Guest User

Untitled

a guest
Jan 20th, 2017
149
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
  1. Jój, drahý kolega, na tvojej úrovni chápania (slobodomurári, sionisti, NSDAP, kabrňák Hitler, národný socializmus, "žido"-boľševizmus...) som bol asi tak pred vyše 2 rokmi a týmito (dez)informáciami som si už z časti prešiel a niektoré zdroje mám už dávno naštudované/prečítané. Dnes som už ale trocha inde. (Každý nejako začíname.)
  2. Ďalej, judaista a kolaborant v jednom Suvorov je projektom Británie/Londonu, takže ten u mňa nepochodí.
  3. Predstavy o Stalinovi máš značne skreslené vďaka lživej proti-boľševickej/komunistickej a proti-stalinskej propagande západu.
  4. Odporučil by som porozhliadnuť sa po lepších zdrojoch, ktoré objektívnejšie popisujú jednotlivú problematiku.
  5. Aby nevznikli nejaké nedorozumenia, tak ešte raz napíšem: nacistické Nemecko a Hitler (čiastočný užitočný idiot)... boli projektom západu a globalistov, cez ktorý globálne zákulisie riešilo určité úlohy a realizovalo určité plány (WW2 bola z ich pohľadu nutná a cez nacistické Nemecko sa realizovala, aj preto, že Stalin a boľševici mali pre globálne zákulisie nežiadúce smerovanie a rovnako aj Nemecko bolo potrebné nejako podchytiť a riadiť, aby sa nevyšmyklo z pod jarma tzv. biblického projektu, koncepcie zotročenia ľudstva hlavne na úrovni podvedomia - globálne zákulisie sa snažilo akoby zabiť dve muchy naraz - tiež sa v tom období v Nemecku "motali" ľudia ako Silvio Gesell a Gottfried Feder /obaja podporovali bezúročnú ekonomiku = hrozba pre globálne judaistické banksterské klany/ a neviem, do akej miery pre zákulisie vedome/podvedome pracovali, resp. mu naopak prekážali), takže si ich netreba zas tak zbytočne moc idealizovať (skrátka niektoré veci boli Nemecku dovolené z najvyšších úrovní globálnej mocenskej pyramídy, napr.: čiastočné odstrihnutie sa od globálnej finančnej moci - aj keď to bolo len zdanie navonok). Netvrdím, že všetko na národnom socializme bolo špatné (neviem ani presne, do akej miery bol spontánnym výtvorom nemeckého ľudu a globálneho zákulisia), niektoré myšlienky boli dobré, ale nacisti ho nakoniec zfašizovali, t.j. doviedli do extrému.
  6. Sú to tak rozsiahle témy, že nemám čas ani chuť to tu podrobne rozoberať. Napíšem iba toľko, že pre už dlhšiu latentnú propagandu fašizmu/nacizmu na západe (v západ. EÚ), ktorú bystrejší ľudia majú možnosť vidieť už nejaký ten rôčik, z pohľadu globálneho zákulisia existujú relevantné dôvody (oni nič nerobia iba tak pre srandu - súvisí s tým aj už desiatky rokov účelovo deravá azylová politika a multi-kulti ideológia v západnej Európe).
  7. Skúsim dať nejaké linky na "nakopnutie" (neviem, či ich už máš naštudované - jedná sa v podstate o základy - hoci netvrdím, že všetko v nich je 100% pravda), ktoré ma narýchlo napadnú:
RAW Paste Data