Advertisement
Guest User

Історія виникнення «Правого сектору» (УКРАЇНА)

a guest
Jan 25th, 2014
15,378
0
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
text 16.12 KB | None | 0 0
 1. Ми офіцери України для недопущення розколу України публікуємо наступні матеріали для розуміння оперативної ситуації та збереження територіальної цілісності України!!!
 2.  
 3.  
 4. Історія виникнення «Правого сектору»
 5.  
 6. Насамперед знайомимо вас з лідерами фашистської структури:
 7. Тарасенко А.І. на прізвисько «Пилипась», Бурак П.П. на прізвисько «Отець Петро», Стемпицький А.Л. на прізвисько «Летун»
 8.  
 9. До неформального руху «Правий сектор» входять наступні організації: ВО «Тризуб» ім. С. Бандери (лідери – Тарасенко А.І., Ярош Д.А., Стемпицький А.Л.); «Білий молот» (командир Вахній О.В.); загони «Полтава» і «Морозно» (командир Шумков О.С.)
 10.  
 11. Історія виникнення
 12.  
 13. Організація «Правий сектор» виникла на тлі внутрішнього конфлікту між Соціал-Національною асамблеєю
 14.  
 15. Довідково: Профашистська організація до лав якої входять прихильники ідей фашизму та побудови на теренах України аналогу Німеччини 1933-1945 років. Більш детальну інформацію про діяльність зазначеної групи можливо вільно отримати в мережі Інтернет
 16.  
 17. і радикально налаштованим ВО «Тризуб» ім. С. Бендери (коментарі зайві). Зазначені організації, через ряд «грантоїдських» структур, отримують кошти від різноманітних західних «проукраїнських організацій» (були створені спецслужбами країн НАТО ще за часів СРСР, як елемент політичної боротьби та підтримки національних рухів в союзних республіках) такі як різноманітні спілки ветеранів та бійців ОУН-УПА, фонди невідомих українських патріотів, письменників та діячів, котрі «щиро вірили» у здобуття незалежності України, але після отримання її «забули» повернутись на Батьківщину і продовжують існувати й сьогодні.
 18.  
 19. Координаційний центр
 20.  
 21. Саме завдяки вказівкам цих іноземних благодійних організацій з початку «Євромайдану» нацисти розпочали створювати закритий координаційний центр (аналітиків, що розробляють стратегію дії бойових груп та здійснюють Інтернет моніторинг та створення провокаційних блогів на закритих сторінках націоналістів та нацистів у світовій мережі). Цей центр дав вказівку до вбивств на вул. Грушевського з метою збільшення ескалації конфлікту та «збудження» натовпу на міліціонерів. За дивним збігом обставин цей центр, разом зі специфічною апаратурою конспіративно знаходиться за адресою: м. Київ, вул. І.Мазепи 6а, цікаво що у вказаній адресі також розташовані вище вказані «грантоїдські організації» (дана інформація наявна у мережі Інтернет). Також заслуговує на оперативну увагу той факт, що між посольством Республіки Латвія та координаційним центром постійно здійснюється переміщення осіб, а на вулиці проводиться відеоспостереження та контрспостереження (з метою виявлення візуального спостереження з боку правоохоронців).
 22.  
 23. Фінансування
 24.  
 25. С початку існування «Євромайдану» кожному керівнику групи активного супротиву було обіцяно грошову винагороду (за кожного активного бійця по 200 доларів США в день на одного члена групи та додатково 500 доларів, якщо група становить більше 10 осіб, координаторам – від 2000 доларів США, за день масових заворушень, при умові, що підконтрольна група виконує прямі атакувальні дії на правоохоронців та представників органів державної влади).
 26. Встановлено, що грошові кошти надходили у посольство США у м. Києві (через дипломатичний канал) до центральних офісів ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» (близько 20 млн. доларів на тиждень). В свою чергу ці кошти розподілялись на підтримку «Євромайдану» (функціонування системи життєзабезпечення, хабарі та підкуп окремих посадовців та правоохоронців, проплата ЗМІ, агітація) та на щоденні виплати активним бійцям, лідери отримували кошти безготівково на особисті рахунки. Разом з тим, встановлено, що лідерам зазначених праворадикальних структур, на їх вимогу, гарантували допомогу у екстреній евакуації з території України та наданні житла і коштів у любій країні Євросоюзу на вибір (яскравий приклад лідер політичної групи провокаторів так званого «автомайдану» – Коба, який як щур втік за кордон, чим довів, що йому не важлива Україна, а лише меркантильні інтереси).
 27.  
 28. Загони
 29.  
