Guest User

Untitled

a guest
Jan 14th, 2020
151
Never
Not a member of Pastebin yet? Sign Up, it unlocks many cool features!
 1. Twoje imię: Kacper
 2. Nick: clyde
 3. Wiek: lat 17
 4. Discord ID: [bone]bored#3586
 5. Poziom postaci: 10 (myślę, że do końca rekrutacji dużo wzrośnie)
 6. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście, że tak.
 7. Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcji?: Tak.
 8. Screen z informacji o karach(Pod F2):
 9. https://imgur.com/a/RrrYGJ3
 10.  
 11. Opisz swój charakter(4-5 zdania):
 12. A więc pozwole sobie zacząć od przedstawienia się.
 13. Nazywam się Kacper, mam 17 lat, oraz zamieszkuje województwo Podkarpackie (co w następnym roku szkolnym prawdopodobnie się zmieni). aktualnie kończę 2 klasę liceum, po liceum mam zamiar wybrać się na bezrobocie, to znaczy medycynę! Tak, o to mi dokładnie chodziło! khem, khem! do rzeczy, w przyszłości mam zamiar zostać ratownikiem medycznym.
 14. Mój charakter da się opisać na wiele sposobów, gdyż często może się zmieniać, z resztą jak u większości ludzi, jednak postaram się go opisać jak najdokładniej, oraz to, jak zachowuje się najczęściej, co lubię, czego nie lubię.
 15. Zwykle jestem osobą spokojną, miłą, oraz kulturalną, w gronie przyjaciół zazywczaj się otwieram i ,,rozluźniam się" przez co zaczynam dużo żartować, przez wiele osób jestem określany tak zwaną ,,duszą towarzystwa'' gdyż zazywczaj to ja staram się rozbawiać całe towarzystwo.
 16. Jestem osobą moim zdaniem godną zaufania, nie lubie obgadywać osób za plecami, wolę im powiedzieć w twarz, co o nich myślę, niżeliby obgadywać te osoby za plecami.
 17. Osobiście nie znoszę osób kłamliwych, narzucających innym swoich poglądów, oraz tak zwanych ,,ignorantów'', owe osoby zazwyczaj wporwadzają mnie w stan tak zwanej irytacji, przez co mogę być dla nich niemiły.
 18. Jestem empatyczny, nie lubię krzywdy ludzkiej, bardziej staram się pomagać, niż powodować u kogoś smutek.
 19. Nie lubię się kłócić, jeśli sytuacja tego nie wymaga, staram się znaleźć zazwyczaj jednak kompromis.
 20. Jestem perfekcjonistą, lubię sobie zawsze coś zaplanować, nim coś zrealizuje, aczkolwiek jestem również i kreatywny, spontaniczne akcje nie są dla mnie nowością, a sam jestem w stanie logicznie myśleć w podbramkowych sytuacjach, jestem w stanie przystosować się do sytuacji.
 21. Zaletą, dla niektórych może i wadą, która mnie wyróżnia, jest ambicja, staram się zawsze stawiać sobie wysokie cele, oraz dążyć sobie do nich swoich tempem, nie lubie drogi na skróty, rzadko nimi podążam.
 22. Nie znoszę braku szacunku, między innymi przerywanie sobie podczas mówienia, zawsze staram się zwracać takim osobom uwagę, nawet jeśli te osoby są ,,wyżej" ode mnie, moim zdaniem nie jest to nic złego, a wręcz jest to nauka kultury innego człowieka, ponieważ jeżeli zwróci się komuś uwagę, gdyż jeśli przy większym gronie osób zwróci się osobie przerywającej w połowie, to zrobi jej się głupio przed większym gronem osób, co możliwe, że sprawi, iż taka osoba skończy się wbijać ludziom w zdanie.
 23. Jestem osobą konsekwentną, jak coś robię - to do końca, nie lubie sobie przerywać pracy, staram się moje obowiązki wypełnić jak najszybciej, nie lubię zwlekania z powinnościami do tzw. deadline'u, lubie wykonać to co mam do roboty, a potem mieć spokój i się polenić.
 24. Moimi zainteresowaniami są: Zwierzęta, medycyna, oraz programistyka, jednak to jedynie z medycyną wiąże moją przyszłość, zwierzętami, oraz programistyką zajmuje się czysto hobbistycznie.
 25.  
 26.  
 27. Doświadczenie w Role Play: Moja przygoda z RP tak na prawdę zaczęła się już w roku 2016, podczas gdy pisałem RP ze znajomymi na bloga o tematyce Fantasy.
