Guest User

Untitled

a guest
Nov 19th, 2020
276
172 days
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. Raikou
 2. 1. Według prognoz z Laboratorium, Legendarny Raikou powinien przebiegać w okolicy już wkrótce. Lepiej przegonić stąd miejscowe Pokemony, żeby nie przeszkadzały Wam w nadchodzącej walce.
 3. 2. Z oddali dochodzą trzaski i huki jakby trwała burza, mimo że niebo jest czyste. To Legendarny Raikou biegnie w Waszą stronę z piorunującą szybkością! Z pewnością ucieknie jeśli nie uda się Wam go spowolnić.
 4. 3. Zmuszony do zatrzymania się, Legendarny Raikou przystępuje do kolejnej walki. Nie jest już tak szybki ale jego instynkty nadal chronią go przed niektórymi efektami.
 5.  
 6. Entei
 7. 1. Po smudze dymu w oddali domniemacie, że Legendarny Entei jest coraz bliżej. Niestety drogę zastępuje Wam grupa nadzwyczajnie zaczepnych Pokemonów, musicie się z nimi zmierzyć.
 8. 2. Legendarny Entei wybiega zza wzgórza, na którym się zatrzymuje. Decyduje się sprawdzić Waszą siłe i atakuje rycząc głośno - co chyba wywołuje wybuchy w okolicznym wulkanie.
 9. 3. Zaimponowaliście Legendarnemu Enteiowi więc decyduje się stanąć do otwartej walki, bez pomocy wybuchających wulkanów. Nadal jest jednak potężnym Pokemonem, nie wszystko na niego zadziała.'],
 10.  
 11. Suicune
 12. 1. Czujecie nagły powiew północnego wiatru, Legendarny Suicune musi być blisko! Najpierw musicie się jednak zmierzyć z grupką Pokemonów, które gonią Was od dobrych 5 minut.
 13. 2. Legendarny Suicune pojawia się niemal bez dźwięku, zapewne przez silny wiatr który maskuje jego przybycie. Pokemon wydaje się łagodnym z wyglądu, trzeba jednak uważać na potężny promień który potrafi wytworzyć.
 14. 3. Udało się Wam przetrwać potężne uderzenia promieniem, czas więc dokończyć walkę! Legendarny Suicune ma jednak nadal wystarczająco sił, aby unikać części efektów.
 15.  
 16. Lugia
 17. 1. Docieracie na małą wysepkę akurat w momencie, w którym Legendarna Lugia wyłania się z głębin i powoduje ogromne fale, lepiej na nie uważać! Wydaje się też Wam że widzicie na niebie trzy sylwetki wielkich ptaków.
 18. 2. Legendarna Lugia wzlatuje wyżej i zaczyna machać mocniej skrzydłami, wywołując silne wiatry, które podnoszą nawet małe kamienie.
 19. 3. Zmęczona Legendarna Lugia w końcu zatrzymuje się na małej wyspie. To Wasza szansa aby ją pokonać i złapać!
 20.  
 21. Ho-Oh
 22. 1. Zdaje się że weszliście w samo centrum terenu Legendarnego Ho-Oha. Rozzłoszczony Pokemon lata nad Waszymi głowami i zaczyna ziać na Was ogniem.
 23. 2. Legendarny Ho-Oh ląduje na ruinach wieży kawałek dalej. Kiedy się do niej zbliżacie otacza Was gęsta Mgła. Macie wrażenie że nie jesteście w niej sami.
 24. 3. Kilka mocnych uderzeń Legendarnego Ho-Oha w końcu rozprasza mgłę, dopuszczając do Was promienie słońca, które odbijają się od skrzydeł Ho-Oha we wszystkich kolorach tęczy.
RAW Paste Data