daily pastebin goal
52%
SHARE
TWEET

Untitled

a guest Feb 13th, 2018 64 Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. Musel som sa dostať z postele: Peter, zasiahla som svoju sestru! Ale teraz, ale:
 2. Bol som 15 rokov. Bol to normálny deň v normálnej pracovnej rodine, v ktorej nič nebolo zlé. Ako všetci mladí ľudia, jasne som ukázal svoj obdiv za stíhanie mojej povahy.
 3.  
 4. Myslel som na krásnych otrokov (idem na osemročné gymnastiky a ich krásne telá.) Každodenne používam každodennú každodennú prácu a potrestám slávnou sprchou.
 5. Často som sa pozrel na sny rôznych typov dievčat a dievčat, takže som mal čas na nehodu.
 6. No, jeden z týchto snov prišiel. Zdá sa mi, že vstúpil na svet (vo sne, že bol Johan, ale ja neviem) a bolo to kruto ako obvykle. A samozrejme, moja 12-ročná sestra Monica je v ústach. Okamžite som sa musel stretnúť s ovcami pred tvárou, moja parochňa nebola unavená, ale len citlivá. Zrazu som odišiel a po niekoľkých hodinách spánku som spal. Odvtedy sa nič nestalo.
 7. Počas niekoľkých posledných týždňov som mal len tetovanie (moja matka mi spôsobila) a spomenula som si na svoj sen. Opäť som povedal ústa a hlavný odpor, ale na chvíľu si vzal hlboké miesto a začal svoju časť. Niektorí mi to nevadí, ale nie dobre.
 8. Každý deň som sa vrátil do školy, myšlienky na niečo prišli. Jedného dňa som sa rozhodol naplánovať: Keď Monica začala v sprche, začala som fotoaparát (nepamätám sa na ňu) a tam som sa modlil. Keď idem do sprchy, dal som kameru do uteráka. A dal svoje výsledky.
 9. Zastavil som sa, kým sa niekto nemohol zobudiť, keď ma matka spozorovala dvakrát, keď som bola dieťa, a potom videla. A videl som: nezmenila som sa len v mojej rodine. Najprv pila, videl som jej rastúci film a ja som si uvedomil, ako začať ju pobaviť!
 10. Vrhla si prst na rukoväť a spustila dýchanie. Potom vypil vodu zo sprchy a nemohol som sa zastaviť a chcel som sa oženiť. Cítim pocit fascinácie, ale začiatok zločinu sa začal odstraňovať a ja som bol na ceste k veľmi vysokej úrovni sestry. A keď to bolo hotové, horúce semená horúcej pšenice boli vypálené. A ja sa o ňu nestarám. V súčasnosti viem, že ju chcem jesť.
 11. Zostali pár dní a niekoľko dní som odmietol strieľať. Každý večer som to opakoval a stalo sa to pre mňa veľmi prirodzené. Jedného dňa
 12. Zvyčajne som sledoval video, keď bol vypálený, a narovnal si hlavu a ihneď pustil fotoaparát. Som v nebezpečenstve - teraz mi rozpráva moja mama a táta a ja vstúpim do ženícha. Keď som spal v zlate, keď moja sestra padla na ťavu a spálila,
 13. "Chcem to urobiť, pozeráš sa na červenú, ukážem ti to!" A priamo cez kameru, ako keby to skončilo, som videl, že je vo všetkých teplých farbách. Roztiahne prsty a hodí ju späť, spálí môj chvost a moja ruka bola tá istá osoba ako ja. Odmietla počuť v cely a bola som veľmi šťastná.
 14. "Chcem, aby si zachránil svojho brata." Povedala, že zníži kameru. Opustila ju a strávil som čas, keď som bol pripravený.
 15. Nasledujúci deň som bol veľmi rád, že som neposkytol online kameru. Rozhodla som sa oženiť so svojou sestrou. Dal som moju matku a otec do miestnosti a ak chce vidieť, čo chce. Keď prišla, videl som, že nás nikto nesleduje a potom som ju zabil.
 16. "Ako to viete?"
 17. "Vždy bude mať ruku." Urob si zle Koľko rokov má roky? Povedal som:
 18. "Ja som v lese, v lese, potrebujem ťa!"
 19. Povedala: "Zajtra, dúfam, že ráno." Milovala ma. Nie, opustí ma.
 20. Nasledujúci deň som bol veľmi potešený, že som šiel do školy veľmi vážne. A keď sme sa dostali na štvrtý, opustili sme Moniku - proti modrému lese. Prichádzame tam, kde viem, že nikto tam nebudú a rýchlo som utiekol. Všetky možné výsledky sú pre mňa dôležité. Odhodila moje odvážne srdce. Spýtal som sa:
 21. "Koľko skúseností máte?" Povedal: "Oci."
 22. Obávam sa, ale myslím, že raz. Rozstrihala som svoje kolená a zobrala som tŕne pre moje bradavky. Zastavila sa a udrela ma. Potom zaťal nohy a povedal:
 23. Netesnosť "
 24. S radosťou som počul, ako sa jej otriasla jazykom. Prehliadal som celý kútik a pravidelne vyhodil svoje pasienky. Oloupil som a okradol, povedala, že musím jesť svoje rohy a ja som bol ako sviečka.
 25. Zrazu vstala, posadila sa a posadila sa do krčmy. Dúfal
RAW Paste Data
Top