Pastebin launched a little side project called VERYVIRAL.com, check it out ;-) Want more features on Pastebin? Sign Up, it's FREE!
Guest

archiwum-injected-hacked-28-09-2012

By: a guest on Sep 28th, 2012  |  syntax: None  |  size: 8.54 KB  |  views: 502  |  expires: Never
download  |  raw  |  embed  |  report abuse  |  print
Text below is selected. Please press Ctrl+C to copy to your clipboard. (⌘+C on Mac)
  1. ---------- Wiadomość przekazana dalej ----------
  2. Od: Tomasz Jank <tjank@franciszkanie.pl>
  3. Data: 6 października 2010 10:28
  4. Temat: proszę o głos w konkursie
  5. Do: prowincjal@franciszkanie.gdansk.pl, Ada Kiejdo <Adak@fastdata.com.pl>,
  6. Ada Kiejdo <kiejdoa@groblewski.com.pl>, Ada Przygocka <rylis@amg.gda.pl>,
  7. Adam Hlebowicz <a.hlebowicz@plusradio.pl>, Adam Hlebowicz <
  8. adam.hlebowicz@plusradio.pl>, Adam Piasek i Marcin Sobczak <
  9. sztuka@tandem.alpha.pl>, adam.jedrzejczak@poczta.onet.pl,
  10. adider@poczta.onet.pl, Agnieszka Guzek <agnieszkaguzek@o2.pl>, Agnieszka
  11. Towliszew2 <agatow@op.pl>, Aldona Dybuk <a.dybuk@stocznia.gda.pl>,
  12. Aleksandra Bogdaniuk <a.bogdaniuk@wp.pl>, Aleksandra Bogdaniuk <
  13. a.bogdaniuk@gmail.com>, Aleksandra Gulka <aleksandra.gulka@wp.pl>, Alina
  14. Ratkowska <alinar2@wp.pl>, Alina Ratkowska <alinaratkowska@gmail.com>,
  15. Amabilis <amabilcia@poczta.onet.pl>, Andrzej Ciminski <
  16. andrzej.ciminski@macim.eu>, andrzej szadejko <andrzej.szadejko@gmail.com>,
  17. andrzej szadejko <szadejko@wp.pl>, andrzej urbanski <andrzejurbanski1@wp.pl>,
  18. Andzrej Pawlik <appawlik@wp.pl>, Ania Kisicka <a.kisicka@prasabalt.gda.pl>,
  19. Anna Krajewska <a.krajewska@ekoinbud.pl>, anna mleczko <
  20. annamleczko@hotmail.com>, Anna Warzyńska - Wróbel <
  21. a.warzynska@woj-pomorskie.pl>, anna.kisicka@gazeta.pl, Arek Ciołek <
  22. Arkadiusz.Ciolek@gecapital.com>, arek@dmk.pl, Arkadiusz Ciołek <ac15@wp.pl>,
  23. Arkadiusz Gemra <arkadiuszrum@poczta.onet.pl>, Basia Piasek <
  24. basia.piasek@gmail.com>, Bekiszpiot <Bekiszpiot@poczta.onet.pl>, Białecka
  25. Beata <betewa@interia.pl>, bieniowie <bieniowie@wp.pl>, Bień Monika <
  26. Monika.Bien@telekomunikacja.pl>, "Bogdan W." <bogdan.w@eranet.pl>, "br.
  27. Zbigórz Joskowsczi" <zjoskowski@o2.pl>, "br.Jan Hruszowiec" <
  28. jhruszowiec@franciszkanie.pl>, bumblis1@mail.artnet.com.pl, Danuta Janc <
  29. danuta.janc@interia.pl>, kasiadar@poczta.onet.pl, Dariusz Szurko <
  30. dariusz@videotron.ca>, "Dom Św. Maksymiliana Wymiana Młodzieży" <
  31. koordynacja@dmk.pl>, Dorota Ciołek <DorotaCiolek@wp.pl>, Dorota Gołofit <
  32. dggolofit@wp.pl>, Dorota Gołofit <dgolofit@investmetal.pl>, Drukarnia
  33. Orunska <studio@drukarniaorunska.pl>, Drukarnia Oruńska <
  34. sklad@drukarnia.gda.pl>, e.brusegan@libero.it, Ela Jabłońska <
  35. rzawaronek@wp.pl>, Ela Pękała <elzbieta.pekala@nck.org.pl>, Eleonora
  36. Kukiełka <e.kukielka@poczta.fm>, Elżbieta Kilarska <ekilarska@gmail.com>,
  37. Elżbieta Kilarska <ekilarska@me.com>, esprada@wp.pl, Ewa Moczyńska <
  38. sylwek@archeologia.pl>, Ewa Roszyk <ewaroszyk@poczta.onet.pl>, Ewa Śliwicka
  39. <sliwka4@o2.pl>, Ewasylwek <ewasylwek@poczta.wiara.pl>, tflisek@gmail.com,
  40. "fr. Piotr R." <preizner@franciszkanie.pl>, Franciszkanie Darłówko <
