Guest User

Pytanie na śniadanie

a guest
Jan 22nd, 2020
75
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. Etap rozmowy kwalifikacyjnej
 2.  
 3. Zaczynamy od spytania się użytkownika czy jest na pewno gotowy itp
 4. Przedstawiamy mu zasady rozmowy w tym przypadku
 5. - 3 błędne odpowiedzi = zakończenie rozmowy
 6. - Po niezdanej rozmowie, do nastepnej próby może podejść po 24h
 7.  
 8.  
 9. Przed rozpoczęciem otwieramy sobie podanie gracza na stronie i zaczynamy
 10.  
 11. - pierwsze co pytamy się gracza o plan na rozwijanie jego postaci oraz krótkie opowiedzenie o niej
 12.  
 13. Następnie przechodzimy do zadawania pytań
 14.  
 15. Zbiór pytań:
 16.  
 17. 1. Co to jest metagaming? - podaj przykład(Wykorzystywanie informacji OOC w IC)
 18. 2. Co to jest Vehicle Deatmatch(VDM) - (Potącenie innej osoby bez powodu)
 19. 3. Co to jest Random Deatmatch(RDM) - (Zabijanie innej osoby bez powodu)
 20. 4. Co to jest PowerGaming? - podaj przykład (Wymuszanie akcji RP na innym graczu)
 21. 5. Co to jest Nincja Jacking(NJ) (Wyrzucenie kierowcy z pojazdu bez odegrania RP przy użyciu /me i /do)
 22. 6. Na czym polega zasada poszanowanie życia? (Życie jest tylko jedno, więc powinnieneś dbać o nie ponad wszystko)
 23. 7. Co to jest Out Of Charatcer(OOC)(Wszystko co się dzieje poza grą)
 24. 8. Co to jest In Character(IC) ( wszystko co się dzieje w grze)
 25. 9. Co to jest amnezja i w jaki sposób możemy ją uzyskać? (Amnezja jest to utracenie pamięci, uzyskujemy ją po przez odrodzenie się w szpitalu)
 26. 10. Co to jest neutralna strefa i gdzie ona się znajduje? (Neutralna strefa jest to miejsce gdzie nie możemy wykonać żadnej akcji związanej z zabiciem, porwaniem itp bez powodu. Znajduje się ona na parkingach publicznych oraz miejsach gdzię znajdują się kamery)
 27. 11. Co to jest GreenZone i gdzie się znajduje?(Jest to strefa na której nie możemy nic, nikomu zrobić, obowiązuje do 100m)
 28. - Miejsca pracy
 29. - Szpital
 30. - Komisariat
 31. - Mechanik
 32. - Kancelaria prawnika
 33. - Gabinet psychologa
 34. - Baza GoPostal
 35. - Wiezienie stanowe
 36.  
 37. 12. Czy organizacje porządkowe mają prawo do wykonywania power gamingu, jak tak to podaj przykład?
 38. 13. Jesteś w trakcie akcji RP, widzisz błąd w wykonaniu jakieś osoby, czy możesz w trakcie akcji zawołać tą osobe na rzadowy i zacząć wychodzić z postaci? (Nie, nie mogę. Każdą akcje RP trzeba dograć do końca i dopiero wtedy mogę zaprosić daną osobe na rządowy)
 39. 14. Kupujesz auto od innego obywatela, spisujecie umowe i po sprzedaży auta, okazuje się, że w auto nie posiada całego tuningu, który był zapisany na umowie. Czy sprzedawca mógł oszukać na dokumencie i sprzedać Ci auto w taki sposób?(Nie, nie mógł podczas sprzedaży auta, dokument sprzedaży musi być autentyczny i nie można w nim kłamać)
 40. 15. Czy możesz wykonać CK na obywatelu bez zgody zarządu serwera i bez odpowiednich dowodów? (Nie, nie mogę, muszę posiadać zezwolenie oraz twarde dowody)
 41. 16. Kiedy możesz wykonywać brutalRP? (Przy wykonywaniu CK oraz za zgodą administracji wyższej.
