daily pastebin goal
31%
SHARE
TWEET

Untitled

a guest Jan 24th, 2012 189 Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. Bullet For My Valentine - Your Betrayal.mkv
 2. http://www.mediafire.com/?0jjfjnmemwi
 3.  
 4. Bullet For My Valentine - Your Betrayal.3gp
 5. http://www.4shared.com/video/ECpcIdi0/Bullet_For_My_Valentine_-_Your.html
 6.  
 7. bullet_for_my_valentine-your_betrayal-x264-2010-srp.mkv
 8. http://www.wupload.com/file/53103496/bullet_for_my_valentine-your_betrayal-x264-2010-srp.mkv
 9.  
 10. Bullet_For_My_Valentine-your_betrayal-x264-2010-srp.mkv
 11. http://letitbit.net/download/1525508/93430.97e900fba4b1ac1181239c1fb61e/Bullet_For_My_Valentine-your_betrayal-x264-2010-srp.mkv.html
 12.  
 13. Bullet_For_My_Valentine-your_betrayal-x264-2010-srp.mkv
 14. http://letitbit.net/download/1525508/35190.33b097e68d0b2eff5c8b558ea1e9/Bullet_For_My_Valentine-your_betrayal-x264-2010-srp.mkv.html
 15.  
 16. Bullet_For_My_Valentine-your_betrayal-x264-2010-srp.mkv
 17. http://letitbit.net/download/1525508/97193.9e5dd239efbadc3c12775605fab4/Bullet_For_My_Valentine-your_betrayal-x264-2010-srp.mkv.html
 18.  
 19. Bullet_For_My_Valentine-your_betrayal-x264-2010-srp.mkv
 20. http://letitbit.net/download/1525508/38800.33699788537ca6a3c57749eb34e9/Bullet_For_My_Valentine-your_betrayal-x264-2010-srp.mkv.html
 21.  
 22. Bullet_For_My_Valentine-your_betrayal-x264-2010-srp.mkv
 23. http://letitbit.net/download/1525508/20720.20b89f6486c8b9ee75803645c6fd/Bullet_For_My_Valentine-your_betrayal-x264-2010-srp.mkv.html
 24.  
 25. 04 - Bullet For My Valentine - Your Betrayal.vob
 26. http://netload.in/dateinZKRwfjgKs.htm
 27.  
 28. Parasite Eve 2 [Disc1of2] [U] [SLUS-01042].rar
 29. http://www.filesonic.com/file/1090856731/Parasite Eve 2 [Disc1of2] [U] [SLUS-01042].rar
 30.  
 31. Parasite Eve 2 [Disc1of2] [NTSC-U] [SLUS-01042].rar
 32. http://www.wupload.com/file/169937439/Parasite Eve 2 [Disc1of2] [NTSC-U] [SLUS-01042].rar
 33.  
 34. Sinan Hoxha-Tani e di qe me Do.mp3
 35. http://213.229.108.69/~risiks/a/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITE%20DHE%20ALBUME%20TE%20GJITHA%20KOHERAVE/Sinan%20Hoxha/Sinan%20Hoxha-Tani%20e%20di%20qe%20me%20Do.mp3
 36.  
 37. Legjenda E Fundit ~ AlbKino.com.avi
 38. http://depositfiles.com/files/l2u4n8ydf
 39.  
 40. Legjenda_E_Fundit_~_AlbKino.com.avi
 41. http://www.wupload.com/file/2539376317
 42.  
 43. Leonora Jakupi - Kenge e pa kenduar 2011.mp3
 44. http://www.gurbeti.net/muzik-shqip/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20MUZIKAT%20E%20VITIT%20%5B2011%5D/-%20%20%20%20%20%20Leonora%20Jakupi%20-%20Kenge%20e%20pa%20kenduar%202011/Leonora%20Jakupi%20-%20Kenge%20e%20pa%20kenduar%202011.mp3
 45.  
 46. Genta Ismajli - E kam shpirtin eksploziv.mp3
 47. http://www.kryefaqja.com/-%20%20%20MUZIKAT%20E%20TE%20GJITHA%20KOHRAVE/Genta/Genta%20Ismajli%20-%20E%20kam%20shpirtin%20eksploziv.mp3
 48.  
