daily pastebin goal
48%
SHARE
TWEET

Untitled

a guest Jan 12th, 2018 55 Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
  1. W trzeciej edycji corocznego wydarzenia „Google dla Indii”, Google było gospodarzem badań nt. cyfrowego marketingu, łącząc ekspertów przemysłowych, topowych reklamodawców i agencje reklamowe w jedno grono,  by podzielić się wglądem, jak bardzo cyfryzacja zmieniła zachowanie konsumentów, zarazem oferując nowe możliwości by pomóc biznesom rosnąć. Debbie Weinstein, Dyrektor naczelny, YouTube/Video Global Solutions Google, powiedział, "Poprzez pobudzenie rynku przez wzrost użytkowników smartfonów i internetu w Indiach i niskie koszty danych, występuje duże zapotrzebowanie na filmy online. Aktualnie ponad 225 milionów Indian miesięcznie odwiedza serwis youtube na telefonach – tworząc interesujący cel dla firm, poprzez który mogą zdobyć zainteresowanie potencjalnych klientów.
  2.  
  3. Kierownictwo z Forda, Future Group, Marico i ShopClues, rozmawiało na temat zrozumienia przygód klientów zarówno online, jak i offline, na wielu różnych urządzeniach, i o umiejętnościach do angażowania ich, bazując na ich zamiarach, nie tylko poprzez lokacje demograficzne. Różne marki mogą lepiej łączyć się z klientem w momentach, które znaczą dla nich najwięcej, poprzez intencyjne sygnały Google przez ekrany wyświetlaczy, dzięki takim rzeczom jak wydarzenia życiowe, które pomagają reklamodawcom dotrzeć do ludzi podczas ważnych sytuacji życiowych, gdy "schematy" w zakupach się zmieniają, włączając ślub, przeniesienie do innego miasta, zdanie szkoły wyższej itp. Google używa technologii samouczącej się maszyny, która wybiera spośród tych niuansów i udostępnia je użytkownikom we wszystkich dostępnych językach systemu reklamowego Google AdWords
  4.  
  5. Wspominając o zaangażowaniu odbiorców by napędzać wyniki, Anurag M. Managing Director, Ford Motors powiedział, "W 2016, dwa procent z naszych obrotów pochodziło z cyfrowych wydatków. Aktualnie, więcej niż 20 za cent z naszych obrotów są napędzane przez cyfrowy sklep i kilku z naszych dealerów już otrzymuje jedną trzecią ich obrotów z tego. Zredukowaliśmy koszta aż siedmiokrotnie i zmniejszyliśmy czas zakupu przez klientów o połowę. Dzisiaj, za każdą rupię jaką wydajemy na cyfrowo, otrzymujemy 30-krotną równowartość i naszym celem jest popchnąć ten zwrot wyżej.
RAW Paste Data
Top