0
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
text 4.52 KB | None | 0 0
  1. Kolejny horror JAS FBG Sosnowiec zakończony happy endem JTC MUKS Poznań pokonany 58-57 !!!
  2. Coraz więcej kibiców obserwuje mecze koszykarek JAS FBG Sosnowiec i coraz większe emocje towarzyszą tym spotkaniom ,nie inaczej było w ostatnią niedzielę .
  3. Zapowiadał się kolejny interesujący mecz do Sosnowca przyjechał vice lider z aspiracjami na powrót do ekstraklasy zespół JTC MUKS Poznań.
  4. Nasze koszykarki jak zwykle solidnie przygotowały się do spotkania , po zwycięstwie nad Swarzędzem w ubiegłą niedzielę i środowym sukcesie w Aleksandrowie Łódzkim w dobrych bojowych nastrojach przystąpiły do spotkania .
  5. Mecz rozpoczął się od prowadzenia Poznanianek 4-0 ,nie zraziło to miejscowych, które odpowiedają punktami Kotonowicz ,kolejne dwa punkty JTC i odpowiedź trzy punktowa Kaczor 6-5 prowadzi Poznań.Kolejny Trzy punktowy rzut sosnowiczanek , tym razem A.Chaliburdy i JAS FBG obejmuje prowadzenie 11-8 w 7 minucie I kwarty. Kolejne punkty P. Kaczor i prowadzenie miejscowych wzrasta do pięciu punktów. Na minutę przed końcem kwarty remis 15-15 ale ostatnie punkty zdobywa P.Dąbkowska i kwarte wygrywa JAS FBG Sosnowiec 17-15. Pierwsza kwarta pokazała jak wyrównane będzie to spotkanie... .
  6. II kwarta rozpoczyna się od celnego rzutu wolnego J.Tyszkiewicz i przez następne prawie trzy minuty żadnej z drużyn nie udaje się zdobyć punktów. P.Dąbkowska przełamuje niemoc i zdibywa dwa punkty po celnych rzutach wolnych . Kolejny celny trzy punktowy rzut A.Chaliburdy i wzrasta prowadzenie miejscowych do 22-16. odpowiedź lidera poznanianek M.Idźorek ale odpowiedź Kaczor za trzy po asyście Deko i JAS FBG prowadzi 25-18 . Jednak kolejne punkty zdobywają zawodniczki JTC MUKS i wynik po II kwartach 25-23 dla JAS FBG Sosnowiec .
  7. Na początku trzeciej kwarty mocne uderzenie miejscowych, trzy punkty Dobrowolskiej dwa Chaliburdy i 30-23 dla JAS FBG . Nie gorsza odpowiedź MUKS- u i z przewagi JAS - a zostają dwa punkty . Dwa punkty Dąbkowskiej, kolejna trójka Kaczor i to sosnowiczanki prowadzą 39-31. Ponownie trafia lider poznanianek za trzy i 39-34, cztery kolejne punkty Kotonowicz i Dobrowolskiej dają dziewieciopunktowe prowadzenie miejscowym 43-34. Znowu trafia Idźiorek odpowiada Dąbkowska i kwarta kończy się prowadzeniem JAS FBG 45-38.
  8. Po pięciu minutach IV kwarty remis 46-46 i robi się nerwowo kolejne trzy punkty Chaliburdy daja oddech miejscowym 49-46. Idźiorek i Skowronek wyrównują na 49-49 , dwa razy trafia Dobrowolska z lini rzutów wolnych. Trzy minuty 41 sekund do końca spotkania i mamy kolejny remis 53-53 ale ... odpowiedź Kaczor za trzy daje kolejne prowadzenie JAS FBG . Na 1 minutę przed końcem meczu na prowadzenie wychodzi zespół z Poznania . Emocje udzielają się wszystkim kolejny horror przed nami ... 56-57. Przerwa na żądanie dla JAS FBG. Po czasie niecelny rzut Dąbkowskiej zbiórka poznanianek, które tracą piłkę, indywidualna akcja Deko bez punktów , niecelny rzut poznanianek i zbiórka Dąbkowskiej . Poznanianki przerywają akcję miejscowych faulem jest 19 sekund do końca ... piłka z boku dla JAS FBG . Kotonowicz gra 1x1 i podaje do Dobrowolskiej, która na 5 sek przed końcem trafia spod kosza i mamy 58-57 dla JAS FBG Sosnowiec. To nie koniec emocji ... Wszyscy kibice oglądają końcówkę na stojąco ,doping dla miejscowych ... . i przerwa na żądanie dla MUKS , poznanianki grają 1x1 ... końcowa syrena i szał radości ogarnia całą halę ... !!! JAS FBG wygrywa z vice liderem, wygrywa trzeci mecz w ciągu tygodnia a czwarty z rzędu i szósty w tej rundzie bowiem była to już IX kolejka kończąca I rundę spotkań !!!
  9. Cieszy kolejne zwycięstwo, takie mecze budują ten zespół , atmosferę wokół żeńskiej koszykówki , coraz więcej kibiców przybywa do hali na Żeromskiego, którym dziękujemy za doping i wsparcie zapraszając już na kolejne spotkania .
  10. Tym spotkaniem zakończyła się pierwsza runda sezonu 6 zwycięstw ,3 porażki to bardzo dobry bilans naszych koszykarek i trzecie miejsce w ligowej tabeli .
  11. Punkty dla JAS FBG Sosnowiec zdobyły : A.Chaliburda 14 [4x3,8 zbiórek], P.Kaczor 14 [4x3], P.Dąbkowska 13 [ 18 zbiórek ], M.Dobrowolska 11 [1x3, 3asysty ,3 zbiórki], L. Kotonowicz 6 [9 asyst,8 zbiórek ] ,M.Deko ,K.Sikora
  12. Kolejny mecz ligowy JAS FBG rozegra już w najbliższą sobotę 22 listopada o godz. 17.00 w hali MOSIR przy ul.Żeromskiego 9 a przeciwnikiem będzie zespół ŁKS SMS Łódź.
  13. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców liczymy na doping i wsparcie dla NASZEJ DRUŻYNY !!! GRAMY RAZEM !!!