 49. Shqipe dhe Bekim Kastrati dhe Flora Gashi - Hajde hajde mos e zgat 2012.mp3
 50. http://maimadhi.cluster011.ovh.net/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITET%20DHE%20ALBUMET%20E%20FUNDIT%20%5BPREMIER%20NE%20RISI-KS%202012%5D/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%2
 51.  
 52. Shqipe dhe Bekim Kastrati - Qunat e Tirones 2012.mp3
 53. http://maimadhi.cluster011.ovh.net/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITET%20DHE%20ALBUMET%20E%20FUNDIT%20%5BPREMIER%20NE%20RISI-KS%202012%5D/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%2
 54.  
 55. TNT - E vogel.mp3
 56. http://www.kryefaqja.com/-%20%20%20MUZIKAT%20E%20TE%20GJITHA%20KOHRAVE/TNT/TNT%20-%20E%20vogel.mp3
 57.  
 58. D.u.d.A - Italia E Vogel.mp3
 59. http://www.zbavitu.net/mp3/MP3%202007/D.u.d.A%20-%20Italia%20E%20Vogel/D.u.d.A%20-%20Italia%20E%20Vogel.mp3
 60.  
 61. Fidani Vogel - E kam nzon nje femer.mp3
 62. http://www.gurbeti.net/muzik-shqip/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20MUZIKAT%20E%20VITIT%20%5B2009%5D/-%20%20Fidani%20i%20Vogel%20-%20Zemra%20Ime%20%5BAlbum%202009%5D/Fidani%20Vogel%20-%20E%20kam%20nzon%20nje%20femer.mp3
 63.  
 64. BUJAR QAMILI & Artiola - Je e vogel rrumbullak  valle.mp3
 65. http://www.kryefaqja.com/-%20%20%20MUZIKAT%20E%20TE%20GJITHA%20KOHRAVE/Bujar%20Qamili/BUJAR%20QAMILI%20&%20Artiola%20-%20Je%20e%20vogel%20rrumbullak%20%20valle.mp3
 66.  
 67. Maki - E mike mike more moj 2010.mp3
 68. http://www.kryefaqja.com/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20MUZIKAT%20E%20VITIT%20%5B2010%5D/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20Mahmut%20Maxhuni%20-%20Kenge%20nostalgjike%20%5B%20Album%202010%20%5D/Maki%20-%20E%20mike%20mike%20
 69.  
 70. Mera Zymeri - Fatin ne dor e ke 2012.mp3
 71. http://therandamusic.com/Hitet%20e%20Reja/Mera%20Zymeri%20-%20Fatin%20ne%20dor%20e%20ke%202012.mp3
 72.  
 73. Armend Sherifi - Koha e Humbur 2012.mp3
 74. http://therandamusic.com/Hitet%20e%20Reja/Armend%20Sherifi%20-%20Koha%20e%20Humbur%202012.mp3
 75.  
 76. Mentor Kurtishi  Xheza - Shqiperin e dua 2012.mp3
 77. http://therandamusic.com/Hitet%20e%20Reja/Mentor%20Kurtishi%20%20Xheza%20-%20Shqiperin%20e%20dua%202012.mp3
 78.  
 79. Alban Skenderaj - E verteta ime.mp3
 80. http://www.shkarko-mp3.net/-%20%20%20%20%20%20%20Hitet%20dhe%20Albumet%20e%20fundit%202011/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20Alban%20Skenderaj%20-%20Ende%20ka%20s
 81.  
 82. Lori - Esht e vertet 2012.mp3
 83. http://therandamusic.com/Hitet%20e%20Reja/Lori%20-%20Esht%20e%20vertet%202012.mp3
 84.  
 85. Shqipja & Pro Bend  - Luhet vallja e Par 2012.mp3
 86. http://therandamusic.com/Hitet%20e%20Reja/Shqipja%20&%20Pro%20Bend%20%20-%20Luhet%20vallja%20e%20Par%202012.mp3
 87.  
 88. Eranda Libohova - Kenga e gjyshes.mp3
 89. http://maimadhi.cluster011.ovh.net/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITE%20DHE%20ALBUME%20TE%20GJITHA%20KOHERAVE/100%20Kenget%20e%20shekullit%2006/Eranda%20Libohova%20-%20Kenga%20e%20gjyshes.mp3
 90.  
 91. Rovena Dilo - Rrjedh ne kenge e ligjerime.mp3
 92. http://maimadhi.cluster011.ovh.net/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITE%20DHE%20ALBUME%20TE%20GJITHA%20KOHERAVE/100%20Kenget%20e%20shekullit%2006/Rovena%20Dilo%20-%20Rrjedh%20ne%20kenge%20e%20ligjerime.mp3
 93.  
