Guest User

Untitled

a guest
Aug 21st, 2019
77
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. Błędy:
 2. 1.Nie teleportuje nas na dany sektor spawna po przeteleportowaniu do gracza przez komende /tp. Kolorek mówił, ze jest zrobiona komenda /find, która pokazuje na którym sektorze jest gracz tylko nie są nadane permisje dla rang. Lecz lepiej byłoby jakby od razu nas teleportowała do gracza.
 3. 2.Wyłączenie antylogouta dla rangi km+(nie mozna nic zrobić bo hitnięciu gracza)
 4. 3.Komenda /in nie działa(nie ma nadanych permisji na poszczególne rangi). Ja bym sugerował, aby km+ widział po prostu w nawiasach nicki graczy z incognito
 5. 4.Stoniarki dalej się bugują graczom(mozliwe, ze to przez zmianę wyglądu stowniarek(?), pisałem o tym z kolorkiem to powiedział, ze nic nie ruszał i pewnie to antycheat.
 6. 5.W ścianie nie da się zjeść koxów(Multum graczy to zgłaszało, ze na bp dało się, a teraz nie(Pewnie też wina antycheat'a)
 7. 6.Nie wiem czy coś się zmieniało ale nie widziałem na tej edycji, aby console banowało kogokolwiek na tej edycji za jakieś cheaty.
 8. 7.Generator map generuje dziury w bedrocku(tutaj screen oraz kordy przykładowej dziury:/tppos 3119 0 2057 https://imgur.com/a/2zocx7u )
 9.  
 10. Propozycje:
 11. -Zmienić ceny w sklepie www. Unban-10 zł(każdą płatnością), Turbodrop dla serwera na 1h-20zł.
 12. -Zablokowanie otwierania jakikolwiek bloków gdzie można schować itemy na spawnie(skrzynki, lejki, dispensery etc.)
 13. -turbodrop serwerowy dla km+
 14. -Po upłynięciu tygodnia edycji wprowadzić wymagany czas na serwerze, aby otrzymać range za reklame. Przykładowo aby otrzymać jakąkolwiek range musisz przegrać minimum 2 godziny. Wprowadziłbym tę zmianę ze względu na cheaterów, celowo robią multikonta aby sobie poczitować. To samo tyczy się rang z kamienia. Albo to co tutaj napisałem, zeby działało tak samo, albo w ogóle je usunąć bo i tak praktycznie cały serwer posiada rangi, a cheaterzy kopią 1 ksiazke na vipa odbierają kit i lecą. Myśle, ze jezeli weszłaby ta zmiana w życie w ZNACZNYM stopniu obnizyła liczbe cheaterów.
 15. -Konkurs na skrzydła w poście ze zmianami(przed startem edycji). Nie wiem jak to tam działa u blazingpacka, ale każdy serwer organizuje takie konkursy. Taka nagroda fajnie podboostuje posta przez co o wiele więcej osób zagra na przyszłej edycji.
 16. RAW Paste Data
RAW Paste Data