  41. Darlowko@franciszkanie.gdansk.pl>, gabig@biotech.univ.gda.pl, Gabriela
  42. Selingerová <selingelin@seznam.cz>, gagis@vp.pl, gazeta <tflisek@gazeta.pl>,
  43. gdturysta@interia.eu, Gosia Kełpin <m.kelpin@operon.pl>, Graban Gosia <
  44. gosgra@tlen.pl>, "Grzegorz B." <grzexb@gmail.com>, Grzegorz Piśko <
  45. grzegorz-pisko@wp.pl>, Grzegorz Piśko <g.pisko@tlen.pl>, Grzegorz Stolczyk <
  46. albert@diecezja.gda.pl>, paulina.guzek@wp.pl, Halinka Danielewicz <
  47. effata3@wp.pl>, Irena Karczewska <irenakarczewska@gmail.com>, Iwona Murawska
  48. <i.murawska@drukarniaorunska.pl>, "J.E,Dyzewski" <jamaee@3net.pl>,
  49. J.Szewek@franciszkanie.pl, jablonka5 <jablonka5@tlen.pl>, Jacek Dąbrowski <
  50. jdabrowski@mkidn.gov.pl>, Dartsc <dartsc@konserwacja-antyki.pl>, Jadwiga
  51. Możdżer <jadwiga.mozdzer@wp.pl>, jAKUB Szadaj <jakub481@wp.pl>, Jan Tusk <
  52. jantusk@o2.pl>, Jank Beata Beata <siostra_beata@tlen.pl>, Janusz Krupa <
  53. krupaj@prokom.pl>, Jasiu Karc <j.karc@drukarniaorunska.pl>, Jerzy Auguscik <
  54. george_a6@hotmail.com>, Joanna Jank <joanjank@wp.pl>, Joanna Liberek <
  55. j.liberek@gmail.com>, joanna.plaskota@philips.com, joannaskiba <
  56. jotemesk@wp.pl>, Jonas Carlstedt <jonascarlstedt@hotmail.com>, Julia
  57. Chróścicka <juliachroscicka@gmail.com>, Julia Chróścicka <
  58. juliachroscicka@poczta.onet.pl>, Kaczmarek Kasia <kasia.a.kaczmarek@wp.pl>,
  59. Kamil Bondar <kamelo@interia.pl>, kanadyjczyk@msn.com, "Kasia J." <
  60. k_jeruszka@o2.pl>, katarzyna_klata@poczta.onet.pl, Kazimierz Szulc <
  61. kazik@kumbe.co.ke>, Kazimierz Trzciński <k.trzcinski@plusnet.pl>, Kełpin
  62. Micha <Michal.Kelpin@wp.pl>, ko-liberek@o2.pl, krupa.marlena@wp.pl,
  63. krupamj@wp.pl, "Kuba Gorski (Deserlandia.pl)" <kuba@deserlandia.pl>,
  64. kuria@franciszkanie.gdansk.pl, Kurzawa <kurzawa@mail.icpnet.pl>, Leonka <
  65. leonka27@interia.pl>, leszek klekociuk <leszekm@tonet.pl>, Leszek Stolarek <
  66. lezzek@o2.pl>, Łukasz Guzek <investim@wp.pl>, "M. Klata Klata" <
  67. michalklata@wp.pl>, M.Zygmunt@franciszkanie.pl, Maciej Piotrowski <
  68. macko_z_kos@tlen.pl>, "Maciejowski, Jan" <jmaciejowski@franciszkanie.pl>,
  69. magda golon <magda.golon@gmail.com>, Magda Piotrowska <magduza@tlen.pl>,
  70. MAŁGORZATA KEŁPIN <malgorzata.kelpin@operon.pl>,
  71. malgorzata.kelpin@operon.com.pl, Marcin Dybuk <dybuki@wp.pl>, Marcin
  72. Krajewski <m.krajewski@ekoinbud.pl>, "Marek F." <filary@poczta.onet.pl>,
  73. Marek Kędzierski <o.marek@pmk-berlin.de>, Marek Kiedrowicz <
  74. M.Kiedrowicz@ofmconv.opoka.org.pl>, Marek Kiejdo <Marek.Kiejdo@centertel.pl>,
  75. Marek Kiejdo <marek.kiejdo@wp.pl>, Marek Krupa <krupamarek@hotmail.com>,
  76. mzygmunt@franciszkanie.pl, Mariusz Fałkowski <mfalkowski@franciszkanie.pl>,
  77. Marzena i Rafał <marzenairafal@wp.pl>, katarzyna.burakowska@mdk.gda.pl,
  78. mdzula@o2.pl, Michal Baranowski <M.Baranowski@ofmconv.opoka.org.pl>, Michał
  79. Kełpin <michal.kelpin@bmg.chrysler.pl>, Michał Kielichowski <
  80. uskrzydlacz@yahoo.pl>, Monika Dżuła <monikadzula@interia.pl>, Monika i Paweł
  81. Bień <bieniowie@poczta.wp.pl>, Monika Jodczyk <m.jodczyk@gmail.com>, Monika
  82. Olichwier <monwiec@wp.pl>, Natalia Urbańska <natala-85@tlen.pl>, "o. Marek
  83. Dopieralski" <marcusd@wp.pl>, "O. Piotr Pawlik" <