 94. Meda - E Bukur.mp3
 95. http://www.4shared.com/audio/LGMykUXG/Meda_-_E_Bukur.htm
 96.  
 97. Hirushja.3-Loja.e.fatit[2007]DvDrip[Alb]-filmashqip.tv.avi
 98. http://www.megaupload.com/?d=A593GLWG
 99.  
 100. Gzim Nika - O malet' e Shqipris.mp3
 101. http://www.4shared.com/audio/mmn06jey/Gzim_Nika_-_O_malet_e_Shqipris.html
 102.  
 103. Aneksi__-5_PROCEDURA__E_TESTIMIT_TE_AFTESIVE_FIZIKE_shqip.pdf
 104. http://www.kosovopolice.com/repository/docs/Aneksi__-5_PROCEDURA__E_TESTIMIT_TE_AFTESIVE_FIZIKE_shqip.pdf
 105.  
 106. Mbreti_Luan_2_-_Krenaria_e_Simbas___Dubluar_ne_Shqip__.avi
 107. http://depositfiles.com/files/1s93py2zd
 108.  
 109. Mbreti.Luan.2-Krenaria.e.Simbas.avi
 110. http://www.megaupload.com/?d=DRRQOY28
 111.  
 112. Kosovo_Makro-ekonomie_e_Shendetesia.pdf
 113. http://www.forum-gesundheitspolitik.de/dossier/PDF/Kosovo_Makro-ekonomie_e_Shendetesia.pdf
 114.  
 115. Sabri Fejzullahu - Kullerat e prishtines.mp3
 116. http://213.229.107.27/~risi/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITET%20E%20VITIT%20%5B2009%5D/-%20%20Sabri%20Fejzullahu%20-%20Kafe%20muhabet%20%5BAlbum%20Premier%202009%5D/Sabri%20Fejzullahu%20-%20Kullerat%20e%20prishtines.mp3
 117.  
 118. Sabri Fejzullahu - Kush i lan vitet e mia.mp3
 119. http://213.229.107.27/~risi/risi/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITET%20E%20VITIT%20%5B2009%5D/-%20%20Sabri%20Fejzullahu%20-%20Kafe%20muhabet%20%5BAlbum%20Premier%202009%5D/Sabri%20Fejzullahu%20-%20Kush%20i%20lan%20vitet%20e%20mia.mp3
 120.  
 121. TheSource-ScottKrippayne.mp3
 122. http://c-4-c.com/MP3s/MUSICAL_STYLES/latin/TheSource-ScottKrippayne.mp3
 123.  
 124. ET.TheSource_v1.1_WordPress.zip
 125. http://hotfile.com/dl/49226861/b2f6a80/ET.TheSource_v1.1_WordPress.zip.html
 126.  
 127. ET.TheSource_v1.1_WordPress.zip
 128. http://hotfile.com/dl/95545766/298e78b/ET.TheSource_v1.1_WordPress.zip.html
 129.  
 130. thesource_v1.2.zip
 131. http://rapidshare.com/files/420802519/thesource_v1.2.zip
 132.  
 133. AFonte[TheSource]DVDRip.avi
 134. http://www.megaupload.com/?d=21COWBZG
 135.  
 136. TheSourceTheme.zip
 137. http://depositfiles.com/files/md8igxkef
 138.  
 139. TheSource_v2.8.rar
 140. http://www.filesonic.com/file/1619279941/TheSource_v2.8.rar
 141.  
 142. thesource.mp3
 143. http://www.modernfa.com/download/thesource.mp3
 144.  
 145. The Source v2.6.rar
 146. http://www.filesonic.com/file/1376887871/The Source v2.6.rar
 147.  
 148. The_Source_v2.6.rar
 149. http://www.filesonic.com/file/1339562951/The_Source_v2.6.rar
 150.  
 151. Return of the Condor Heroes - 30 [CTB].ogm
 152. http://www.megaupload.com/?d=OKTWKNPG
 153.  
 154. Return of the Condor Heroes - 28 [CTB].ogm
 155. http://www.megaupload.com/?d=9CELJV69
 156.  
 157. Return of the Condor Heroes - 18 [CTB].ogm
 158. http://www.megaupload.com/?d=8PDEXRGB
 159.  