 30. Загін «Білий молот» – еліта погромів! Він складається з постійних учасників – «бойовиків», об’єднаних ідеями неонацизму ненавистю до «жидів», «чорних» й «мусорів» Члени групи відомі в середовищі, як найбільш агресивні та неадекватні бійці, котрі готові на здійснення будь яких акцій, відносно любих категорій осіб (переважна більшість групи колишні засуджені за тяжкі злочини та невелика кількість іноземців, що переслідуються у своїх країнах за подібні злочини). Саме цій групі «не сподобалось», що на «Євромайдані» офіційно виступають представники єврейських громад України та здійснюють молитви рабини. В результаті, попри вказівки лідерів «Євромайдану» ними було здійснено ряд нападів на членів єврейської громади біля так званої синагоги на Подолі, і тільки після побиття лідера групи «Крима» (вибили зуби й провели «роз’яснювальну роботу» на тему підпорядкованості) та рядових бійців (відбулось на 5 поверсі будинку профспілок за участі 40 бійців ВО «Свобода») їх змусили тимчасово (до перемоги революції) припинити переслідувати членів єврейських громад. Разом з тим, зазначені особи отримали вогнепальну зброю (надана разом з інструкторами (близько 200 осіб) посольством США) для вбивства спільників, які почали засуджувати закидання камінням та коктейлями молотова співробітників «Беркуту» на вул. Грушевського, для ескалації напруги та перекладення провини на співробітників міліції, тому перша жертва був саме етнічний армянин, перебування якого на барикадах, з точки зору «молотовців» суперечить ідеї расової переваги домінуючої нації.
 31. Загони ж «Полтава» і «Морозко» складаються і керуються в більшості активістами радикально налаштованого ВО «Тризуб» ім. С. Бендери. Крім активістів останнього до загонів входять «бійці» ГР «Спільна справа» і НСП «Пряма дія» та громадяни, які поділяють націоналістичні погляди, їх називають - «вільні націоналісти». Склад даних двох загонів і їх командири часто змінюються. Кредо існування зазначених груп полягає у фразі «вовче право – хто сильніший, той і правий».
 32.  
 33. Заборонені для показу відео матеріали в проплачених ЗМІ
 34.  
 35.  
 36.  
 37. Відео підбірка знущання нацистів над дітьми України.
 38.  
 39. (видео)
 40.  
 41. Ці хлопці військові – вони виконують наказ, і на відміну від переважної кількості псевдо патріотів (котрі попри власний «патріотизм» і дня не служили у Збройних силах України) дійсно служать власній країні та чесно виконують свій обов’язок відповідно до поняття військової честі. І саме вони є нашими дітьми, і онуками тих, хто переміг фашизм на цій землі.
 42. Звертаємося до так званих «демократичних» телеканалів, найближчим часом ми висвітлимо всі грошові перекази від «закордонних» партнерів на ваші адреси та про досягненні з вами домовленості. Спеціально без коментарів (за для об’єктивної оцінки народу України) викладемо відео саме те, котре ви не помічаєте у власних журналістських розслідуваннях та репортажах і доказово пояснимо направленість ваших дій.
 43.  
 44.  
 45. Наміри нацистів
 46.  
 47. Наразі, нами отримано інформацію стосовно того, що координаційний центр планує люструвати всю інтелігенцію: письменників, діячів культури, науковців, лікарів, правоохоронців, котрі підтримували діючу владу, виконували свої функціональні та посадові обов’язки або просто виступали з осудженням дій цієї банди нацистів. Для цього ними віддано вказівку збирати інформацію про розташування родин людей, які активно виступають на боці діючої влади або виконують свої професійні обов’язки, з метою знищення їх та відволікання членів цих родин від виконання своїх обов’язків і залякування решти незгодних.
 48.  
 49. Звернення до бойових офіцерів, всіх хто служив та їх дітей
 50.  
 51. Ми офіцери не маємо закордонних рахунків, в переважній більшості не виїжджали закордон та не маємо там маєтків, нас не лякають санкції любих країн світу, ми за єдину неподільну Україну та проти втручання у внутрішні справи нашої країни спецслужб Росії, США та Євросоюзу.
 52. Разом з тим, ми звертаємось до всіх категорій правоохоронців, в разі виникнення сімейних проблем ви можете завітати до адрес мешкання цих нацистів з метою адекватної відповіді. У зв’язку із викладеним надаємо повні установчі дані всіх осіб, котрі брали участь у масових заворушеннях та ховаючи за масками свої обличчя впевненні у своїй безкарності. Офіцери України пам’ятають перемогу нашого народу над фашизмом.
 53. Окремо до співробітників «Беркуту», ВВ та співробітників МВС – ваша мужність і витривалість під час атак знахабнілих фашистів заслуговує на окрему повагу, ми знаходимось поруч із вами, працюючи на своїх таємних барикадах та надіємось, що наша праця допоможе Вам протриматись до наведення порядку в Україні.
 54. Спілка офіцерів правоохоронних та спеціальних підрозділів України.
 55.  
 56. ЧИ Є СЛАВА У АНТИГЕРОЇВ – НІ ЇЇ НЕ МАЄ, ЦІ ПОКИДЬКІ ЛАДНІ ЗАПРОДАТИСЬ ЛЮБІЙ ІНОЗЕМНІЙ ДЕРЖАВІ ТА ЦІЛУВАТИ ЇХ У ДУПУ. ДИВИМСЯ НА ЇХ ОБЛИЧЧЯ ТА ЗАПАМЯТОВУЄМО (ДОРЕЧІ, НЕЗАБАРОМ ОЧІКУЙТЕ НА НАСТУПНУ ПУБЛІКАЦІЮ).
 57. https://anonfiles.com/file/ea796c9e9068db63ae1231ce85348012
 58.  
 59.  
 60. ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
 61. http://www.youtube.com/watch?v=lK8LJ4lDja0&feature=youtu.be
Advertisement
Add Comment
Please, Sign In to add comment
Advertisement