Guest User

Gang Stalking & Mind Control in Poland

a guest
Feb 3rd, 2017
2,349
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. Anonymous 2017
 2. Wersja 2 poprawiona
 3.  
 4. ______
 5. Wstęp.
 6. Chciałbym na początku przeprosić za nieco przydługi wywód ;)
 7.  
 8. Ku przestrodze... (co robią z nami służby specjalne wraz ze swoimi "pachołkami" z innych służb i przekupionych osób cywilnych).
 9.  
 10. Po konflikcie z funkcjonariuszką SW z Zakładu Karnego na kieleckich Piaskach w 2014 r. (miałem z nią zagadać ale ją olałem w marcu 2014 później jeszcze "czegoś" chciała ode mnie) jestem nękany i podsłuchiwany przez Służby Specjalne (SS) oraz Policję (Służba Więzienna podobno nie - taką informację uzyskałem po rozmowie z dyrektorem aresztu na Piaskach). Do nękania mojej osoby wdrożono "tajne" projekty tj. gang stalking (grupowe nękanie) & mind control (percepcja podprogowa). W "tajne" projekty zaangażowani byli m.in. niektórzy funkcjonariusze Policji z KMP Kielcach i Krakowie (nie wszyscy mogą być tego nieświadomi). Z zaufanego źródła wiem, że SS mają "swoich" opłaconych ludzi np. biegłych sądowych i lekarzy (żeby prawda nie wyszła na jaw). Są to ludzie zdolni do wszystkiego mogą upozorować wszystko co tylko chcą ("wypadki", "samobójstwa" itp.) - wszystko na szkodę obywateli.
 11.  
 12. Powyższa prawdziwa historia związana z pracownikiem SW (quasi psychologiem) sprowadziła się do następujących konsekwencji:
 13. - uniemożliwia mi się skuteczne leczenie (poprzez wpływanie na decyzje lekarzy)
 14. - jestem nękany przez ludzi wynajętych przez służy specjalne tzw. gang stalking
 15. (np. ludzie mówili do mnie: „ty kurwo” oraz ”a masz ty kurwo” w pobliżu stały 2 radiowozy Policji (albo stały tam "przypadkiem") i pilnowały tych ludzi - zakładam, że nieświadomie, gdyż dostali polecenie z centrali aby tam stać)
 16. - byłem nękany przez funkcjonariuszy Policji z KMP w Kielcach i Krakowie (być może nieświadomych tego w czym uczestniczą)
 17. - byłem śledzony na każdym kroku przez określony czas (jeździli za mną)
 18. - moja matka była kilka razy nękana przez ludzi z tzw. gang stalkingu (pokazali kto tu rządzi)
 19. - jestem podsłuchiwany w domu w Kielcach i poza Kielcami, a także mam podsłuchiwany telefon
 20. (ludzie obok których przechodziłem mówili o moich sprawach z domu i o chorobach, które przechodzę – podsłuchanych – książkowy przykład gang stalkingu – nękają mnie psychicznie)
 21. - wujek kolegi mieszkającego poza Kielcami wyraził się niecenzuralnie o pani psycholog przez podsłuchiwany tel. (powiedział, że trzeba było ją porządnie zerżnąć), kilkanaście dni później w wodzie w całej gminie pojawiła się bakteria E.Coli – „przypadek” albo ktoś ze służb naraził ludzi na utratę zdrowia
 22. - próbowano nakłonić mnie to popełnienia przestępstwa (percepcja podprogowa), niestety służbom nie udało się tego dokonać (nie wiedzieli, że o mind control i NLP wiem już kilka lat)
 23.  
 24. Jak widać komuś nie spodobała się prawda ale tak to jest, gdy rodzice nie potrafią sobie wychować córki, która zajmuje tak odpowiedzialne stanowisko jakim jest stanowisko psychologa.
 25. W mojej ocenie takie działanie służb specjalnych i funkcjonariuszy policji jest haniebne – jest nadużyciem i bezprawnym działaniem
 26. różnych służb zaangażowanych w sprawy prywatne (oficjalnie pracujących pod innym pretekstem, aby nie chodziło o sprawy prywatne i
 27. mówienie prawdy).
 28.  
 29. ________
 30. Ponadto:
 31. SS mogą włamać się do prawie każdego telefonu, który posiada wbudowane usługi WiFi oraz Bluetooth (podsłuch wyłączonego telefonu z baterią w środku również jest możliwy). Przypominam również, że większość usług w internecie jest inwigilowana - projekt Prism (maile, rozmowy itp.).
 32. SS posiadają także program do przewidywania zachowania człowieka (czytanie myśli) po wprowadzeniu do komputera informacji o jego odpowiedzi na bodźce zewnętrzne (po poddaniu ludzi różnym testom) - Edward Snowden:
 33. https://www.youtube.com/watch?v=bTRmPRrUwbQ
 34.  
 35. ________________________________________
 36. Jak to wygląda z punktu widzenia prawa ?
 37. Nie może być mowy o przestępstwie i zniesławieniu, gdyż zachodzą wszystkie poniższe przesłanki:
 38.  
 39. 1. Jak wskazał Trybunał Konstytucyjny w wyroku z 12 maja 2008 r. (sygn.: SK 43/05) „w każdym państwie o ustroju demokratycznym osoba publiczna musi liczyć się z tym, że jej poczynania znajdują się pod bacznym oglądem opinii publicznej, czego naturalną konsekwencją są pojawiające się wypowiedzi krytyczne".
 40. 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut:
 41. 1) dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub
 42. 2) służący obronie społecznie uzasadnionego interesu.
 43.  
 44. ____________________________________________________
 45. Bill Clinton przeprasza za eksperymenty na ludziach:
 46. http://stopzet.org/2016/11/01/bil-clinton-owczesny-prezydent-usa-przeprasza-eksperymenty-ludziach/
 47.  
 48. _____________
 49. Bibliografia:
 50. Zbrodnie przyszłości. Jak cyberprzestępcy, korporacje i państwa mogą używać technologii przeciwko Tobie - Marc Goodman, 2016
 51. Ukryta tożsamość. Jak się obronić przed utratą prywatności - Tomasz Ciborski, 2015
 52. Zmyl trop Na barykadach prywatności w sieci - Helen Nissenbaum, Finn Brunton, 2016
 53.  
 54. _______
 55. Źródła:
 56. https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra
 57. https://pl.wikipedia.org/wiki/Percepcja_podprogowa
 58. http://stopzet.org/kontrola-umyslu/zorganizowany-stalking/
 59. https://pl.wikipedia.org/wiki/Prism_(program_szpiegowski)
 60. https://pl.wikipedia.org/wiki/Echelon
 61. http://pastebin.com/BjnH5hjv
 62. http://stopzet.wordpress.com/category/zeznania-ofiar-kontroli-umyslu/
 63. http://fightgangstalking.com/what-is-gang-stalking/
 64. https://stopzet.wordpress.com/2015/03/13/czym-jest-gang-stalking-zorganizowane-osaczenie/
RAW Paste Data