5. Przyjaciele Arka Rudnego - Trzynastka 9:5 (2:4)
  7. Skład: Biedronka Łukasz (7), Drzyzga Marek (7), Pochciał Maciej (7), Pochciał Piotr (7), Tórzewski Michał (7), Wybraniec Wojciech (6), Żabiński Tomasz (7)
  9. Strzelcy: Drzyzga Marek 2, Pochciał Piotr 1, Tórzewski Michał 1, Żabiński Tomasz 1
  10.
  11. Gracz meczu: Drzyzga Marek
  12.
  13. W wyjątkowo mroźną noc Trzynastka wybrała się na sparingowy mecz do Zabrza. Między słupkami naszej bramki stanął dawno nie widziany Łukasz Biedronka. W pierwszej połowie Trzynastka dobrze radziła sobie z coraz silniejszą kadrowo drużyną Arka. Przez większość meczu prowadziliśmy jedną lub dwoma bramkami. Niestety pod koniec spotkania wyraźnie opadliśmy z sił, co skutecznie wykorzystali nasi rywale. Dobry finisz przyniósł im przekonywujące zwycięstwo, jednak rezultat nie odzwierciedla tego co działo się tej nocy na zamarzniętej hali w Zabrzu. Spotkanie przez 90 minut było bardzo wyrównane, dopiero w ostatnich 30 minutach rywale wyszli ze stanu 4:5 na 9:5.