 28. Grać RP w GTA zacząłem w roku 2018, do tego czasu myślę, że nabrałem spore doświadczenie, do dzisiaj piszę RP na serwerach min. discord, przez co moje odpisy do rp na /me i /do są zawsze dopięte na ostatni guzik, mają ręce i nogi.
 29. Jeśli chodzi o RP medyczne, mam moim zdaniem ponadprzeciętne doświadczenie, około 8 miesięcy temu, zajmowałem całkiem wysokie stanowiska na serwerze ***** (niektóre osoby domyślą się nazwy po liczbie gwiazdek, która jest równa liczbie nazwy serwera. Podpowiem jedynie, że nie był to żaden pseudol, grało tam sporo graczy), byłem tam w medykach z przerwami 7 miesięcy, z większych sukcesów jakie udało mi się tam osiągnąć była ranga w kolejności podobna do rangi EMT-Paramedic I.
 30. Poznałem wiele osób doświadczonych pod względem medycznego RP, przez co mogłem się szkolić podglądając ich poczynania.
 31. Byłem na owym serwerze zastępcą dyrektora LPR (lotniczego pogotowia ratunkowego), szkoleniowcem SRM, oraz pomocnikiem nadzoru akademii ratownictwa medycznego, byłem tam również w jednostce ratownictwa górsko-wodnego.
 32. Przez jakiś czas również byłem we frakcji medycznej na serwerze fullRP, jednak ze względu na brak jakiejkolwiek swobody, oraz często panującą napiętą atmosferę wśród członków owej frakcji, postanowiłem ją opuścić.
 33.  
 34.  
 35. Dlaczego SAMC?(4-5 zdania):
 36. Ponieważ w medycynie czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie, mam rozległe doświadczenie, jeśli o nią chodzi.
 37. Interesuje się medycyną od małego, tak na prawdę ową ,,zajawkę'' na medycyne załapałem od wujka, w wieku około 10 lat, gdyż on jest ratownikiem medycznym, oraz wiele rzeczy o wykonywanym przez niego zawodzie mi opowiedział, co mi się bardzo spodobało.
 38. SAMC, ponieważ moim zdaniem jest to frakcja wymagająca jak najwięcej wiedzy, oraz pozwalająca się wykazać w wielu dziedzinach, czy to przy KPP na miejscu wypadku, czy to podczas hospitalizacji w szpitalu.
 39. SAMC oczywiście również dlatego, że bardzo zżyłem się z medycyną przez ponad 7 miesięcy pisania medycznego RP, nie chciałbym iść jak na razie do innej frakcji, w frakcji medycznej czuje się najlepiej.
 40. Również SAMC, gdyż zawsze mogę dowiedzieć się czegoś nowego w zakresie medycyny, to z nią wiążę moją przyszłość.
 41. Ile czasu możesz poświęcić na frakcje tygodniowo?:
 42. Myślę, że we frakcji będę wyrabiał normę tygodniową na 100%, jednakże jeśli chodzi o dokładną liczbę godzin - tego nie jestem w stanie stwierdzić, jest koniec półrocza i jest bardzo dużo nauki, w dodatku w tym roku mam egzaminy ósmoklasisty. Po zakończeniu semestru, myślę, że będzie to spokojnie około do 15 godzin tygodniowo, czasami nawet więcej.
 43.  
 44. Dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie?(min. 4zdań):
 45. Ponieważ jak wspomniałem wyżej, mam duże doświadczenie związane z RP medycznym, bywałem na wysokich szczeblach ,,kariery'' nieco pod zarządem, oraz bywałem w podjednostkach, co moim zdaniem również jest na plus.
 46. Mam dużo cierpliwości, jestem miły, spokojny, co według mnie jest obowiązkowe, przy przebywaniu w jakiejkolwiek frakcji.
 47. Umiem sobie radzić w sytuacjach podbramkowych, oraz w pełni spontanicznych, jeśli czegoś nie umiem - staram się znaleźć jak najszybciej o tym informacji, lub od kogoś się dowiedzieć, działam w tych sytuacjach w tempie, które owa sytuacja wymaga.
 48. Mam doświadczenie przy przelewaniu wiedzy na inne osoby, więc jeśli już zostanę wybrany do frakcji, będę mógł w przyszłości zasilić grono szkoleniowców, przez co mógłbym pomóc frakcji.
 49. Umiem się również dostosować do moich przełożonych, jeśli zostanie mi wydane polecenie - to wykonam je pod warunkiem, że będę w stanie.
RAW Paste Data