie w pracy, co nie podobało się ojcu i mieli ze sobą słaby kontakt, ciężko było im się dogadać w bardzo wielu kwestiach. Gdy John skończył 18 lat i już miał iść na studia z mechaniki, zmienił zdanie. Postanowił wylecieć do Turcji wraz z swoim przyjacielem by tam nauczyć się robić popularne danie na całym świecie - KEBAB. Zatrudnili się w popularnej knajpie w Stambule. Przez 3 lata pracowania, opanował już wszystko do perfekcji i postanowił wrócić do rodziny by podzielić się decyzją jaką podjął wraz ze swoim przyjacielem. Gdy wrócił ojciec dalej mu nie wybaczył. Był w stanie porozmawiać tylko z mamą i podzielić się decyzją. Gdy powiedział mamie że wraz se swoim kolegą zamierzają wylecieć na wyspę Los Santos by tam rozpowszechnić sieć kebabów na całej wyspie. Mama się rozpłakała i życzyła synkowi powodzenia. Gdy już odchodził tata go zawołał, objął w ramiona i życzył wszystkiego dobrego i powodzenia i obiecał że w razie gdyby mu nie wyszło to zawsze może wrócić i spróbować pracować na kuchni w warsztacie.
 6.  
 7. Głównym celem mojej postaci jest rozpowszechnienie sieci kebabów na całej wyspie, a resztę co się stanie to już czas pokaże.
 8.  
 9. Nie
 10.  
 11. Nie
 12.  
 13. Do wykonania CK naszej postaci mamy prawo tylko my ale Administracja musi wydać na to zgodę.
 14.  
 15. Nie poszanowanie to jest gdy robimy jakieś rzeczy które wiemy że doprowadzą naszą postać do nieprzytomności.
 16. Np. chcemy zabawić się w "rambo" i wyskakujemy z pistoletem na 10 uzbrojonych gangsterów.
 17.  
 18. Możemy ale na serwerze musi być minimum 5 policjantów na służbie
 19.  
 20. Robię ss że miałem crash'a wysyłam to na kanał #crashe który jest na discordzie i zgłaszam to administracji i jak najszybciej wracam do akcji.
RAW Paste Data