Guest User

org

a guest
Jan 24th, 2020
348
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. Nick szefa: @Kuba
 2.  
 3. Nicki członków(max 7 osób + szef):@Bartekwsl @DXB @Itachi @Sunsire
 4.  
 5. Nazwa gangu:Fratelli Sangue
 6.  
 7. Pomysł na gang:- Handel narkotykami.
 8. - Odbicie zatrzymanego z konwoju.
 9. - Wymiana brudnych pieniędzy
 10. -Zabójstwa na zlecenie za zapłatę
 11.  
 12. Historia gangu:Fratelli Sangue- Jest to częściowy odłam rosyjskij mafii z lat 80-90. Historia Mafii (Fratelli Sangue) rozpoczeła się od kłutni międzi Don Papa(Ojciec Mafii) a Don Oleg(Syn). Chodziło o niedopełnienie obowiązków Olega przy morderstwie przyjacielaa Tommiego Stiga która wtrącał się w interesy mafijne, szmuglowanie broni palną, handel żywym towarem jak i prostytucją oraz pobiorem characzu z dzielinic przejętych przez tą grupę. Syn celując w stronę swojego przyjaciela oddał strzał prosto w głowę dla prawej ręki Dona Olbraha,Oleg po zdzarzeniu posanowił zrobić własną grupę przestępczą która będzie nie zależna od innych ludzi lecz ciążyła na nim kara Zdarzenie odbyło się 1883r 21:37 w Rosji. Francja 6 lat po rozłamie 1889r godzina 6:00 dobiega głośny huk z broni palnej w bogatej dzielnicy, po przyjeżdzie policji było już wiadome kto został zamordowany. Po tym incydęcie tereny oraz wpływy zostały przejęte przez ingdy nie znanego młodszego brata Marka Fratelliego który w latach 2000-2019 zrobił duże postępy w handlu bronia, narkotykami oraz żywym towarem ustanowił nową ERĘ karteli górował nad wszystkimi ekipami oraz organizacjami we Francji.
 13. Rozpoczeło się od niewielkich przestępstw characzy czy włamów do mieszkania ale to był dopiero początek rozpoczęcia nowej Ery La Mafioso-Fratelli Sangue. 2011r 4:30 policja znajduje 9 rostrzelonych ciał należący do Rosyjskiej mafii po sekcji zwłok było wiadome ze była to egzekucja. Była to zemsta za [ŚW] Pamięci Olega, Diaz po rozsrzelaniu członków mafii chciał więcej i więcej ta zemsta mu nie wystarczała. 2017r 10:00 Pogrzeb Don Papa przyczyna śmierci nieznana, Mark powoli przejmuje większą część dochodów mafii po czym staje się jednym z czołowych karteli znanych na świecie z brutalności,okrucieństwa,morderstw innych członków mafii czy tam karteli i gangów. Końcówka 2018r Mark pozyskuje 70% udziałów wczesniej działającej mafii, dzięki temu Rodzina posiadał respekt,siłę,pieniądze oraz broń i działa do dziś 2019r
 14.  
 15. Cele gangu::Przejęcie handlu bronią oraz narkotykami werbowanie ludzi do organizacji, przejmowanie wielu interesów które mogły by wpłynąć w zarobki rodziny Fratelli, przejęcie dużej części żałosnego miasta jakim jest LS by pobierać haracz oraz siać postrach innych obywateli LS. Po przejęciu znacznej części miasta zacząć ingerować w sprawy LSPD/EMS jako korupcja by dostawać cenne informacje o innych grupach które mogą zagrażać Rodzine (FRATELLI)
 16.  
 17. Charakterystyczne cechy gangu:Biało czarny ubiór z przeważającym kolorem białym/Białe auta
RAW Paste Data