Guest User

Gang Stalking & Mind Control in Poland

a guest
Jan 20th, 2017
423
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. Ku przestrodze... (co robią z nami służby specjalne ze swoimi "pachołkami")
 2. Do służb monitorujących ruch sieciowy: po konflikcie z funkcjonariuszką SW z Zakładu Karnego na kieleckich Piaskach w 2014 r. jestem nękany i podsłuchiwany przez Służby Specjalne oraz Policję (Służba Więzienna podobno nie - taką informację uzyskałem po rozmowie z dyrektorem aresztu na Piaskach) tj. gang stalking & mind control. W mojej ocenie takie działanie jest nadużyciem i bezprawnym działaniem niniejszych służb zaangażowanych w sprawy prywatne (oficjalnie muszą znaleźć jakiś pretext, aby nie chodziło o sprawy prywatne i mówienie prawdy). W "tajny" projekt (mind control - percepcja podprogowa) zaangażowani są m.in. niektórzy funkcjonariusze Policji z KMP Kielcach i Krakowie (nie wszyscy mogą być tego nieświadomi). Z zaufanego źródła wiem, że SS mają "swoich" opłaconych ludzi np. biegłych sądowych i lekarzy (żeby prawda nie wyszła na jaw). Są to ludzie zdolni do wszystkiego mogą upozorować wszystko co tylko chcą - wszystko na szkodę obywateli.
 3.  
 4. Powyższa prawdziwa historia związana z pracownikiem Służby Więziennej (quasi psychologiem) sprowadziła się do następujących konsekwencji:
 5.  
 6. - uniemożliwia mi się skuteczne leczenie (poprzez wpływanie na decyzje lekarzy)
 7. - jestem nękany przez ludzi wynajętych przez służy specjalne tzw. gang stalking
 8. (np. ludzie mówili do mnie: „ty kurwo” oraz ”a masz ty kurwo” w pobliżu stały radiowozy policji pilnowały tych ludzi)
 9. - byłem nękany przez funkcjonariuszy Policji z KMP w Kielcach i Krakowie (być może nieświadomych tego w czym uczestniczą)
 10. - byłem śledzony na każdym kroku przez określony czas (jeździli za mną)
 11. - moja matka była kilka razy nękana przez ludzi z tzw. gang stalkingu (pokazali kto tu rządzi)
 12. - jestem podsłuchiwany w domu w Kielcach i poza Kielcami, a także mam podsłuchiwany telefon
 13. (ludzie obok których przechodziłem mówili o moich sprawach z domu i o chorobach, które przechodzę – podsłuchanych – książkowy przykład gang stalkingu – nękają mnie psychicznie)
 14. - wujek kolegi mieszkającego poza Kielcami wyraził się niecenzuralnie o pani psycholog przez podsłuchiwany tel. (powiedział, że trzeba było ją porządnie zerżnąć), kilkanaście dni później w wodzie w całej gminie pojawiła się bakteria E.Coli – „przypadek” albo ktoś ze służb naraził ludzi na utratę zdrowia (w tej gminie mieszka też mój kuzyn, który się spotkał z panią quasi-psycholog)
 15. - dyrektor więzienia umywa ręce udaje, udając że o niczym nie wie (widać, że nie chce się mieszać)
 16. - próbowano nakłonić mnie to popełnienia przestępstwa (percepcja podprogowa), niesety służbom nie udało się tego dokonać (nie wiedzieli, że o mind control i NLP wiem już kilka lat)
 17.  
 18. Jak widać komuś nie spodobała się prawda. W mojej ocenie takie działanie służb specjalnych i funkcjonariuszy policji jest haniebne – jest nadużyciem i bezprawnym działaniem różnych służb zaangażowanych w sprawy prywatne (oficjalnie pracujących pod innym pretekstem, aby nie chodziło o sprawy prywatne i mówienie prawdy). Tak to jest gdy rodzice nie potrafią sobie wychować córki.
 19.  
 20. Bill Clinton przeprasza za eksperymenty na ludziach:
 21. stopzet.org/2016/11/01/bil-clinton-owczesny-prezydent-usa-przeprasza-eksperymenty-ludziach/
 22.  
 23. Edward Snowden mówi o Gang Stalkingu:
 24. https://www.youtube.com/watch?v=bTRmPRrUwbQ
 25.  
 26. Źródła:
 27. https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra
 28. https://pl.wikipedia.org/wiki/Percepcja_podprogowa
 29. http://stopzet.org/kontrola-umyslu/zorganizowany-stalking/
 30. http://pastebin.com/BjnH5hjv
 31. http://stopzet.wordpress.com/category/zeznania-ofiar-kontroli-umyslu/
 32. http://fightgangstalking.com/what-is-gang-stalking/
 33. https://stopzet.wordpress.com/2015/03/13/czym-jest-gang-stalking-zorganizowane-osaczenie/
RAW Paste Data