 42. 17. Na twoim znajomym policja prowadzi zatrzymanie drogowe, on wie, że jest poszukiwany i wysyła GPS do twojej ekipy, żebyście podjechali i mu pomogli, możecie w tym przypadku porwać policjanta lub go zastrzelić?(Nie, nie możemy przy zatrzymaniu drogowym funkcjonariusz posiada immunited)
 43. 18. Miałeś ciężką operacje po postrzale, w strzelaninie z innym gangiem, zostałeś wypusczony ze szpitala i dostajesz CYNK, że jest kolejna strzelanina czy możesz jechać od razu i dołączyć się do niej? (Nie, ponieważ byłem ciężko ranny i muszę odczekać 15 minut)
 44. 19. Czy możesz odegrać, że zostałes potrzelony w kamizelke kuloodporną(Nie, nie mogę)
 45. 20. Jesteś w gangu ulicznym, do Policji dostał się twój dobry kolega, czy możesz z nim zacząć współprace? (Nie, nie mogę ze względu na to, że organizacje publiczne nie mogą być skrumpowane)
 46. 21. Napadacie na jubilera, na miejsce napadu podjeżdzają trzy radiowozy, po czym podchodzi jeden fukncjonariusz, przedstawia się wam jako negocjator policyjny, widzicie, że nie posiada radia jak i broni palnej. Negocjacje trwają cały czas, nagle
 47. twój kolega postanawia, wycelować do negocjatora i oddać w jego kierunku strzał, czy mógł to zrobić(Nie, negocjator posiada immunited do czasu, gdy nie użyje radia lub broni)
 48. 22. Jesteś w organizacji przestępczej, przejeżdzając z ekipą obok parkingu publicznego zuważyliście obywatela, który wcześniej zalazł wam za skóre. Czy w tej sytuacji możecie
 49. wjechać na parking i go porwać? (Taak, ponieważ jako zatwierdzona organizacja mamy prawo do porwania w miejscu neutralnym jeżeli posiadamy dobry powód)
 50. 23. Jesteś policjantem, w raz ze swoim partnerem rozpoczynacie pościg, za autem sportowym typu SultanRS, po 5 minutach pościgu, kierowca sultana widząc, że nie da rady uciec, wjeżdza pod dość stromą górke i porusza się tzw. Off-roadem
 51. Czy kierowca sultana mógł tak postąpić(Nie, ponieważ auto sportowe nie jest przystosowane do jazdy w terenie offroadowym)
 52. 24. Zostałeś porwany przez 4 gangsterów, jeden z nich nie miał na sobie maski. Zostałeś okradziony oraz postrzelony co spowodowało, że odrodziłeś się w szpitalu. Po wyjściu z niego chcesz znaleźć tą osobę i się zemścić
 53. Czy możesz tak postąpić? (Nie, ponieważ dostałem tzw. Amnezji i niepamiętam ostatnich 15 minut swojego życia IC)
 54. 25. Napadasz na bank, posiadasz 4 zakładników, a was jest 5 napastników. Na wyspie trwa kod CZERWONY. Po dłuższej chwili przyjechała policja i do banku wszedł negocjator,
 55. rozpoczeliście negocjacje z nim, podczas których wszystko było tak jak należało być. Po wyjściu negocjatora, po chwili do banku wpadła ekipa S.W.A.T i rozstrzelała was.
 56. Czy policjanci mogli tak postąpić? (Nie, ponieważ w banku było 4 zakładników, w tym momencie policjanci nieposzanowali ich życia, bo cały czas do nich celowaliśmy)
 57. 26. Stoisz sobie na poboczu z bronią palną, obok Ciebie zatrzmała się czarna BMWX6 a zniej wysiadł zamaskowany obywatel i zaczął do Ciebie celować i oddawać strzały, w tym momencie, ze względu na swój szybki refleks oddałeś do niego strzał i go postrzeliłeś tak, że dostał BW.
 58. Nagle na czacie Local OOC, owy obywatel zaczął pisać, iż zaprasza na rządowy itp. Czy mogłeś tak postąpić? (Tak, ponieważ w sytuacji 1vs1, mogę wykorzystać swój refleks i się bronić)
 59. 27. Zepsuło Ci się auto, zatrzymujesz się na poboczu i zaczynasz szperać coś w silniku, przy sobie posiadasz bron palną. Nagle słyszysz jakieś krzyki i zauważasz obywatela który biegnie w twoją strone w nożem w ręku. Co robisz takiej sytuacji?
 60. 28. Pracujesz jako kurier na GoPostalu, rozwoisz paczki po mieście i dostarczając jedną z paczek, zauważasz, że obok Ciebie zatrzymujesz się zielone Kamacho z niego wybiega dwóch
 61. zamaskowanych obywateli i zaczynają do Ciebie celować, po czym Cię porywają.Czy możesz zawołać ich na kanał rządowy po zakończeniu? Jeżeli tak to dlaczego?(Ponieważ jako kurier, podczas wykonywania swojej pracy posiadam immunited)
 62. 29. Jeździsz sobie na spokojnie po mieście, przy sobie masz duży asortyment. Dwie podejrzane osoby to zauważają i jadą za tobą, po czym rammują Cie po czym wysiadają i do Ciebie strzelają. Zostałeś postrzelony
 63. osoby wywalają Cię z auta i zabierają Ci wszystko co miałeś przy sobie. Co zrobili takiego, że mogliby w tym momencie zostać ukaranym banem? (Wykonali typowy LootRP)
 64. 30. Co to jest LootRP?(Jest to rozpoczecie akcji RP tylko wyłącznie dla zdobycia twoich rzeczy, bez dobrego wątku RP)
 65. 31. Ile jest potrzebnych Funkcjonariuszy by porwać kogoś w celach rabunkowych(2)
 66. 32. Co to jest Drive-By(Strzelanie z auta)
 67. 33. Co to jest Drive Thru(Fejk pytanie XD)
 68. 34. Co to jest immersja?(Wyobrażenie sobię, że np: na komisariacie jest dużo policjantów)
 69. 35. Czy możesz stosować operator /try na innym graczu?(Nie, ponieważ będzie to power gaming)
 70. 36. Gonicie z ekipą, obywatela który ukradł wam auto, on ucieka pod meline wysiada z auta i wbiega do niej. Czy mógł tak zrobić?(Nie, ponieważ jest to ucieczka z akcji RP)
 71. 37. Jak byś odegrał bół przy odcinaniu jakieś kończyny(Tutaj odpowiadający ma drzec pizde, jak nie to do wypierdolenia)
 72. 38. Na polu siedziało 10 wron, 3 z nich zostały zabite. Ile zostało wron na polu?(3, bo reszta spierdoliła,a one se leżaly martwe)
 73. 39. Od jakiej liczby funkcjonariuszy, możesz porwać policjanta? (3+1)
 74. 40. Czy na do możemy kłamać?(Nie)
 75. 41. Rozwiń skróty (EMS, LSPD, LSC)
 76. 42. Za co odpowiada frakcja LSPD?
 77. 43. Za co odpowiada frakcja EMS?
 78. 44. Co to jest mustwin - podaj przykład
RAW Paste Data