Advertisement
Guest User

Untitled

a guest
May 24th, 2017
84
0
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
text 1.48 KB | None | 0 0
  1. Redukcja:
  2. - ponieważ ciśnienie Pw maleje, sprężyna zaczyna mieć większy udział siły w sile wypadkowej i popycha dźwignię hamulca powodując jego zaciśnięcie. Na wykresie zależności prędkości kątowej poślizgu hamulca od czasu ωsh(t) widać moment zahamowania zewnętrznego pierścienia przekładni planetarnej. W tym samym czasie następuje poślizg na sprzęgle co obrazuje wykres ωsw[t]. Następuje przeniesienie napędu przez koszyk zębatek od satelit(NIEŁADNIE NAPISAŁEM I W SUMIE NIE JESTEM PEWNIEN CZY TO SIĘ LEPI KUPY) W tym samym czasie powoduje to rozprzęgnięcie sprzęgła.
  3. -Przez rozpoczęciem redukcji prędkość ω1 jest niższa od ω4 o około 35[rad/s]. W trakcie zmiany obie prędkości, poprzez stan nieustalony dążą do prędkości około 143[rad/s]. (inaczej mówiąc w1 wzrastała a w4 wpadła w stan nie ustalony i na chwilę przysiadała po czym wróciła do prędkości przed zmianą)
  4. -prędkość ω1 wzrastała przez około 3 sekundy
  5. -czas zwłoki (czas między początkiem spadku ciśnienia, a początkiem zmian prędkości ω1) wynosi około 300[ms].
  6. -na sprzęgle głównym nie wystąpił poślizg i funkcja poślizgu nie została uwzględniona na wykresie
  7. -stan nieustalony w trakcie zmiany biegu trwał około 5 sekund (patrzę po ciśnieniu aż się ustabilizowało blisko zera)
  8. -nastąpiła redukcja, przełożenie po redukcji jest większe, moment Mp na pompie pozostał stały, a zmniejszył się moment użyteczny Me silnika napędzajacego układ.
Advertisement
Add Comment
Please, Sign In to add comment
Advertisement