 160. Return of the Condor Heroes - 19 [CTB].ogm
 161. http://www.megaupload.com/?d=XLDF8CT8
 162.  
 163. Return of the Condor Heroes - 14 [CTB].ogm
 164. http://www.megaupload.com/?d=O19HQKF8
 165.  
 166. Return of the Condor Heroes - 13 [CTB].ogm
 167. http://www.megaupload.com/?d=VXLWWWM1
 168.  
 169. Return of the Condor Heroes - 15 [CTB].ogm
 170. http://www.megaupload.com/?d=5EPDEG4K
 171.  
 172. Return of the Condor Heroes - 16 [CTB].ogm
 173. http://www.megaupload.com/?d=UOFU2Z5B
 174.  
 175. Xperia Active Launcher X8 stock.apk
 176. http://www.4shared.com/android/JFzbtIzy/Xperia_Active_Launcher_X8_stoc.htm
 177.  
 178. xperia active launcher x8 stock.apk
 179. http://www.4shared.com/file/JFzbtIzy/xperia_active_launcher_x8_stoc.htm
 180.  
 181. Xperia Active Launcher X8.apk
 182. http://www.4shared.com/android/3nI0e28r/Xperia_Active_Launcher_X8.htm
 183.  
 184. xperia active launcher x8.apk
 185. http://www.4shared.com/file/3nI0e28r/xperia_active_launcher_x8.htm
 186.  
 187. Launcher.rar
 188. http://www.megaupload.com/?d=MR8AH0CY
 189.  
 190. Launcher.zip
 191. http://www.mediafire.com/?u0bmg7bv7kw32gc
 192.  
 193. ADW.Launcher EX
 194. http://www.megaupload.com/?d=MSC7LWZ0
 195.  
 196. Home Launcher x8.apk
 197. http://www.megaupload.com/?d=8GH8HUHH
 198.  
 199. Xperia Active Launcher X8.apk
 200. http://www.mediafire.com/?n2701d15otsiie9
 201.  
 202. Return of the Condor Heroes - 02 [CTB].ogm
 203. http://www.megaupload.com/?d=YYM0MFUR
 204.  
 205. Return of the Condor Heroes - 03 [CTB].ogm
 206. http://www.megaupload.com/?d=N4YAJ4TK
 207.  
 208. Return of the Condor Heroes - 04 [CTB].ogm
 209. http://www.megaupload.com/?d=2B444LSE
 210.  
 211. Return of the Condor Heroes - 21 [CTB].ogm
 212. http://www.megaupload.com/?d=ZWXPC80G
 213.  
 214. 10 - Rock And Roll
 215. http://www.4shared.com/mp3/EKySYTgw/10_-_Rock_And_Roll___I_Gave_Yo.htm
 216.  
 217. 10 - Rock And Roll
 218. http://www.4shared.com/audio/EKySYTgw/10_-_Rock_And_Roll___I_Gave_Yo.htm
 219.  
 220. The Rock
 221. http://www.4shared.com/audio/syOEos7H/The_Rock__heel__-_If_You_Smell.html
 222.  
 223. H-BeatStreet-Rocksteady Crew - Hey you the rock steady crew.mp3
 224. http://www.4shared.com/audio/21MQ2_H2/H-BeatStreet-Rocksteady_Crew_-.html
 225.  
 226. The Rock - If You Smell....mp3
 227. http://www.4shared.com/audio/1KFOcS9-/The_Rock_-_If_You_Smell.html
 228.  
 229. YOU THE ROCK_ - _________’96.rar
 230. http://www.megaupload.com/?d=M96W9T1Z
 231.  
 232. Skin_Alley_-_Big_Brother_Is_Watching_You_The_CBS_Recordings_Anthology_CD1_2011_320kbps.rar
 233. http://www.wupload.com/file/290645264
 234.  
 235. Skin_Alley_-_Big_Brother_Is_Watching_You_The_CBS_Recordings_Anthology_CD1_2011_320kbps.rar
 236. http://www.wupload.com/file/289206291
 237.  
 238. 9. If You Smell... - The Rock.mp3
 239. http://www.4shared.com/audio/s0lp_Bh0/9_If_You_Smell_-_The_Rock.html
 240.  
 241. Skin_Alley_-_Big_Brother_Is_Watching_You_The_CBS_Recordings_Anthology_CD1_2011_320kbps.rar
 242. http://www.wupload.com/file/289314597
 243.  