  84. piotrpawlik@franciszkanie.pl>, "O. Witold" <owitold@ofmconv.opoka.org.pl>,
  85. okpiotr@tlen.pl, Ola Bogdaniuk <kolutea@o2.pl>, Ola Krupa <atkrupa@wp.pl>,
  86. Paula Stolarek <paula.stolarek@wp.pl>, Paulina Gorska <
  87. paulina.gorska@aviko.pl>, Pawe/l Kaczmarek <pkacz@pooh.eti.pg.gda.pl>, Paweł
  88. Jodczyk <paweljodczyk@gmail.com>, Paweł Kaczmarek <pkacz@eti.pg.gda.pl>,
  89. "Pawlik, Piotr" <ppawlik@franciszkanie.pl>, pchrupek <pchrupek@msn.com>,
  90. Piankowski Stanisław <spiankowski@op.pl>, Piotr Bering <pber@amu.edu.pl>,
  91. Piotr Łotysz <plotysz@wp.pl>, Piotr Piotrowski <p.piotrowski@pe-polska.com>,
  92. Piotr Piotrowski <piotrpiotrowski@tlen.pl>, Piotr Pliszka <
  93. pliszkapiotr@gmail.com>, Piotrowscy <piotrowscy@gmail.com>,
  94. piotrpiotrowski@go2.pl, prawnik@franciszkanie.pl,
  95. projekt@ogrodymagdaleny.com.pl, prolithos@neostrada.pl,
  96. prowincjal@franciszkanie.com, Przemysław Rey <przemyslaw@rey.pl>, Rafał
  97. Socha <r.socha@ekoinbud.pl>, Rafał Wilkoński <rafalwilkonski@wp.pl>, Rafał
  98. Żurek <kamara@gd.home.pl>, rafsoch@op.pl, Regina Carlstedt <
  99. reginca@gmail.com>, Robert Nitkowski <denitko@wp.pl>,
  100. robertkraczkowski@o2.pl, Roma Cielątkowska <rciel@pg.gda.pl>,
  101. romanziola@wp.pl, sebastiana10@poczta.onet.pl, smieszekm@o2.pl, Stanisław
  102. Bednarz <stanislawbednarz@op.pl>, Sylwia Nitkowska <sylwianitkowska@wp.pl>,
  103. Tadeusz Głuszko <tadeusz.gluszko@gmail.com>, Tadeusz Pytka <fratapy@wp.pl>,
  104. Tomasz Celewicz <celewicz@gmail.com>, Tomasz Słodkowski <
  105. tomasz@slodkowski.pl>, Tomek Suryn <Tomasz.Suryn@wp.pl>, tuskjan <
  106. tuskjan@o2.pl>, wlodek@klata.pl, Wojciech Kulig <wojciech-kulig@wp.pl>,
  107. Wojtek Graban <wgraban@tlen.pl>, Wojtek Olichwier <olichwoj@wp.pl>,
  108. zuzanna.szulc@gmail.com, Źródło Życia <wiadomosci@zrodlozycia.pl>, Źródło
  109. Życia <krupajanusz@wp.pl>
  110.  
  111.  
  112.  Pokój i Dobro! ...Od trzech lat podejmujemy wysiłek odbudowy wielkich
  113. organów w naszym kościele. Udało się już sporo osiągnąć... w tym roku
  114. zakończymy prace przy odbudowie pozytywu dolnego (oczywiście chodzi o
  115. prospekt - instrument musi jeszcze trochę poczekać) ...jest mały konkurs....
  116. może to drobiazg, ale pozytywne informacje o naszych wysiłkach też mogą się
  117. przydać... Proszę o głos i pozdrawiam serde
  118. cznie! oTomasz Jank
  119.  
  120.  
  121. Witam,
  122. Nasza praca  konserwacji prospektu organowego w kościele p.w. św. Trójcy w
  123. Gdańsku ,została zgłoszona do nagrody o miano KONSERWACJA ROKU  w konkursie
  124. organizowanym
  125. przez pismo ECCLESIA. ( NAGRODA TO STATUETKA). Chcemy o nią zawalczyć.
  126.  
  127.  
  128. Prosimy o zagłosowanie na naszą pracę w konkursie - KONSERWACJA ROKU
  129.  
  130. w celu zagłosowania należy :
  131.  
  132. wejść na stronę :
  133. *www.ecclesia.elamed.pl/konkurs/*
  134. *kliknąć na hasło* :          | *KONSERWACJA ROKU*|
  135. pod zdjęciem 1 z organami Św. Trójcy
  136. *kliknąć na **GŁOSUJ*
  137. pojawi się formularz do głosowania - należy go wypełnić
  138. *kliknąć na **WYŚLIJ*
  139.  
  140.  
  141.  
  142.  
  143.  
  144.  
  145.  
  146. --
  147. pozdrawiam piotr pliszka
  148. tel.0048508171224
  149. skype:piotrpliszka1