Advertisement
idevpas

Na sociálnych sieťach budú bojovať "elfovia"

Mar 4th, 2022 (edited)
20
0
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
text 1.26 KB | None | 0 0
  1. S trolmi na sociálnych sieťach budú bojovať elfovia. Gabriel Tóth chce rozbehnúť ambiciózny projekt.
  2. ------------------------------------------
  3. https://plus.noviny.sk/666203-s-trolmi-na-socialnych-sietach-budu-bojovat-elfovia-gabriel-toth-chce-rozbehnut-ambiciozny-projekt
  4.  
  5. Pozrime že, tak najprv zakázali alternatívu, a teraz idú otravovať a šikanovať normálnych ľudí, a bonzovať/donášať na nich na mejnstrímových diskusiách (nie že by to nerobili už doteraz)!
  6. Americká ambasáda a vláda idú na Slovensku platiť profi trolov a novodobých "ajtí" donášačov a eštebákov z našich daní (podľa mňa ich už platia roky, len teraz to chcú spraviť oficiálne - každý väčší spravodajský portál už dávno používa svojich platených trolov - napr. na alternatíve pôsobia aj platení infiltrovaní provokatéri, ktorí zámerným vypisovaním jasných hlúpostí napr. o "Plejáďanoch" a pod. sprostostiach, nahrávajú tým novodobým fašistom a politrukom typu Benčík a Smatana, čím sa diskredituje alternatíva)!
  7. Takýto podobní bastardi ako toto eštebácke hovno z katedry komunikácie Tóth, a tento bezpečnostný, cenzorský a propagandistický zmrd z amerického 3. sektora Breiner, vybudovali za prachy aj čínskeho "Orwella"!
Advertisement
Add Comment
Please, Sign In to add comment
Advertisement