Takže systémový rast cien je vraj super vec (ako pre koho) ---------------------- https://www.youtube.com/watch?v=tnwurZlY-8g https://www.youtube.com/watch?v=xO_s6FKAFLs Aj takíto proti-ľudoví špekulantskí zmrdi končili za stalinských čias v gulagoch, kde boli aspoň trochu užitoční! Špekulanti rozhodne patria do basy!