 244. Skin_Alley_-_Big_Brother_Is_Watching_You_The_CBS_Recordings_Anthology_CD1_2011_320kbps.rar
 245. http://www.wupload.com/file/290493215
 246.  
 247. Queen_-_Greatest_Hits_We_Will_Rock_You.zip
 248. http://www.filesonic.com/file/881860171/Queen_-_Greatest_Hits_We_Will_Rock_You.zip
 249.  
 250. Queen_-_Greatest_Hits_We_Will_Rock_You.rar
 251. http://www.filesonic.com/file/1768958191/Queen_-_Greatest_Hits_We_Will_Rock_You.rar
 252.  
 253. wwe- the rock(do you smell it).mp3
 254. http://www.4shared.com/audio/EZ0vrLUf/wwe-_the_rock_do_you_smell_it_.html
 255.  
 256. WWE Music Vol. 9 - 09. The Rock - If You Smell..._www wweHB ir.mp3
 257. http://www.4shared.com/audio/VZMfdiS_/WWE_Music_Vol_9__-_09_The_Rock.html
 258.  
 259. VA-We_Will_Rock_You_-_The_Musical_(Sampler)-READ_NFO-(CDS)-2011-BPM.rar
 260. http://www.filesonic.com/file/587171161/VA-We_Will_Rock_You_-_The_Musical_(Sampler)-READ_NFO-(CDS)-2011-BPM.rar
 261.  
 262. LADY_ANTEBELLUM_-_NEED_YOU_NOW.rar
 263. http://www.filesonic.com/file/1789363251/LADY_ANTEBELLUM_-_NEED_YOU_NOW.rar
 264.  
 265. VA-We_Will_Rock_You_-_The_Musical_(Sampler)-READ_NFO-(CDS)-2011-BPM.rar
 266. http://www.fileserve.com/file/k9WhQ75/VA-We_Will_Rock_You_-_The_Musical_(Sampler)-READ_NFO-(CDS)-2011-BPM.rar
 267.  
 268. 09-It's A Long Way To The Top If You Wanna Rock And Roll.mp3
 269. http://www.filesonic.com/file/890970061/09-It's A Long Way To The Top If You Wanna Rock And Roll.mp3
 270.  
 271. JOSHUA_RADIN_-_THE_ROCK_AND_THE_TIDE.rar
 272. http://www.wupload.com/file/117086638/JOSHUA_RADIN_-_THE_ROCK_AND_THE_TIDE.rar
 273.  
 274. 09-It's A Long Way To The Top If You Wanna Rock And Roll.mp3
 275. http://www.filesonic.com/file/924462781/09-It's A Long Way To The Top If You Wanna Rock And Roll.mp3
 276.  
 277. Mariah_Carey_-_Merry_Christmas_II_You.rar
 278. http://www.filesonic.com/file/1789360561/Mariah_Carey_-_Merry_Christmas_II_You.rar
 279.  
 280. 09-It's A Long Way To The Top If You Wanna Rock And Roll.mp3
 281. http://www.filesonic.com/file/902978811/09-It's A Long Way To The Top If You Wanna Rock And Roll.mp3
 282.  
 283. Rock steady crew - Hey you the rock steady crew.mp3
 284. http://www.4shared.com/audio/6hxzURq6/Rock_steady_crew_-_Hey_you_the.html
 285.  
 286. 01-It's A Long Way To The Top
 287. http://www.filesonic.com/file/902930351/01-It's A Long Way To The Top (If You Wanna Rock 'n' Roll).mp3
 288.  
 289. the rock steady crew - hey you the rock steady crew.mp3
 290. http://www.4shared.com/audio/KK74BWwg/the_rock_steady_crew_-_hey_you.html
 291.  
 292. The Rock Steady Crew - Hey You
 293. http://www.4shared.com/audio/EvM_bZRS/The_Rock_Steady_Crew_-_Hey_You.html
 294.  
 295. Kevin Johnson - Rock & Roll
 296. http://www.4shared.com/audio/uKhvgzVj/Kevin_Johnson_-_Rock__Roll__I_.html
 297.  
 298. Jay C Vs. The Rock Steady Crew - Hey You
 299. http://www.4shared.com/audio/4WlEw1Zu/Jay_C_Vs_The_Rock_Steady_Crew_.html
RAW Paste Data
Top