daily pastebin goal
29%
SHARE
TWEET

Untitled

a guest Mar 29th, 2012 336 Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
  1. Bu diss, by Mardinli Serseri ve tayfası tarafından ananızın amına armağan olsun, orospu çocukları!
  2. 63 Stayla, anana golf sopası koyarım, deliği tutturmak için amını oyarım, memeleriyle beat box yaparım, bacını tutsam; amına koyarım!
  3. 63 Stayla, Rotaride geldi, bacının eteğini dalıp da dedi; Kurdish kayacam sana, lavyu  kuçukukara bavyeteni vakkararotaride davakşiratine kuzi çatta hotta bikerikera !
  4. 63 Stayla, anana kayacam valla, tam bir kürt burda. Sokacak bacına Virancity’li Bela! Sikecek ananı toprak altı mezarda. Mardinli Serseri, bacına sokacak anana attıra attıra. Ulan orospu çocukları, Mardinli Serseri’ye diss mi attınız? Başınıza büyük bela açtınız, analarınız orda burda olmuş fahişe, sonra getirin biz de sikelim para kazandıralım size!
  5. 63Stayla, senin ananı, bacını, karını, kızını, halanı, teyzeni, dayını, dedeni, nineni, kundaktaki bebeni, MSN arkadaşını, hüryetini, cüryetini, ilimini, bilimini, dilimini, Virancity’li Bela anana kayarak siksin!
  6. 63 Stayla, eze koze getta futbol topu tehıme eze şutle ham bavık doksana kale mırkozutye tehote lave kuçu kukarede çava barış Rotaride dede eze kuze hotanem tam bir Kürt’ün damıne eve koze hote jatenem!
  7. Virancity’li bela bacına soksun!
  8. 63 Stayla, anana at yarrağı koyarım, gerekirse bacına biner; volta atarım. Denizde kum ,ananda midye; yerim o midyeyi sindire sindire!
  9. 63 Stayla, ben tam bir Kürt! Virancity'li Bela’nın yeğeni! Senin başını çıktığı yere sokarım, orospu çocukları! Bir daha dayıma laf atarsan var ya; alayınızı sikerim lan ,orospu çocukları!
  10. 63 stayla, ananın amına ağaç diker, gölgesinde var ya bacını sikerim, orospu çocukları!
RAW Paste Data
Top