suhstrashs apply fiction 「C L I C H É」 ♡ NICK NA WTTP | w razie zmiany, napiszcie do mnie ♡ OC | ☾OKOKOK☽ ♡ IMIĘ I NAZWISKO | ♡ STAGE NAME | ✧ PRZEZWISKO | ♡ WIEK | rok podany przy slocie, akcja dzieje się w połowie 2017 roku ♡ WAGA I WZROST | ♡ NAZWY NA SOCIAL MEDIACH | instagram, twitter, youtube, snapchat, kakaotalk (ich wspólne band konto będzie się inaczej nazywać, to jest konto osobne, dla członka) ♡ RELIGIA | ☾SUGARCOAT☽ ♡ CHARAKTER | ładnie opisany ♡ HISTORIA | nie musi być bardzo rozbudowana, głównie potrzebuje tego jakie postać miała dzieciństwo, warunki w rodzinie i takie różne ♡ RODZINA | członkowie, ich wiek, zawód i relacje z nimi ♡ EDUKACJA | gdzie się wcześniej uczył(a), może chodził(a) na jakieś dodatkowe zajęcia z czegoś? ✧ NAWYKI | ☾HIGH ROLLIN☽ ♡ TALENTY | ♡ HOBBY | ♡ LUBI | co najmniej siedem ♡ NIE LUBI | tez siedem ♡ NAJWIĘKSZE MARZENIE | ♡ CO TERAZ ROBI? | pracuje gdzieś, a może jakieś studia? jeśli druga opcja, to i tak zaraz je rzuci dla zespołuXD ♡ CIEKAWOSTKI | może ma jakieś fobie, alergie, albo cokolwiek, co chcecie podkreślić ☾BURN SLOW☽ ♡ PODEJŚCIE DO ZESPOŁU | czy myśli, że zespol ma jakiekolwiek szanse na wybicie (wszystko jest bardzo amatorskie, wiec weźcie tez to pod uwagę) ♡ PODEJŚCIE DO RESZTY | czy ich lubi, a może nie ♡ PLAN B | jeśli zespół by nie wypalił ☾DIDN’T I☽ ♡ FACECLAIM | maloznani idole albo ulzzangi z duza ilością sesji ♡ BACKUP FC | ♡ OTHER FC | ☾LOW KEY IN LOVE☽ ♡ IDEAL TYPE | opisany ♡ LOVE INTEREST | opiszcie proszę jak się poznali, kim jest (może jakiś idol?) i jak mniej więcej ma wyglądać ich relacja na początku znajomości ♡ BACKUP LOVE INTEREST | ♡ ORIENTACJA SEKSUALNA | ♡ ORIENTACJA ROMANTYCZNA | ✧ STOSUNEK DO KONTAKTU FIZYCZNEGO | czy lubi jak się go/ją dotyka, bawi jego/jej włosami itp ☾WASTE AWAY☽ ✧ INNE | wszystko co chcecie, żebym na 1019282% zobaczyła ✧ POMYSŁY | ✧ PROŚBY | Wszystko co jest zaznaczone gwiazdeczką nie musi zostać wypełnione. Proszę o usunięcie moich dopisków. Dziękiś za wypełnienie pastebinu i good luck! Kocham was wszystkich jejku, cieszę się, że ktokolwiek chce wziąć w tym udział...